Ditë e enjte , 22 shkurt 2018 • Puhia.com powered by: Gravitas LLC Puhia Web Site Lajme Lajm info magazina informacion informohu i pari te paret lajmet sporti shendeti sport shneta shnet   MARKETING...

STIL \ Stili i shijes dekorativė nga “Dame Creative” (Foto)

Stili i shijes dekorativė nga “Dame Creative” (Foto)
Publikuar: 20/08/15; 10:22

Organizime ditėlindjesh dhe ngjarjesh, dekorime dhe kartolina, qė tė gjitha punė-dore, janė angazhimet profesionale tė kompanisė “Dame Creative” nė Prishtinė. E themeluar gjatė vitit tė kaluar, “Dame Creative” ka sjellė nė tregun kosovar risi nė kėtė fushė, tė bazuar nė shijen profesionale femėrore.

Kjo kompani ėshtė themeluar nga arkitektja dhe magjistrantja e ekonomisė, Lena Ahmeti.

“Me punė profesionale dhe tė kujdesshme i japim dekorim me shije elegante femėrore momenteve tė rėndėsishme tė njerėzve, familjeve, kompanive dhe institucioneve.

Kėto momente pėrfshijnė njė varg aktivitetesh, sikurse janė: ditėlindje pėr fėmijė, organizimet e ndryshme dhe momenteve tė rėndėsishme tė jetės brenda familjeve, brenda ēifteve tė dashuruara, shfaqjes sė dashurisė midis prindėrve e fėmijėve, respektit midis kolegėve, kompanive dhe klientėve”, thotė Ahmeti.

Pėr mua, shton Ahmeti, primare ėshtė kujdesi qė klientėt tė ndahet tė kėnaqur me organizimet dhe produktet tona.

Sipas saj, fokusi i “Dame Creative” janė produktet dekorative punė-dore (hand-made) dhe dekorimi i hapėsirave pėr organizime tė ndryshme, ditėlindje, pritje, kokteje, etj. Kartolinat demokruese, shprehet Ahmeti, janė njė prej angazhimeve tona mė tė shpeshta dhe ato mund tė gjendet edhe nė disa markete nėpėr Prishtinė, por edhe tė porositen nė mėnyrė direkte tek ne.

Deri mė tash, sipas Ahmetit, kompania “Dame Creative” ka fituar edhe grante tė vogla, duke pėrfshirė kėtu grantin pėr ndėrtimin e brendit tė plotė dhe tė ueb-faqes zyrtare tė kompanisė. Ajo shpreson se mė tutje do tė arrijė tė fitojė mbėshtetjen edhe pėr vizionin dhe planet e fuqizimit tė kompanisė sė saj, duke mundėsuar kėshtu edhe punėsimin e grave.

“Shpejt synoj tė arrijė nė njė shkallė tė njė kompanie tė shtrirė nė tėrė Kosovėn, ku do tė angazhohen kryesisht gjinia femėrore. Mbi tė gjitha, gratė dhe vajzat qė janė kreative nė dizajnime, dizajn grafik, organizatore hapėsire dekoruese, arkitekturė”, thotė Lena Ahmeti.


/Puhia.com

Diskuto:

n'Xhep reklama Puhia.com banneri Puhia nxhep

Taylor Hill

Taylor Hill Victoria's Secret

Bukuroshja dhe modelja, Taylor Marie Hill ka lindur nė mars tė vitit 1996 nė Illinois tė SHBA-sė. Ajo ėshtė njėra nga modelet dhe fytyrat e brendit mė tė madhė tė brendshmėve: Victoria's Secret ...

Video e ditës:
Gravitas LLC Internet Media Solution, Graphic Design, Web Design, Web Hosting, Internet DataBase, Business Network Technlogy, Markting, Email Marketing, SMS Marketing, Call Center Solution
HOME | PARTNER | SEX | MUAJI IM | KUJDES | STIL | MJEKËSI | VIP | HOROSKOPI | KUZHINA | PUSHIME | KINO | FUN

Materialet dhe informacionet në këtë Web Portal guxojn të kopjohen pa ndonjë të drejtë autoriale.
Çdo informacion që ju kopjoni mund ta përdorni kudo nëper mediume vetem të ceket burimi i informacionit.
Facebook.com | Instagram.com | Pinterest.com | Twitter.com | Google.com | Alexa.com | Youtube.com | Yahoo.com | Amazon.com | Wikipedia.org | Live.com | Linkedin.com | Ebay.com | Snapchat | Vk.com | Bing.com | Msn.com | Aliexpress.com | Apple.com | Ask.com | Wordpress.com | Reddit.com | Weather | Mail.ru | Paypal.com | Tumblr.com | Microsoft.com | Imdb.com | Go.com | Alibaba.com | Craigslist.org | BBC.co.uk | Dropbox.com | Adcash.com | Dailymotion.com | Booking.com | Dailymail.co.uk | BBC.com | Adobe.com | Huffingtonpost.com | Buzzfeed.com | Theguardian.com | Bank | Aol.com | Xe.com | Office.com | Forbes.com | Gmail Email | Top Channel | Radio | TV Online | Digit Alb | Kuq e Zi | Kombetarja shqiptare | Tirana | Prishtina | Albania | Shqipria | Golf | iPhone | Smasung | Nokia | Apple
All right reserved
Copyright © 2010-15 by Puhia.com