Ditë e shtunė , 17 mars 2018 • Puhia.com powered by: Gravitas LLC Puhia Web Site Lajme Lajm info magazina informacion informohu i pari te paret lajmet sporti shendeti sport shneta shnet   MARKETING...

STIL \ Propozim martese gjatė transmetimit LIVE! (Video)

Propozim martese gjatė transmetimit LIVE! (Video)
Publikuar: 19/08/15; 10:51

Propozimet pėr mertesė po bėhen ēdo ditė e mė interesnt nė jetėn e ēifteve. Si ēdo femėr qė e dėshiron njė propozim tė tillė edhe prezantuesja e njė televizioni Meksikan e merrė njė tė tillė qė e lė pa fjalė!

Puhia.com: Prezantuesja e motit Marcela Mistral nga Meksika, u befasua teksa nė ekranin e emisioni ku normalisht duhet tė dilnin temperaturat u shfaq i dashuri i saj, aktori Alfonso De Nigris me fjalėt e propozimit pėr martesė.

Alfonso De Nigris, nė bashkėpunim me regjinė ndėrpreu nė mes transmetimin LIVE, u ul nė gjunjė para Marcelės dhe i propozoi martesė.

Gjithēka u zhvillua nė prani edhe tė dy spikerve tė lajmeve tė cilėt u emocionuan nga propozimi i bėrė i cili u pėrmbyll me puthjen e ēiftit. Pėr mė shumė ta ndjekim videon mė poshtė:/Cosmo/Puhia.com

Diskuto:

n'Xhep reklama Puhia.com banneri Puhia nxhep

Taylor Hill

Taylor Hill Victoria's Secret

Bukuroshja dhe modelja, Taylor Marie Hill ka lindur nė mars tė vitit 1996 nė Illinois tė SHBA-sė. Ajo ėshtė njėra nga modelet dhe fytyrat e brendit mė tė madhė tė brendshmėve: Victoria's Secret ...

Video e ditës:
Gravitas LLC Internet Media Solution, Graphic Design, Web Design, Web Hosting, Internet DataBase, Business Network Technlogy, Markting, Email Marketing, SMS Marketing, Call Center Solution
HOME | PARTNER | SEX | MUAJI IM | KUJDES | STIL | MJEKËSI | VIP | HOROSKOPI | KUZHINA | PUSHIME | KINO | FUN

Materialet dhe informacionet në këtë Web Portal guxojn të kopjohen pa ndonjë të drejtë autoriale.
Çdo informacion që ju kopjoni mund ta përdorni kudo nëper mediume vetem të ceket burimi i informacionit.
Facebook.com | Instagram.com | Pinterest.com | Twitter.com | Google.com | Alexa.com | Youtube.com | Yahoo.com | Amazon.com | Wikipedia.org | Live.com | Linkedin.com | Ebay.com | Snapchat | Vk.com | Bing.com | Msn.com | Aliexpress.com | Apple.com | Ask.com | Wordpress.com | Reddit.com | Weather | Mail.ru | Paypal.com | Tumblr.com | Microsoft.com | Imdb.com | Go.com | Alibaba.com | Craigslist.org | BBC.co.uk | Dropbox.com | Adcash.com | Dailymotion.com | Booking.com | Dailymail.co.uk | BBC.com | Adobe.com | Huffingtonpost.com | Buzzfeed.com | Theguardian.com | Bank | Aol.com | Xe.com | Office.com | Forbes.com | Gmail Email | Top Channel | Radio | TV Online | Digit Alb | Kuq e Zi | Kombetarja shqiptare | Tirana | Prishtina | Albania | Shqipria | Golf | iPhone | Smasung | Nokia | Apple
All right reserved
Copyright © 2010-15 by Puhia.com