Ditë e shtunė , 17 mars 2018 • Puhia.com powered by: Gravitas LLC Puhia Web Site Lajme Lajm info magazina informacion informohu i pari te paret lajmet sporti shendeti sport shneta shnet   MARKETING...

STIL \ Ja kush ėshtė mashkulli mė i bukur nė botė?! (Foto)

Ja kush ėshtė mashkulli mė i bukur nė botė?! (Foto)
Publikuar: 08/08/15; 11:33

Duket se David Gandy nuk ka defekte. Pėrveēse cilėsohet si mashkulli mė i bukur nė botė nga forume tė ndryshme te modės, me shumė diploma pėr marketing, ėshtė edhe i angazhuar pėr bamirėsi. Madje inkurajon edhe kolegėt e tjerė tė bėjnė tė njėjtėn gjė.

“Njerėzit e famshėm, duhet tė bėjnė diēka pėr tė tjerėt. Jemi me fat dhe tė privilegjuar, ndonėse nuk jemi aspak tė veēantė. Ėshtė detyra jonė tė ndihmojmė tė tjerėt dhe nuk po bėjmė asgjė pėr tė shpėtuar jetėt e njerėzve, apo pėr tė luftuar kundėr kancerit”, thotė Gandy.

David ėshtė bėrė i famshėm pėr publikun si imazh i reklamave tė “Dolce e Gabbana” dhe ka marrė pjesė nė shumė nisma bamirėsie, nė ndihmė tė popullsisė sė Haiti, pas goditjes nga tėrmeti nė vitin 2010 dhe nė nisma tė ndryshme kundėr vafėrisė.

Modeli i ėshtė dedikuar edhe shkollės me projektin “Spark Something Good”, i cili konsiston nė ndėrtimin e klasave pėr tė rinj me vėshtirėsi nė tė mėsuar.

/Fox/Puhia.com

Diskuto:

n'Xhep reklama Puhia.com banneri Puhia nxhep

Taylor Hill

Taylor Hill Victoria's Secret

Bukuroshja dhe modelja, Taylor Marie Hill ka lindur nė mars tė vitit 1996 nė Illinois tė SHBA-sė. Ajo ėshtė njėra nga modelet dhe fytyrat e brendit mė tė madhė tė brendshmėve: Victoria's Secret ...

Video e ditës:
Gravitas LLC Internet Media Solution, Graphic Design, Web Design, Web Hosting, Internet DataBase, Business Network Technlogy, Markting, Email Marketing, SMS Marketing, Call Center Solution
HOME | PARTNER | SEX | MUAJI IM | KUJDES | STIL | MJEKËSI | VIP | HOROSKOPI | KUZHINA | PUSHIME | KINO | FUN

Materialet dhe informacionet në këtë Web Portal guxojn të kopjohen pa ndonjë të drejtë autoriale.
Çdo informacion që ju kopjoni mund ta përdorni kudo nëper mediume vetem të ceket burimi i informacionit.
Facebook.com | Instagram.com | Pinterest.com | Twitter.com | Google.com | Alexa.com | Youtube.com | Yahoo.com | Amazon.com | Wikipedia.org | Live.com | Linkedin.com | Ebay.com | Snapchat | Vk.com | Bing.com | Msn.com | Aliexpress.com | Apple.com | Ask.com | Wordpress.com | Reddit.com | Weather | Mail.ru | Paypal.com | Tumblr.com | Microsoft.com | Imdb.com | Go.com | Alibaba.com | Craigslist.org | BBC.co.uk | Dropbox.com | Adcash.com | Dailymotion.com | Booking.com | Dailymail.co.uk | BBC.com | Adobe.com | Huffingtonpost.com | Buzzfeed.com | Theguardian.com | Bank | Aol.com | Xe.com | Office.com | Forbes.com | Gmail Email | Top Channel | Radio | TV Online | Digit Alb | Kuq e Zi | Kombetarja shqiptare | Tirana | Prishtina | Albania | Shqipria | Golf | iPhone | Smasung | Nokia | Apple
All right reserved
Copyright © 2010-15 by Puhia.com