Ditë e shtunė , 20 janar 2018 • Puhia.com powered by: Gravitas LLC Puhia Web Site Lajme Lajm info magazina informacion informohu i pari te paret lajmet sporti shendeti sport shneta shnet   MARKETING...

SEX \ Ky ė​shtė​ fshati qė​ duhet tė​ qėndroni nudo! (Foto)+16

Ky ė​shtė​ fshati qė​ duhet tė​ qėndroni nudo! (Foto)+16
Publikuar: 12/04/16; 00:09

Turistė nga e gjithė bota po dynden nė njė fshat tė vogėl bregdetar nė Francė, aty ku ėshtė me detyrim tė qėndrosh krejtėsisht nudo. Cap d’Age ėshtė njė magnet pėr nudistėt dhe gjatė muajve tė verės popullsia e tij shkon nė 40 000 lakuriqė.

Nė kėtė fshat ka madje edhe njė bankė, parukier dhe supermarket nudistėsh. Por, si u kthye ky qoshk francez nė kryeqendrėn botėrore tė verės? Nė vitet ’50, Franca po merrte veten nga Lufta e Dytė Botėrore. Kur familja Oltra qė rriste ullinj pa se si njerėzit nudo “pushtuan” tokėn e tyre, vendosėn tė pėrfitonin nga rasti.

Ata morėn licencėn pėr ta bėrė vend nudistėsh tokėn e tyre dhe qė nga ajo kohė aty vijnė pėr pushime familje nga Gjermania dhe Holanda.

Kur disa pushues ndėrtuan shtėpi dhe nisėn tė jetonin nė zonė gjatė gjithė vitit, lindi qyteza.

Pėr tė hyrė nė Cap D’Age, duhet tė paguash rreth 10 euro dhe mė pas tė zhvishesh. Duhet tė zhvishesh me patjetėr pasi nė kėtė vend ėshtė e detyrueshme tė rrish nudo. Vetėm nė darkė, kur freskon koha tė gjithė vishen.

Diskuto:

n'Xhep reklama Puhia.com banneri Puhia nxhep

Taylor Hill

Taylor Hill Victoria's Secret

Bukuroshja dhe modelja, Taylor Marie Hill ka lindur nė mars tė vitit 1996 nė Illinois tė SHBA-sė. Ajo ėshtė njėra nga modelet dhe fytyrat e brendit mė tė madhė tė brendshmėve: Victoria's Secret ...

Video e ditës:
Gravitas LLC Internet Media Solution, Graphic Design, Web Design, Web Hosting, Internet DataBase, Business Network Technlogy, Markting, Email Marketing, SMS Marketing, Call Center Solution
HOME | PARTNER | SEX | MUAJI IM | KUJDES | STIL | MJEKËSI | VIP | HOROSKOPI | KUZHINA | PUSHIME | KINO | FUN

Materialet dhe informacionet në këtë Web Portal guxojn të kopjohen pa ndonjë të drejtë autoriale.
Çdo informacion që ju kopjoni mund ta përdorni kudo nëper mediume vetem të ceket burimi i informacionit.
Facebook.com | Instagram.com | Pinterest.com | Twitter.com | Google.com | Alexa.com | Youtube.com | Yahoo.com | Amazon.com | Wikipedia.org | Live.com | Linkedin.com | Ebay.com | Snapchat | Vk.com | Bing.com | Msn.com | Aliexpress.com | Apple.com | Ask.com | Wordpress.com | Reddit.com | Weather | Mail.ru | Paypal.com | Tumblr.com | Microsoft.com | Imdb.com | Go.com | Alibaba.com | Craigslist.org | BBC.co.uk | Dropbox.com | Adcash.com | Dailymotion.com | Booking.com | Dailymail.co.uk | BBC.com | Adobe.com | Huffingtonpost.com | Buzzfeed.com | Theguardian.com | Bank | Aol.com | Xe.com | Office.com | Forbes.com | Gmail Email | Top Channel | Radio | TV Online | Digit Alb | Kuq e Zi | Kombetarja shqiptare | Tirana | Prishtina | Albania | Shqipria | Golf | iPhone | Smasung | Nokia | Apple
All right reserved
Copyright © 2010-15 by Puhia.com