Ditë e shtunė , 20 janar 2018 • Puhia.com powered by: Gravitas LLC Puhia Web Site Lajme Lajm info magazina informacion informohu i pari te paret lajmet sporti shendeti sport shneta shnet   MARKETING...

SEX \ Brazil​: Seks nė publik!!! :O (Video)

Brazil​: Seks nė publik!!! :O  (Video)
Publikuar: 05/04/16; 00:07

Njė shoqatė parashutistėsh kishin vendosur njė kamera nė majė tė njė kodre, nė mėnyrė qė adhurues tė kėtij sporti tė shihnin live performancat. Por ata kanė parė diēka tjetėr.

Njė ēift ėshtė bėrė viral nė internet, teksa kryenin marrėdhėnie seksuale nė majė tė kodrės, pa e ditur se aty ka pasur kamera. Por adhuruesit e parashutizmit, kanė parė gjithēka live nė kamerat e vendosura nė Morro do Agudo nė Brazil.

Policia mori njė sėrė telefonatash, dhe ankesash, dhe dėrgoi njė patrullė pėr tė verifikuar situatėn. Ēifti u pėrball me vėshtirėsi tė mėtejshme pasi morėn vesh se ishin filmuar dhe video e tyre ishte bėrė virale. Kjo pasi kur u pyetėn nga policia, zbuluan se djali ishte 21 vjeē ndėrsa vajza, njė minorene 15-vjeēare.

Megjithatė nė Brazil mosha e lejuar pėr marrėdhėnie seksuale ėshtė 14 vjeē, dhe ata kanė rrėfyer se ishin tė lidhur prej njė viti.

Diskuto:

n'Xhep reklama Puhia.com banneri Puhia nxhep

Taylor Hill

Taylor Hill Victoria's Secret

Bukuroshja dhe modelja, Taylor Marie Hill ka lindur nė mars tė vitit 1996 nė Illinois tė SHBA-sė. Ajo ėshtė njėra nga modelet dhe fytyrat e brendit mė tė madhė tė brendshmėve: Victoria's Secret ...

Video e ditës:
Gravitas LLC Internet Media Solution, Graphic Design, Web Design, Web Hosting, Internet DataBase, Business Network Technlogy, Markting, Email Marketing, SMS Marketing, Call Center Solution
HOME | PARTNER | SEX | MUAJI IM | KUJDES | STIL | MJEKËSI | VIP | HOROSKOPI | KUZHINA | PUSHIME | KINO | FUN

Materialet dhe informacionet në këtë Web Portal guxojn të kopjohen pa ndonjë të drejtë autoriale.
Çdo informacion që ju kopjoni mund ta përdorni kudo nëper mediume vetem të ceket burimi i informacionit.
Facebook.com | Instagram.com | Pinterest.com | Twitter.com | Google.com | Alexa.com | Youtube.com | Yahoo.com | Amazon.com | Wikipedia.org | Live.com | Linkedin.com | Ebay.com | Snapchat | Vk.com | Bing.com | Msn.com | Aliexpress.com | Apple.com | Ask.com | Wordpress.com | Reddit.com | Weather | Mail.ru | Paypal.com | Tumblr.com | Microsoft.com | Imdb.com | Go.com | Alibaba.com | Craigslist.org | BBC.co.uk | Dropbox.com | Adcash.com | Dailymotion.com | Booking.com | Dailymail.co.uk | BBC.com | Adobe.com | Huffingtonpost.com | Buzzfeed.com | Theguardian.com | Bank | Aol.com | Xe.com | Office.com | Forbes.com | Gmail Email | Top Channel | Radio | TV Online | Digit Alb | Kuq e Zi | Kombetarja shqiptare | Tirana | Prishtina | Albania | Shqipria | Golf | iPhone | Smasung | Nokia | Apple
All right reserved
Copyright © 2010-15 by Puhia.com