Ditë e shtunė , 20 janar 2018 • Puhia.com powered by: Gravitas LLC Puhia Web Site Lajme Lajm info magazina informacion informohu i pari te paret lajmet sporti shendeti sport shneta shnet   MARKETING...

SEX \ Arrestohet​ 22-vjeēarja duke bėrė seks me qenin! :O

Arrestohet​ 22-vjeēarja duke bėrė seks me qenin! :O
Publikuar: 29/03/16; 00:50

Njė vajzė amerikane ka xhiruar veten duke bėrė seks me njė qen dhe videon ia ka dėrguar njė shoku tė saj, i cili lajmėroi menjėherė policinė. Hannah Marie Haynes tashmė akuzohet pėr veprime tė turpshme me kafshė.

Sipas policisė nė Karolinėn e Jugut (SHBA), 22-vjeēarja nga qyteti i vogėl i Ēesnit, ka bėrė disa vepra tė pėshtira seksuale me qenin e shtėpisė dhe tė gjitha i ka regjistruar me celular. Vajza ėshtė arrestuar pasi njėrėn nga videot ia ka dėrguar njė shokut tė saj, i cili, i tmerruar, ka njoftuar policinė.

Vajza ėshtė liruar pasi ka paguar garancinė prej 5000 dollarėsh.

Lajmi vjen vetėm disa ditė pasi njė tjetėr vajzė amerikane u arrestua nė Florida pasi kishte filmuar veten duke bėrė seks oral me dy qen.

Diskuto:

n'Xhep reklama Puhia.com banneri Puhia nxhep

Taylor Hill

Taylor Hill Victoria's Secret

Bukuroshja dhe modelja, Taylor Marie Hill ka lindur nė mars tė vitit 1996 nė Illinois tė SHBA-sė. Ajo ėshtė njėra nga modelet dhe fytyrat e brendit mė tė madhė tė brendshmėve: Victoria's Secret ...

Video e ditës:
Gravitas LLC Internet Media Solution, Graphic Design, Web Design, Web Hosting, Internet DataBase, Business Network Technlogy, Markting, Email Marketing, SMS Marketing, Call Center Solution
HOME | PARTNER | SEX | MUAJI IM | KUJDES | STIL | MJEKËSI | VIP | HOROSKOPI | KUZHINA | PUSHIME | KINO | FUN

Materialet dhe informacionet në këtë Web Portal guxojn të kopjohen pa ndonjë të drejtë autoriale.
Çdo informacion që ju kopjoni mund ta përdorni kudo nëper mediume vetem të ceket burimi i informacionit.
Facebook.com | Instagram.com | Pinterest.com | Twitter.com | Google.com | Alexa.com | Youtube.com | Yahoo.com | Amazon.com | Wikipedia.org | Live.com | Linkedin.com | Ebay.com | Snapchat | Vk.com | Bing.com | Msn.com | Aliexpress.com | Apple.com | Ask.com | Wordpress.com | Reddit.com | Weather | Mail.ru | Paypal.com | Tumblr.com | Microsoft.com | Imdb.com | Go.com | Alibaba.com | Craigslist.org | BBC.co.uk | Dropbox.com | Adcash.com | Dailymotion.com | Booking.com | Dailymail.co.uk | BBC.com | Adobe.com | Huffingtonpost.com | Buzzfeed.com | Theguardian.com | Bank | Aol.com | Xe.com | Office.com | Forbes.com | Gmail Email | Top Channel | Radio | TV Online | Digit Alb | Kuq e Zi | Kombetarja shqiptare | Tirana | Prishtina | Albania | Shqipria | Golf | iPhone | Smasung | Nokia | Apple
All right reserved
Copyright © 2010-15 by Puhia.com