Ditë e shtunė , 20 janar 2018 • Puhia.com powered by: Gravitas LLC Puhia Web Site Lajme Lajm info magazina informacion informohu i pari te paret lajmet sporti shendeti sport shneta shnet   MARKETING...

SEX \ Dėshpėrimi nė​ kėnaqėsinė tuaj seksuale?!

Dėshpėrimi nė​ kėnaqėsinė tuaj seksuale?!
Publikuar: 24/03/16; 23:51

Frika dhe frustrimet seksuale mund tė jetė duke humbur interesin dhe mungesa e orgasmės mund tė mbetet vėrtetė nė kokėn tuaj, shkruan Cosmopolitan kurse trasmeton Puhia.

Konusat nuk janė duke punuar shumė, kremat dhe asnjė gel nuk mund tė arrijnė aq thellė dhe kirurgjia ėshtė mėnyrė shumė e shtrenjtė dhe e frikshme. E vėrteta ėshtė se ushtrimet e konuseve dhe trajtimet aktuale nuk mjaftojnė ta forcojnė vaginėn.

Pse? Sepse relaksimi tipik vaginal ėshtė shumė e vėshtirė tė kapėrcehet sesa me vetėm disa ushtrime ose duke u pėrpjekur pėr tė pėrhapur njė krem brenda.

Nė kohė ne tė gjithė nė mėnyrė tė panevojshme vuajmė nga relaksimi vaginal pėr shkak tė moshės apo lindjes sė fėmijėve. Relaksimi vaginal ėshtė dobėsimi i muskujve mbėshtetėse brenda vaginės. Nuk trajtohet, ai vetėm keqėsohet, duke ju lėnė tė dėshpėruar me njė jetė tė pakėnaqshme seksuale.

Nėse ju mund tė ndėrlidheni, mos e humbni shpresėn.

Nė vendosmėrinė time pėr tė rikthyer seksualitetin tim, unė e formulova Vagifirm-njė shtesė natyrore qė fokusohet nė rrėnjė tė problemit pėr atė se pse muskujt tuaj vaginale humbin forcėn dhe tingullin nė fillim. Vagifirm ėshtė provuar shkencėrisht pėr tė eliminuar problemet vaginale-lirimi dhe lehtėsimitė forcojnė muret e muskujve vaginale. /Puhia

Diskuto:

n'Xhep reklama Puhia.com banneri Puhia nxhep

Taylor Hill

Taylor Hill Victoria's Secret

Bukuroshja dhe modelja, Taylor Marie Hill ka lindur nė mars tė vitit 1996 nė Illinois tė SHBA-sė. Ajo ėshtė njėra nga modelet dhe fytyrat e brendit mė tė madhė tė brendshmėve: Victoria's Secret ...

Video e ditës:
Gravitas LLC Internet Media Solution, Graphic Design, Web Design, Web Hosting, Internet DataBase, Business Network Technlogy, Markting, Email Marketing, SMS Marketing, Call Center Solution
HOME | PARTNER | SEX | MUAJI IM | KUJDES | STIL | MJEKËSI | VIP | HOROSKOPI | KUZHINA | PUSHIME | KINO | FUN

Materialet dhe informacionet në këtë Web Portal guxojn të kopjohen pa ndonjë të drejtë autoriale.
Çdo informacion që ju kopjoni mund ta përdorni kudo nëper mediume vetem të ceket burimi i informacionit.
Facebook.com | Instagram.com | Pinterest.com | Twitter.com | Google.com | Alexa.com | Youtube.com | Yahoo.com | Amazon.com | Wikipedia.org | Live.com | Linkedin.com | Ebay.com | Snapchat | Vk.com | Bing.com | Msn.com | Aliexpress.com | Apple.com | Ask.com | Wordpress.com | Reddit.com | Weather | Mail.ru | Paypal.com | Tumblr.com | Microsoft.com | Imdb.com | Go.com | Alibaba.com | Craigslist.org | BBC.co.uk | Dropbox.com | Adcash.com | Dailymotion.com | Booking.com | Dailymail.co.uk | BBC.com | Adobe.com | Huffingtonpost.com | Buzzfeed.com | Theguardian.com | Bank | Aol.com | Xe.com | Office.com | Forbes.com | Gmail Email | Top Channel | Radio | TV Online | Digit Alb | Kuq e Zi | Kombetarja shqiptare | Tirana | Prishtina | Albania | Shqipria | Golf | iPhone | Smasung | Nokia | Apple
All right reserved
Copyright © 2010-15 by Puhia.com