Ditë e hėnė , 22 janar 2018 • Puhia.com powered by: Gravitas LLC Puhia Web Site Lajme Lajm info magazina informacion informohu i pari te paret lajmet sporti shendeti sport shneta shnet   MARKETING...

SEX \ A jeni tė sigurt me puthjet tuaja? Ja si tė veproni!

A jeni tė sigurt me puthjet tuaja? Ja si tė veproni!
Publikuar: 11/03/16; 20:47

Nėse i dashuri i juaj mezi pret tė ju puthė, ose ju mendoni se jeni puthės jo e mirė, mos bėni panik!

Nuk ka asnjė formulė tė saktė e tė drejtė tė puthjes! Provoni ta ndiqni kėtė artikull hap pas hapi dhe ndoshta mund ta pėrmirėsoni mėnyrėn tuaj tė puthjes!

Sigurohuni qė keni ndjenja pėr partnerin tuaj. Puthja nuk ėshtė puthje nėse nuk keni ndjenja pėr njėri-tjetrin. Nėse ai ju pėlqen, jepni shejė se dėshironi ta puthni, dhe nėse ai e kupton shenjėn tuaj por nuk bėn asgjė nė atė drejtim, kjo do tė thotė se ai nuk dėshiron t’ju puthė. Kjo ėshtė pėr shkak se ju ose keni erė tė keqe, ose putheni lėngshėm ose partnerit tuaj nuk i pėlqen stili i puthjes tuaj.

Nėse mendoni se keni aromė tė keqe tė gojės, atėherė mbani me vete minte . Merrni ato gjatė gjithė kohės. Aroma e keqe e gojės ėshtė e neveritshme, dhe ajo e shkatėrron momentin. Ju nuk do tė donit qė i dashuri i juaj tė flaės pėr aromėn tuaj tė keqe me miqtė e tij, apo jo?

Ndonjėherė puthja e lėngshme mund ta shkatėrrojė momentin gjithashtu! Sidmos nėse ju keni aromė tė keqe, Askush nuk dėshiron pėtymėn tuaj rreth gojės sė tyre dhe ta fshijnė atė pas puthjes. Mundohuni t’i mos i lėpini buzėt tuaja shumė shpesh, ose tė krijoni shumė pėshtymė nė gojėn tuaj.


Ju mund tė puthni mirė, por stili i puthjes suaj mund tė mos i pėlqejė tė dashurit tuaj. Ju mund tė puthni me passion, por ndoshta i dashuri juaj preferon puthje dominante ose tė ashpėr! Kjo ėshtė nė rregull. Nėse ju mendoni se atij nuk i pėlqen stili juaj i puthjesm, pėrpiquni ta gjeni tė preferuarėn e tij. Kjo mund tė jetė e pazakontė pėr disa njerėz, kėshtu qė kur ju jeni nė disponim tė bėni shaka, pėrpiquni tė futeni nė tema tė puthjes. Pėrdoreni si shembull dikė tjerėr si pėr shaka. Mund tė merrni ndonjė informacion pėr stilin qė ai e preferon. /Puhia

Diskuto:

n'Xhep reklama Puhia.com banneri Puhia nxhep

Taylor Hill

Taylor Hill Victoria's Secret

Bukuroshja dhe modelja, Taylor Marie Hill ka lindur nė mars tė vitit 1996 nė Illinois tė SHBA-sė. Ajo ėshtė njėra nga modelet dhe fytyrat e brendit mė tė madhė tė brendshmėve: Victoria's Secret ...

Video e ditës:
Gravitas LLC Internet Media Solution, Graphic Design, Web Design, Web Hosting, Internet DataBase, Business Network Technlogy, Markting, Email Marketing, SMS Marketing, Call Center Solution
HOME | PARTNER | SEX | MUAJI IM | KUJDES | STIL | MJEKËSI | VIP | HOROSKOPI | KUZHINA | PUSHIME | KINO | FUN

Materialet dhe informacionet në këtë Web Portal guxojn të kopjohen pa ndonjë të drejtë autoriale.
Çdo informacion që ju kopjoni mund ta përdorni kudo nëper mediume vetem të ceket burimi i informacionit.
Facebook.com | Instagram.com | Pinterest.com | Twitter.com | Google.com | Alexa.com | Youtube.com | Yahoo.com | Amazon.com | Wikipedia.org | Live.com | Linkedin.com | Ebay.com | Snapchat | Vk.com | Bing.com | Msn.com | Aliexpress.com | Apple.com | Ask.com | Wordpress.com | Reddit.com | Weather | Mail.ru | Paypal.com | Tumblr.com | Microsoft.com | Imdb.com | Go.com | Alibaba.com | Craigslist.org | BBC.co.uk | Dropbox.com | Adcash.com | Dailymotion.com | Booking.com | Dailymail.co.uk | BBC.com | Adobe.com | Huffingtonpost.com | Buzzfeed.com | Theguardian.com | Bank | Aol.com | Xe.com | Office.com | Forbes.com | Gmail Email | Top Channel | Radio | TV Online | Digit Alb | Kuq e Zi | Kombetarja shqiptare | Tirana | Prishtina | Albania | Shqipria | Golf | iPhone | Smasung | Nokia | Apple
All right reserved
Copyright © 2010-15 by Puhia.com