Ditë e hėnė , 22 janar 2018 • Puhia.com powered by: Gravitas LLC Puhia Web Site Lajme Lajm info magazina informacion informohu i pari te paret lajmet sporti shendeti sport shneta shnet   MARKETING...

SEX \ Ja disa nga llojet e seksit qė patjetėr duhet ti provoni!

Ja disa nga llojet e seksit qė patjetėr duhet ti provoni!
Publikuar: 17/02/16; 00:40

Po ju drjetohemi atyrė qė janė mė tė rregullt nė marrėdhėnje seksuale me pertnerėt e tyre. Ndoshta shumė nga ju nuk i keni provuar tė gjitha kėto marrėdhėnie seksuale qė ju kemi sqaruar nė vijim.

Ja disa metoda seksi qė ju paraqesim nė vijim, tė cilat, sipas kėshillave tonė, patjetėr duhet t’i provoni.

 • Seksin pėr njė natė, me njė mashkull qė sapo keni njohur. Mirėpo me mjete mbrojtėse, natyrisht.
 • Seksin nė plazh. Nė njė plazh tė vetmuar, kuptohet.
 • Seksin nė ulesėn e pasme tė makinės, ose dhe nė motoēikletė.
 • Seksin teatror, me role tė caktuara dhe kostume.
 • Seksin nė treshe. Natyrisht, nėse ju dhe partneri juaj jeni tė gatshėm pėr njė gjė tė tillė.
 • Seksin me telefon.
 • Seksin nė aeroplan.
 • Seksin nė vende publike. Me dozė tė madhe tė diskrecionit, dhe nė njė vend ku nuk do tė mund t’ju kapin.
 • Seksin sadomazoshist. Prangat, lidhjen e syve…
 • Seksin mini-sadist, me ca gotitje nė vithe. Lejojeni t’ua rrahė pakėz prapanicėn…
 • Seksin nė vaskė.
 • Seksin me role publike.
 • Seksin nė punė. Me partnerin tuaj, jo me shefin.
 • Seksin maratonik me stile tė ndryshme.
 • Foto-maratonėn e seksit.
 • Seksin striptiz. Ju pėr tė, ndėrsa ai pėr ju.

Shpresojmė qė do ju ndihmojnė kėto metoda seksi qė tė kaloni njė sfide seksi me partnerin tuaj dhe me knaqesi tejet impresionante ;)

Diskuto:

n'Xhep reklama Puhia.com banneri Puhia nxhep

Taylor Hill

Taylor Hill Victoria's Secret

Bukuroshja dhe modelja, Taylor Marie Hill ka lindur nė mars tė vitit 1996 nė Illinois tė SHBA-sė. Ajo ėshtė njėra nga modelet dhe fytyrat e brendit mė tė madhė tė brendshmėve: Victoria's Secret ...

Video e ditës:
Gravitas LLC Internet Media Solution, Graphic Design, Web Design, Web Hosting, Internet DataBase, Business Network Technlogy, Markting, Email Marketing, SMS Marketing, Call Center Solution
HOME | PARTNER | SEX | MUAJI IM | KUJDES | STIL | MJEKËSI | VIP | HOROSKOPI | KUZHINA | PUSHIME | KINO | FUN

Materialet dhe informacionet në këtë Web Portal guxojn të kopjohen pa ndonjë të drejtë autoriale.
Çdo informacion që ju kopjoni mund ta përdorni kudo nëper mediume vetem të ceket burimi i informacionit.
Facebook.com | Instagram.com | Pinterest.com | Twitter.com | Google.com | Alexa.com | Youtube.com | Yahoo.com | Amazon.com | Wikipedia.org | Live.com | Linkedin.com | Ebay.com | Snapchat | Vk.com | Bing.com | Msn.com | Aliexpress.com | Apple.com | Ask.com | Wordpress.com | Reddit.com | Weather | Mail.ru | Paypal.com | Tumblr.com | Microsoft.com | Imdb.com | Go.com | Alibaba.com | Craigslist.org | BBC.co.uk | Dropbox.com | Adcash.com | Dailymotion.com | Booking.com | Dailymail.co.uk | BBC.com | Adobe.com | Huffingtonpost.com | Buzzfeed.com | Theguardian.com | Bank | Aol.com | Xe.com | Office.com | Forbes.com | Gmail Email | Top Channel | Radio | TV Online | Digit Alb | Kuq e Zi | Kombetarja shqiptare | Tirana | Prishtina | Albania | Shqipria | Golf | iPhone | Smasung | Nokia | Apple
All right reserved
Copyright © 2010-15 by Puhia.com