Ditë e hėnė , 22 janar 2018 • Puhia.com powered by: Gravitas LLC Puhia Web Site Lajme Lajm info magazina informacion informohu i pari te paret lajmet sporti shendeti sport shneta shnet   MARKETING...

SEX \ Ja cila mund tė jetė dhoma e dytė pėr mardhėnie seksuale nė shtėpinė tuaj?

Ja cila mund tė jetė dhoma e dytė pėr mardhėnie seksuale nė shtėpinė tuaj?
Publikuar: 11/02/16; 22:57

A keni menduar ndonjėherė qė njė gjė e tillė luan rol tė veēantė nė knaqesit tuaja me partnerin tuaj?!

Sipas njė studimi britanik, vendi mė i popullarizuar nė shtėpi pėr ngacmime seksuale pėrveq dhomės sė gjumit ėshtė kuzhina.

Ndonjėherė ėshtė e mirė tė shkoni nė shtrat dhe tė bėni dashuri nė mėnyrė konvencionale. Por ndonjėherė, ju mund tė gjeni veten nė humor pėr t'u angazhuar nė diēka pak mė ndryshme ose edhe spontane.

E pra, mirėse vini nė kuzhinėn tuaj, ku ju presin shumė skena seksuale. Me njė gurė, ju mund t’i vritni dy zogjė, kėshtu qė ju mund tė merrni tė dy ushqimet tuaja nė tė njėjtėn kohė. /Puhia

Diskuto:

n'Xhep reklama Puhia.com banneri Puhia nxhep

Taylor Hill

Taylor Hill Victoria's Secret

Bukuroshja dhe modelja, Taylor Marie Hill ka lindur nė mars tė vitit 1996 nė Illinois tė SHBA-sė. Ajo ėshtė njėra nga modelet dhe fytyrat e brendit mė tė madhė tė brendshmėve: Victoria's Secret ...

Video e ditës:
Gravitas LLC Internet Media Solution, Graphic Design, Web Design, Web Hosting, Internet DataBase, Business Network Technlogy, Markting, Email Marketing, SMS Marketing, Call Center Solution
HOME | PARTNER | SEX | MUAJI IM | KUJDES | STIL | MJEKËSI | VIP | HOROSKOPI | KUZHINA | PUSHIME | KINO | FUN

Materialet dhe informacionet në këtë Web Portal guxojn të kopjohen pa ndonjë të drejtë autoriale.
Çdo informacion që ju kopjoni mund ta përdorni kudo nëper mediume vetem të ceket burimi i informacionit.
Facebook.com | Instagram.com | Pinterest.com | Twitter.com | Google.com | Alexa.com | Youtube.com | Yahoo.com | Amazon.com | Wikipedia.org | Live.com | Linkedin.com | Ebay.com | Snapchat | Vk.com | Bing.com | Msn.com | Aliexpress.com | Apple.com | Ask.com | Wordpress.com | Reddit.com | Weather | Mail.ru | Paypal.com | Tumblr.com | Microsoft.com | Imdb.com | Go.com | Alibaba.com | Craigslist.org | BBC.co.uk | Dropbox.com | Adcash.com | Dailymotion.com | Booking.com | Dailymail.co.uk | BBC.com | Adobe.com | Huffingtonpost.com | Buzzfeed.com | Theguardian.com | Bank | Aol.com | Xe.com | Office.com | Forbes.com | Gmail Email | Top Channel | Radio | TV Online | Digit Alb | Kuq e Zi | Kombetarja shqiptare | Tirana | Prishtina | Albania | Shqipria | Golf | iPhone | Smasung | Nokia | Apple
All right reserved
Copyright © 2010-15 by Puhia.com