Ditë e hėnė , 22 janar 2018 • Puhia.com powered by: Gravitas LLC Puhia Web Site Lajme Lajm info magazina informacion informohu i pari te paret lajmet sporti shendeti sport shneta shnet   MARKETING...

SEX \ “Besoj se fėmijėt m’i kanė parė skenat erotike nėpėr filma”!

“Besoj se fėmijėt m’i kanė parė skenat erotike nėpėr filma”!
Publikuar: 29/01/16; 19:59

Ėshtė nėnė e 6 fėmijėve dhe nė karrierė ka qenė e pranishme nė shumė filma qė nuk janė tė pėrshtatshėm pėr moshėn e tyre, por Angelina Jolie beson se fėmijėt e saj i kanė parė filmat qė nuk duhen parė.

Aktorja 40-vjeēare, nė njė intervistė pėr “People”, tha: “Mendoj se i kanė parė. Edhe pse nuk kemi folur pėr kėtė, jam e bindur se ia ka zėnė syri disa skena tė miat”.

Filmat e Angelina Jolie ku ka skena tė forta erotike janė “Gia”, “Original Sin” dhe “Interrupted”.

Aktualisht, Angelina Jolie, sė bashku me aktorin Jack Black, ėshtė e zėnė me promovimin e filmit tė animuar “Kung Fu Panda 3”.

Diskuto:

n'Xhep reklama Puhia.com banneri Puhia nxhep

Taylor Hill

Taylor Hill Victoria's Secret

Bukuroshja dhe modelja, Taylor Marie Hill ka lindur nė mars tė vitit 1996 nė Illinois tė SHBA-sė. Ajo ėshtė njėra nga modelet dhe fytyrat e brendit mė tė madhė tė brendshmėve: Victoria's Secret ...

Video e ditës:
Gravitas LLC Internet Media Solution, Graphic Design, Web Design, Web Hosting, Internet DataBase, Business Network Technlogy, Markting, Email Marketing, SMS Marketing, Call Center Solution
HOME | PARTNER | SEX | MUAJI IM | KUJDES | STIL | MJEKËSI | VIP | HOROSKOPI | KUZHINA | PUSHIME | KINO | FUN

Materialet dhe informacionet në këtë Web Portal guxojn të kopjohen pa ndonjë të drejtë autoriale.
Çdo informacion që ju kopjoni mund ta përdorni kudo nëper mediume vetem të ceket burimi i informacionit.
Facebook.com | Instagram.com | Pinterest.com | Twitter.com | Google.com | Alexa.com | Youtube.com | Yahoo.com | Amazon.com | Wikipedia.org | Live.com | Linkedin.com | Ebay.com | Snapchat | Vk.com | Bing.com | Msn.com | Aliexpress.com | Apple.com | Ask.com | Wordpress.com | Reddit.com | Weather | Mail.ru | Paypal.com | Tumblr.com | Microsoft.com | Imdb.com | Go.com | Alibaba.com | Craigslist.org | BBC.co.uk | Dropbox.com | Adcash.com | Dailymotion.com | Booking.com | Dailymail.co.uk | BBC.com | Adobe.com | Huffingtonpost.com | Buzzfeed.com | Theguardian.com | Bank | Aol.com | Xe.com | Office.com | Forbes.com | Gmail Email | Top Channel | Radio | TV Online | Digit Alb | Kuq e Zi | Kombetarja shqiptare | Tirana | Prishtina | Albania | Shqipria | Golf | iPhone | Smasung | Nokia | Apple
All right reserved
Copyright © 2010-15 by Puhia.com