Ditë e hėnė , 22 janar 2018 • Puhia.com powered by: Gravitas LLC Puhia Web Site Lajme Lajm info magazina informacion informohu i pari te paret lajmet sporti shendeti sport shneta shnet   MARKETING...

SEX \ Ja disa fakte tė ngacmimeve seksuale?!

Ja disa fakte tė ngacmimeve seksuale?!
Publikuar: 24/12/15; 23:31

Seksi ėshtė pjesė e pandashme e pėrditshmėrisė sonė. Madje njė prej pjesėve mė tė bukura. Disa mund ta quajnė edhe katalizator tė jetės. Mė poshtė ju mund ti lexoni disa nga ngacmimet seksuale qė ka zgjedhur Puhia.com pėr ju...

Shpeshherė, seksi mund tė kalojė nė njė rutinė tė pėrditshme dhe mos ti vėreni detajet tė cilat e bėjnė atė mė tė pasur dhe mė tė paharrueshėm. Prandaj, Puhia.com mė poshtė do ju paraqesė disa fakte tė pėrzgjedhura nga 10 faktet mė ngacmuese qė duhet t’i dini dhe mos ti harroni pėr seksin:

  • Seksi tė largon dhimbjen e kokės
  • Shpeshtia e raporteve seksuale mesatarisht ėshtė 2 herė nė jave
  • Seksi oral mund tė jetė ilaē pėr tė vjellat e mėngjesit
  • Burrat mendojnė mė shumė pėr tė ngrėnė dhe pėr tė fjetur se sa pėr seks
  • Gjatėsia e gishtave tė dorės mund tė jetė njė tregues I gjatėsisė tė penisit
  • Orgazma femėrore ėshtė njė formė e pėrzgjedhjes natyrore
  • Tė gėrvishtėsh kaviljen provon njė ndjenjė tė tillė qė provohet gjatė njė raporti seksual
  • Burrat e shėndoshė zgjasin mė shumė nė shtrat
  • 25% e burrave mbi 60 vjeē pėrdorin viagrėn
  • Vibratorėt janė pėrdorur si trajtime mjekėsore nė gjysmėn e shekullit tė XIX-tė

Shpresojm tė ju ndihmojmė kėto fakte tė pėrzgjiedhura... /Puhia

Diskuto:

n'Xhep reklama Puhia.com banneri Puhia nxhep

Taylor Hill

Taylor Hill Victoria's Secret

Bukuroshja dhe modelja, Taylor Marie Hill ka lindur nė mars tė vitit 1996 nė Illinois tė SHBA-sė. Ajo ėshtė njėra nga modelet dhe fytyrat e brendit mė tė madhė tė brendshmėve: Victoria's Secret ...

Video e ditës:
Gravitas LLC Internet Media Solution, Graphic Design, Web Design, Web Hosting, Internet DataBase, Business Network Technlogy, Markting, Email Marketing, SMS Marketing, Call Center Solution
HOME | PARTNER | SEX | MUAJI IM | KUJDES | STIL | MJEKËSI | VIP | HOROSKOPI | KUZHINA | PUSHIME | KINO | FUN

Materialet dhe informacionet në këtë Web Portal guxojn të kopjohen pa ndonjë të drejtë autoriale.
Çdo informacion që ju kopjoni mund ta përdorni kudo nëper mediume vetem të ceket burimi i informacionit.
Facebook.com | Instagram.com | Pinterest.com | Twitter.com | Google.com | Alexa.com | Youtube.com | Yahoo.com | Amazon.com | Wikipedia.org | Live.com | Linkedin.com | Ebay.com | Snapchat | Vk.com | Bing.com | Msn.com | Aliexpress.com | Apple.com | Ask.com | Wordpress.com | Reddit.com | Weather | Mail.ru | Paypal.com | Tumblr.com | Microsoft.com | Imdb.com | Go.com | Alibaba.com | Craigslist.org | BBC.co.uk | Dropbox.com | Adcash.com | Dailymotion.com | Booking.com | Dailymail.co.uk | BBC.com | Adobe.com | Huffingtonpost.com | Buzzfeed.com | Theguardian.com | Bank | Aol.com | Xe.com | Office.com | Forbes.com | Gmail Email | Top Channel | Radio | TV Online | Digit Alb | Kuq e Zi | Kombetarja shqiptare | Tirana | Prishtina | Albania | Shqipria | Golf | iPhone | Smasung | Nokia | Apple
All right reserved
Copyright © 2010-15 by Puhia.com