Ditë e premte , 23 mars 2018 • Puhia.com powered by: Gravitas LLC Puhia Web Site Lajme Lajm info magazina informacion informohu i pari te paret lajmet sporti shendeti sport shneta shnet   MARKETING...

SEX \ A mendonin se mund tė​ bė​heni tė​ varur nga pornoja?! (Video)

A mendonin se mund tė​ bė​heni tė​ varur nga pornoja?! (Video)
Publikuar: 09/12/15; 22:11

Njė vajzė 19-vjeēare ka rrėfyer varėsinė e saj ndaj pornos qė kur ishte 8 vjeē dhe thotė se tė shikuarit e shumė videove ka bėrė qė tė ketė shumė lidhje tė dhunshme.

Rebecca thotė se nisi tė shikojė porno tė “lehtė”, por sa mė shumė rritej, aq mė shumė kėrkonte tė shihte porno mė tė dhunshme.

“Shikoja shumė gjatė ditės, nuk ndaloja dot. E humba krejtėsisht kontrollin e seksualitetit tim duke parė skena tė dhunshme. Edhe lidhjet e mia ishin tė dhunshme, nuk merrja kėnaqėsi nga seksi normal”, tregon vajza australiane.

Edhe sot, 19-vjeēarja po lufton me varėsinė e saj dhe shkon te psikologu me shpresėn qė njė ditė tė shijojė seksin pa dhunė.

Diskuto:

n'Xhep reklama Puhia.com banneri Puhia nxhep

Taylor Hill

Taylor Hill Victoria's Secret

Bukuroshja dhe modelja, Taylor Marie Hill ka lindur nė mars tė vitit 1996 nė Illinois tė SHBA-sė. Ajo ėshtė njėra nga modelet dhe fytyrat e brendit mė tė madhė tė brendshmėve: Victoria's Secret ...

Video e ditës:
Gravitas LLC Internet Media Solution, Graphic Design, Web Design, Web Hosting, Internet DataBase, Business Network Technlogy, Markting, Email Marketing, SMS Marketing, Call Center Solution
HOME | PARTNER | SEX | MUAJI IM | KUJDES | STIL | MJEKËSI | VIP | HOROSKOPI | KUZHINA | PUSHIME | KINO | FUN

Materialet dhe informacionet në këtë Web Portal guxojn të kopjohen pa ndonjë të drejtë autoriale.
Çdo informacion që ju kopjoni mund ta përdorni kudo nëper mediume vetem të ceket burimi i informacionit.
Facebook.com | Instagram.com | Pinterest.com | Twitter.com | Google.com | Alexa.com | Youtube.com | Yahoo.com | Amazon.com | Wikipedia.org | Live.com | Linkedin.com | Ebay.com | Snapchat | Vk.com | Bing.com | Msn.com | Aliexpress.com | Apple.com | Ask.com | Wordpress.com | Reddit.com | Weather | Mail.ru | Paypal.com | Tumblr.com | Microsoft.com | Imdb.com | Go.com | Alibaba.com | Craigslist.org | BBC.co.uk | Dropbox.com | Adcash.com | Dailymotion.com | Booking.com | Dailymail.co.uk | BBC.com | Adobe.com | Huffingtonpost.com | Buzzfeed.com | Theguardian.com | Bank | Aol.com | Xe.com | Office.com | Forbes.com | Gmail Email | Top Channel | Radio | TV Online | Digit Alb | Kuq e Zi | Kombetarja shqiptare | Tirana | Prishtina | Albania | Shqipria | Golf | iPhone | Smasung | Nokia | Apple
All right reserved
Copyright © 2010-15 by Puhia.com