Ditë e enjte , 22 mars 2018 • Puhia.com powered by: Gravitas LLC Puhia Web Site Lajme Lajm info magazina informacion informohu i pari te paret lajmet sporti shendeti sport shneta shnet   MARKETING...

SEX \ Ja kur jeta seksuale nuk ėshtė duke shkuar nė rregull!

Ja kur jeta seksuale nuk ėshtė duke shkuar nė rregull!
Publikuar: 01/12/15; 22:00

Disa studime kanė treguar se humbja e libidos sė mashkujve, apo kur dėshira seksuale ėshtė nė nivelin me tė ultė tė mundshem, atėherė edhe dėshira seksuale nuk do egzistojė farė, trasmeton Puhia.

Humbja e dėshirės seksuale, arrijė nga disa faktorė tė jashtėm dhe tė mbrendshem, sic janė:stresi, depresioni, problemet e ndryshme shėndetsore dhe problemet tjera nė raport me punėn dhe kolegėt do ndikojnė negativisht nė jetėn seksuale. Kjo gjė shpesh herė varet dhe nga karakteri i partnerit, nė kėtė rasti i mashkujve, se sa janė imun karshi problem tė ndryshmė, nė mėnyrė qė tė arrin tė pėrballen me problem dhe sfida, dhe duke mos ndikuar nė jetėn e tyre nė pėrgjithėsi dhe atė seksuale nė veqanti.

Momentet kur partnerėt janė nė depression tė thellė atėherė ėshtė pothuajse e pamundur tė ketė njė jėtė seksuale tė mirėfillt, por pėr t’ju ikur kėsaj gjėndje shpirtėrore, duhet qė tė jenė me strateg nė gjetjen e zgjidhjeve pėr problem tė ndryshme, nė mėnyrė qė tė mos shkatrrojnė jetėn e tyre nga depresioni dhe stresi, se pėr jetėn seksuale ne ato raste as nuk ka vėnd qė tė bisedohet, se ajo tash mė ka ikur.Humbja e libidos pastaj do shkaktoj njė kohė tė gjatė humbjen e dėshirės seksuale, ngase nuk do ketė vullnet pėr seks.

Partnerėt duhet pasur kujdes qė tė mos arrijnė deri nė kėtė pikė, ngase gjėrat pastaj do tė jenė mė tė vėshtira pėr tu rregulluar dhe pėr tu kthyer menjėherė nė njė gjendje tė mirė, cfare ishin edhe me herėt, duhet kujdes shumė tė shtuar ne mėnyr qė tė mos arrijmė deri nė kėtė pik. /Puhia

Diskuto:

n'Xhep reklama Puhia.com banneri Puhia nxhep

Taylor Hill

Taylor Hill Victoria's Secret

Bukuroshja dhe modelja, Taylor Marie Hill ka lindur nė mars tė vitit 1996 nė Illinois tė SHBA-sė. Ajo ėshtė njėra nga modelet dhe fytyrat e brendit mė tė madhė tė brendshmėve: Victoria's Secret ...

Video e ditës:
Gravitas LLC Internet Media Solution, Graphic Design, Web Design, Web Hosting, Internet DataBase, Business Network Technlogy, Markting, Email Marketing, SMS Marketing, Call Center Solution
HOME | PARTNER | SEX | MUAJI IM | KUJDES | STIL | MJEKËSI | VIP | HOROSKOPI | KUZHINA | PUSHIME | KINO | FUN

Materialet dhe informacionet në këtë Web Portal guxojn të kopjohen pa ndonjë të drejtë autoriale.
Çdo informacion që ju kopjoni mund ta përdorni kudo nëper mediume vetem të ceket burimi i informacionit.
Facebook.com | Instagram.com | Pinterest.com | Twitter.com | Google.com | Alexa.com | Youtube.com | Yahoo.com | Amazon.com | Wikipedia.org | Live.com | Linkedin.com | Ebay.com | Snapchat | Vk.com | Bing.com | Msn.com | Aliexpress.com | Apple.com | Ask.com | Wordpress.com | Reddit.com | Weather | Mail.ru | Paypal.com | Tumblr.com | Microsoft.com | Imdb.com | Go.com | Alibaba.com | Craigslist.org | BBC.co.uk | Dropbox.com | Adcash.com | Dailymotion.com | Booking.com | Dailymail.co.uk | BBC.com | Adobe.com | Huffingtonpost.com | Buzzfeed.com | Theguardian.com | Bank | Aol.com | Xe.com | Office.com | Forbes.com | Gmail Email | Top Channel | Radio | TV Online | Digit Alb | Kuq e Zi | Kombetarja shqiptare | Tirana | Prishtina | Albania | Shqipria | Golf | iPhone | Smasung | Nokia | Apple
All right reserved
Copyright © 2010-15 by Puhia.com