Ditë e hėnė , 19 shkurt 2018 • Puhia.com powered by: Gravitas LLC Puhia Web Site Lajme Lajm info magazina informacion informohu i pari te paret lajmet sporti shendeti sport shneta shnet   MARKETING...

SEX \ Bukuroshet shfaqen “topless” pėr bamirėsi!

Bukuroshet shfaqen “topless” pėr bamirėsi!
Publikuar: 25/11/15; 22:15

Rreth 16 studente tė skuadrės sė “netball”-it tė Universitetit tė Birmingamit hoqėn veshjet sportive pėr tė pozuar “topless” pėr kalendarin e vitti 2016, nė mėnyrė qė tė tė fitojė edhe para’ pėr bamirėsi.

Fotot qė janė bardh e zi tregojnė femrat tė cilat bėjnė stėrvitjet e zakonshme ose renditen si zakonisht para ēdo fillimi tė ndeshjes.

Tė ardhruat do tė ndahen nė dy pjesė, njė pjesė do tė shkojnė pėr fondin e “Coppafeel!” njė organizatė qė ndihmon gratė me kancer tė gjirit, ndėrsa pjesa tjetėr pėr klubin.

“Ka qenė tmerrėsisht ftohtė kur kemi bėrė fotot, por atmosfera ishte shumė e mirė. A ia ka vlejtur? Sigurisht qė po. Po ndihmonim njė organizatė pėr njė kauzė aq tė rėndėsishme si dhe po rrisnim tė ardhurat e klubit”, tha njėra prej studenteve.


/Puhia

Diskuto:

n'Xhep reklama Puhia.com banneri Puhia nxhep

Taylor Hill

Taylor Hill Victoria's Secret

Bukuroshja dhe modelja, Taylor Marie Hill ka lindur nė mars tė vitit 1996 nė Illinois tė SHBA-sė. Ajo ėshtė njėra nga modelet dhe fytyrat e brendit mė tė madhė tė brendshmėve: Victoria's Secret ...

Video e ditës:
Gravitas LLC Internet Media Solution, Graphic Design, Web Design, Web Hosting, Internet DataBase, Business Network Technlogy, Markting, Email Marketing, SMS Marketing, Call Center Solution
HOME | PARTNER | SEX | MUAJI IM | KUJDES | STIL | MJEKËSI | VIP | HOROSKOPI | KUZHINA | PUSHIME | KINO | FUN

Materialet dhe informacionet në këtë Web Portal guxojn të kopjohen pa ndonjë të drejtë autoriale.
Çdo informacion që ju kopjoni mund ta përdorni kudo nëper mediume vetem të ceket burimi i informacionit.
Facebook.com | Instagram.com | Pinterest.com | Twitter.com | Google.com | Alexa.com | Youtube.com | Yahoo.com | Amazon.com | Wikipedia.org | Live.com | Linkedin.com | Ebay.com | Snapchat | Vk.com | Bing.com | Msn.com | Aliexpress.com | Apple.com | Ask.com | Wordpress.com | Reddit.com | Weather | Mail.ru | Paypal.com | Tumblr.com | Microsoft.com | Imdb.com | Go.com | Alibaba.com | Craigslist.org | BBC.co.uk | Dropbox.com | Adcash.com | Dailymotion.com | Booking.com | Dailymail.co.uk | BBC.com | Adobe.com | Huffingtonpost.com | Buzzfeed.com | Theguardian.com | Bank | Aol.com | Xe.com | Office.com | Forbes.com | Gmail Email | Top Channel | Radio | TV Online | Digit Alb | Kuq e Zi | Kombetarja shqiptare | Tirana | Prishtina | Albania | Shqipria | Golf | iPhone | Smasung | Nokia | Apple
All right reserved
Copyright © 2010-15 by Puhia.com