Ditë e hėnė , 22 janar 2018 • Puhia.com powered by: Gravitas LLC Puhia Web Site Lajme Lajm info magazina informacion informohu i pari te paret lajmet sporti shendeti sport shneta shnet   MARKETING...

SEX \ Ja ēfarė mendojnė femrat pėr tė brendshmet?!

Ja ēfarė mendojnė femrat pėr tė brendshmet?!
Publikuar: 20/11/15; 22:47

Disa ēmenden pas tyre, disa nuk i dėshirojnė farė ato dhe disa tjera prefėrojnė me shumė pizhamat. E gjithė kjo bėhėt nė bazė tė shijėve qė kanė ato, dhe shpesh herė ato bėhėn gati edhe sipas prefėrencave tė partnerėve tė tyre, trasmeton Puhia.

Disa fėmra tė cilat janė shumė tė dhėna pas tė mbrendshmeve tė tyre seksi, theksojnė se veshja e tyre i bėnė ato tė duken me seksi, si dhe meshkujt do jenė jot ė rezistueshem karshi dėshirės sė flakt pėr seks, pasi qė tė shohin tė dashurėn e tyre tė veshur me rroba tė tilla, dhe dėshira me e madhė e tyre ėshtė qė ta bėjnė mashkullin e tyre tė apasionuar pas tyre dhe pas dėshirės pėr seks, pra tė jenė tė zjarrtė nė seks.

Puhia: Pėrveq kėtij fakti, ato theksojnė se cdo femėr qė dėshiron tė ketė seks tė mirė dhe tė zjarrt me partnerin duhet tė veshė kėto tė mbrendshme.

Fėmra tė tjera urrejnė kėto lloj tė mbrendshmeve dhe theksojnė, se fėmra tė cilat janė familjar dhe janė tė pėrkushtuar pėr familjen dhe lidhjen e tyre, nuk duhet tė veshin tė mbrendshme tė tilla, ngase janė shumė provocative dhe ato lloj veshje janė vetėm pėr fėmrat e klubeve tė strip-barėve dhe jo edhe pėr fėmrat e rėndomta.

Duke vijuar tutje, se pėrkushtimi dhe dashuria pėr jetėn seksuale, nuk varėt nga veshja po nga pėrkushtim pėr seks, dhe dėshira pėr seks. Dhe kėto fėmra, pėrveq qė i konsiderojnė kėto veshje tė shėmtuara, nuk pajtohen as se si qė ndonjė herė do kenė nė trupin e tyre rroba qė janė tė ngjajshme me ato tė fėmravė tė barėvė striptiz.

Dhe njė grup i fundit i fėmrave ka treguar, se ato nuk qajnė kokėn farė pėr gjėra tė tilla, dhe se ato janė tė dhėna pas gjėrave me tė thjeshta, atyre te zakonshme apo edhe pizhamave dhe se pėrkushtimin pėr tė mbrendshme tejet seksi, ato e konsiderojnė si njė mėnyrė jo e mirė, e bėrjės sė seksit, ngase cfarė do ndodh kur ato fėmra nuk do kenė tė vėshur ato rroba tejet seksi, pastaj edhe seks nuk do ketė?!, kėshtu qė kėto janė tė dhėna pas tė mbrendshmevė tė zakonshme dhe tė thjeshta, ngase me rėndėsi ėshtė dėshira dhe pėrkushtimi pėr seks, se sa veshja. /Puhia

Diskuto:

n'Xhep reklama Puhia.com banneri Puhia nxhep

Taylor Hill

Taylor Hill Victoria's Secret

Bukuroshja dhe modelja, Taylor Marie Hill ka lindur nė mars tė vitit 1996 nė Illinois tė SHBA-sė. Ajo ėshtė njėra nga modelet dhe fytyrat e brendit mė tė madhė tė brendshmėve: Victoria's Secret ...

Video e ditës:
Gravitas LLC Internet Media Solution, Graphic Design, Web Design, Web Hosting, Internet DataBase, Business Network Technlogy, Markting, Email Marketing, SMS Marketing, Call Center Solution
HOME | PARTNER | SEX | MUAJI IM | KUJDES | STIL | MJEKËSI | VIP | HOROSKOPI | KUZHINA | PUSHIME | KINO | FUN

Materialet dhe informacionet në këtë Web Portal guxojn të kopjohen pa ndonjë të drejtë autoriale.
Çdo informacion që ju kopjoni mund ta përdorni kudo nëper mediume vetem të ceket burimi i informacionit.
Facebook.com | Instagram.com | Pinterest.com | Twitter.com | Google.com | Alexa.com | Youtube.com | Yahoo.com | Amazon.com | Wikipedia.org | Live.com | Linkedin.com | Ebay.com | Snapchat | Vk.com | Bing.com | Msn.com | Aliexpress.com | Apple.com | Ask.com | Wordpress.com | Reddit.com | Weather | Mail.ru | Paypal.com | Tumblr.com | Microsoft.com | Imdb.com | Go.com | Alibaba.com | Craigslist.org | BBC.co.uk | Dropbox.com | Adcash.com | Dailymotion.com | Booking.com | Dailymail.co.uk | BBC.com | Adobe.com | Huffingtonpost.com | Buzzfeed.com | Theguardian.com | Bank | Aol.com | Xe.com | Office.com | Forbes.com | Gmail Email | Top Channel | Radio | TV Online | Digit Alb | Kuq e Zi | Kombetarja shqiptare | Tirana | Prishtina | Albania | Shqipria | Golf | iPhone | Smasung | Nokia | Apple
All right reserved
Copyright © 2010-15 by Puhia.com