Ditë e premte , 23 mars 2018 • Puhia.com powered by: Gravitas LLC Puhia Web Site Lajme Lajm info magazina informacion informohu i pari te paret lajmet sporti shendeti sport shneta shnet   MARKETING...

SEX \ Keni ėndje seksi me ish tė dashurin! A ėshtė nė rregull kjo?

Keni ėndje seksi me ish tė dashurin! A ėshtė nė rregull kjo?
Publikuar: 13/11/15; 22:41

A jeni duke humbur ėndė kohė, me ish tė dashurin tuaj? Shpesh herė disa fėmra, ėndė ju pėrgjigjen thirrjeve tė ish tė dashurve tė tyre pėr tė pasur seks me to, sa pėr ta kaluar natėn, trasmeton Puhia.

Edhe pse shpesh herė nga fėmrat nuk refuzohet njė kėrkes e till, porn ė realitet ėshtė njė humbjė kohė, duke u marrė me ish tė dashurit tuaj, dhe lėrė mė, pėr t’ju pėrgjigjur pozitivisht thirrjes sė tyre, vetėm sa pėr tė kaluar njė natė mė ta, dhe pastaj prap gjithė sėcili npunė tė veta.


Edhe pse dėshira pėr seks pothuajse nuk mungonė asnjėherė por njė veprim i till ėshtė humbjė kohė, ngase cdo herė duke ju pėrgjigjur pozitivhst njė kėrkesė tė till, pastaj nuk do keni kohė pėr pėrkujdesje pėr vetėn tuaj, dhe pėr mundėsit tjera qė do keni.


Shpesh herė dėshirat janė shumė tė mėdha karshi pozivitetit qė ėshtė nė anėn tjetėr ngase njė gjė e till, pastaj do ju bėhėt e shpesh, dhe nė anėn tjetėr do ja bllokoni shumė rrugė vetės suaj, sepse do ju paraqiten mundėsi tė tjera tė cilat vlen tė shiqohen dhe jo humbja kohė me njė ish tė dashur. Ngase meshkujt njė gjė tė till e bėjnė nė momentin kur nuk kanė hasur ndonjė partner pėr atė natė pastaj marin celularin dhe cila nga fėmrat do jetė e lirė atė natė ata e marin.

Kjo gjė sa duket qė ėshtė e mirė, ngase nuk mundet tė refuzohet njė mardhėnjė seksuale, por nė anėn tjetėr ka edhe pjesėn e saj negative, sepse ėshtė humbje kohė pėr tu marė me gjėra tė tilla. /Puhia

Diskuto:

n'Xhep reklama Puhia.com banneri Puhia nxhep

Taylor Hill

Taylor Hill Victoria's Secret

Bukuroshja dhe modelja, Taylor Marie Hill ka lindur nė mars tė vitit 1996 nė Illinois tė SHBA-sė. Ajo ėshtė njėra nga modelet dhe fytyrat e brendit mė tė madhė tė brendshmėve: Victoria's Secret ...

Video e ditës:
Gravitas LLC Internet Media Solution, Graphic Design, Web Design, Web Hosting, Internet DataBase, Business Network Technlogy, Markting, Email Marketing, SMS Marketing, Call Center Solution
HOME | PARTNER | SEX | MUAJI IM | KUJDES | STIL | MJEKËSI | VIP | HOROSKOPI | KUZHINA | PUSHIME | KINO | FUN

Materialet dhe informacionet në këtë Web Portal guxojn të kopjohen pa ndonjë të drejtë autoriale.
Çdo informacion që ju kopjoni mund ta përdorni kudo nëper mediume vetem të ceket burimi i informacionit.
Facebook.com | Instagram.com | Pinterest.com | Twitter.com | Google.com | Alexa.com | Youtube.com | Yahoo.com | Amazon.com | Wikipedia.org | Live.com | Linkedin.com | Ebay.com | Snapchat | Vk.com | Bing.com | Msn.com | Aliexpress.com | Apple.com | Ask.com | Wordpress.com | Reddit.com | Weather | Mail.ru | Paypal.com | Tumblr.com | Microsoft.com | Imdb.com | Go.com | Alibaba.com | Craigslist.org | BBC.co.uk | Dropbox.com | Adcash.com | Dailymotion.com | Booking.com | Dailymail.co.uk | BBC.com | Adobe.com | Huffingtonpost.com | Buzzfeed.com | Theguardian.com | Bank | Aol.com | Xe.com | Office.com | Forbes.com | Gmail Email | Top Channel | Radio | TV Online | Digit Alb | Kuq e Zi | Kombetarja shqiptare | Tirana | Prishtina | Albania | Shqipria | Golf | iPhone | Smasung | Nokia | Apple
All right reserved
Copyright © 2010-15 by Puhia.com