Ditë e hėnė , 19 shkurt 2018 • Puhia.com powered by: Gravitas LLC Puhia Web Site Lajme Lajm info magazina informacion informohu i pari te paret lajmet sporti shendeti sport shneta shnet   MARKETING...

SEX \ Martesa! A ​nėnkupton jetė tė keqe seksuale?!

Martesa! A ​nėnkupton jetė tė keqe seksuale?!
Publikuar: 09/11/15; 22:37

Kur ndėgjohet fjala seks, meshkujt dhe fėmrat menjėherė janė tė interesuar tė dinė, saktesisht pėr cfarė bėhet fjalė. Shumė mendojnė se sa janė beqarė egzistonė njė formė dhe mėnyrė e ndryshme e tė bėrit seks, me atė nė kohė kur janė martuar, ka disa prej tyre qė shkojnė edhe aq larg, sa qė kohėn kur do martohen e quajnė edhe jetė e vdekur seksuale, duke vardisur disa justifikime tė kota pėr kėtė gjė, trasmeton Puhia.

Martesa, pėrveq tjerash ėshtė edhe njė mundėsi dhe formė e mirė, qė ciftet t’i bėjnė ato “testet” e ndryshme seksuale, qė kanė nė mėndje, duke filluar nga format dhe mėnyrat e ndryshme tė kryerjės se seksit, si dhe vendeve tė ndryshme, nė ambiente tė brendshme dhe tė jashtme.

Disa mashkuj, pas martesės sė tyre, ata fillojnė qė tė jenė pak me tė zbehėt karshi, mardhėnjėve tė rregullta seksuale, arsyetime te lloj llojshme, por si duket pėr ta janė faktike, por sipas seksiologėve ato janė arsyetim tė kota dhe nuk kanė ndonjė bazė reale mbrenda pėr mbrenda tyre.

Vajza, ja si mund tė ju shmangeni njė aksidenti anal!

Si arsye pėr kėtė gjė, llogariten te jetė mos pėrkushtimi sa duhet pėr mardhėnjėt seksuale apo neglizhenca pėr tė bėrė seks, dhe pastaj kjo vetvetiu tė largo edhe nga dėshira pėr mardhėnjė seksuale. Arsye tjetėr ėshtė edhe fakti, kur nuk I kushtohet vėmendje sa duhet partnerit tuaj dhe pastaj duke sikur jeni duke shmangur kėrkesat dhe kėshtu qė njė farė formė kjo gjė edhe ju largon nga mardhėnjėt seksuale dhe dėshira pėr seks.

Pastaj, shpesh herė koha dhe moment nuk ėshtė i pėrshtatshem pėr tė bėrė mardhėnjė seksuale, duke u nisur nga fakti se jetė ėshtė bėrė shumė dinamike, dhe cdo dite me shumė vazhdon me kėtė intenzitet, atėherė nėsė ne nuk I gjejm vetit pak kohė dhe hapsirė pėr gjėra tė tilla, atėherė nė njė farė formė kjo edhe do na largojė nga kryerja e rregullt e mardhėnjėve seksuale.

Pjesė tjetėr e arsyeve tė ndryshme, ėshtė edhe jeta e pėrditshme, apo rutina e pėrditshme, me gjėra tė njėjta, qė i shtynė njerzit tė ndihen mė inferior karshi mardhėnjėve tė rregullta seksuale, ngase pėr ta kjo rutina e pėrditshme duket sikur i ka future nė njė geto dhe kėshtu qė gjėra tė tjera pėr ta duken si abstrakte, por edhe kanė hamėndje qė tė fillojnė tė mirren me to, dhe kėshtu qė mėnyra me e mirė injorimi pėr gjėra tė tilla.

Dhe farė nė fund mund tė themi, se kur lidhja juaj ka tjera probleme dhe kėshtu qė ato do shkaktojnė edhe mungesėn e mardhėnjėve tė rregullta seksuale, ngase duke u koncentruat me shumė me ato probleme, seksi vihet nė rendin e dyte, tret apo edhe me poshtė, kėshtu qė shpesh herė edhe problemet e kėtilla mbrenda pėr mbrenda jetė sė ciftėve shkaktojnė edhe mungesėn e mardhėnjėve tė rregullta seksuale. /Puhia

Diskuto:

n'Xhep reklama Puhia.com banneri Puhia nxhep

Taylor Hill

Taylor Hill Victoria's Secret

Bukuroshja dhe modelja, Taylor Marie Hill ka lindur nė mars tė vitit 1996 nė Illinois tė SHBA-sė. Ajo ėshtė njėra nga modelet dhe fytyrat e brendit mė tė madhė tė brendshmėve: Victoria's Secret ...

Video e ditës:
Gravitas LLC Internet Media Solution, Graphic Design, Web Design, Web Hosting, Internet DataBase, Business Network Technlogy, Markting, Email Marketing, SMS Marketing, Call Center Solution
HOME | PARTNER | SEX | MUAJI IM | KUJDES | STIL | MJEKËSI | VIP | HOROSKOPI | KUZHINA | PUSHIME | KINO | FUN

Materialet dhe informacionet në këtë Web Portal guxojn të kopjohen pa ndonjë të drejtë autoriale.
Çdo informacion që ju kopjoni mund ta përdorni kudo nëper mediume vetem të ceket burimi i informacionit.
Facebook.com | Instagram.com | Pinterest.com | Twitter.com | Google.com | Alexa.com | Youtube.com | Yahoo.com | Amazon.com | Wikipedia.org | Live.com | Linkedin.com | Ebay.com | Snapchat | Vk.com | Bing.com | Msn.com | Aliexpress.com | Apple.com | Ask.com | Wordpress.com | Reddit.com | Weather | Mail.ru | Paypal.com | Tumblr.com | Microsoft.com | Imdb.com | Go.com | Alibaba.com | Craigslist.org | BBC.co.uk | Dropbox.com | Adcash.com | Dailymotion.com | Booking.com | Dailymail.co.uk | BBC.com | Adobe.com | Huffingtonpost.com | Buzzfeed.com | Theguardian.com | Bank | Aol.com | Xe.com | Office.com | Forbes.com | Gmail Email | Top Channel | Radio | TV Online | Digit Alb | Kuq e Zi | Kombetarja shqiptare | Tirana | Prishtina | Albania | Shqipria | Golf | iPhone | Smasung | Nokia | Apple
All right reserved
Copyright © 2010-15 by Puhia.com