Ditë e premte , 23 mars 2018 • Puhia.com powered by: Gravitas LLC Puhia Web Site Lajme Lajm info magazina informacion informohu i pari te paret lajmet sporti shendeti sport shneta shnet   MARKETING...

SEX \ Ja nė cilėn moshė janė femrat mė tė bukura?!

Ja nė cilėn moshė janė femrat mė tė bukura?!
Publikuar: 05/11/15; 21:39

Sipas njė hulumtimi nga The Huffington Post rreth moshės nė SHBA, mirpo meshkujt mendojnė se femrat janė mė tė bukura nė moshėn 29-vjeēare, por mė joshėset janė nė tė 30-at, trasmeton Puhia.

Me qėllim qė tė shihnin se ēka mendojnė meshkujt dhe femrat rreth ndryshimeve tė pamjes sė femrave me kalimin e viteve, rreth efekteve tė kirurgjisė plastike dhe rreth asaj se a bėhet seksi mė i mirė me kalimin e viteve, revista "Allure" i ka anketuar mė shumė se 2000 persona nė SHBA.

Rezultatet e anketės kanė treguar se meshkujt mė sė shumti kanė vetėbesim nga mosha 50 deri 69 vjet, derisa femrat kulmin e vetėbesimit tė tyre seksual e arrijnė midis moshės 18 dhe 29 vjet. Njė shembull tė mirė tė kėtij kombinimi e paraqesin edhe Alec Baldwin (54 vjeē) dhe gruaja e tij e re, Hilaria (28 vjeē).

Edhe pse 57% e tė anketuarve pajtohen se seksi me kalimin e viteve bėhet mė i mirė, vetėm njė e treta e meshkujve nga gjenerata "baby boom" thonė se u pėlqejnė femrat qė janė moshatare me ta, por 36% tė meshkujve tė moshės nga 18 deri 29 vjet, mendojnė se femrat mė tė vjetra janė mė seksi.

Gati tė gjithė – 84% tė meshkujve dhe 91% tė femrave - pajtohen se femrat, mė shumė se meshkujt i janė ekspozuar presionit qė tė duken mė tė reja sesa qė janė nė tė vėrtetė. Pėr kėtė shkak, ėshtė logjike qė vetėm 34% e meshkujve brengosen rreth shenjave tė pleqėrisė, krahasuar me 56% tė femrave. /Puhia

Diskuto:

n'Xhep reklama Puhia.com banneri Puhia nxhep

Taylor Hill

Taylor Hill Victoria's Secret

Bukuroshja dhe modelja, Taylor Marie Hill ka lindur nė mars tė vitit 1996 nė Illinois tė SHBA-sė. Ajo ėshtė njėra nga modelet dhe fytyrat e brendit mė tė madhė tė brendshmėve: Victoria's Secret ...

Video e ditës:
Gravitas LLC Internet Media Solution, Graphic Design, Web Design, Web Hosting, Internet DataBase, Business Network Technlogy, Markting, Email Marketing, SMS Marketing, Call Center Solution
HOME | PARTNER | SEX | MUAJI IM | KUJDES | STIL | MJEKËSI | VIP | HOROSKOPI | KUZHINA | PUSHIME | KINO | FUN

Materialet dhe informacionet në këtë Web Portal guxojn të kopjohen pa ndonjë të drejtë autoriale.
Çdo informacion që ju kopjoni mund ta përdorni kudo nëper mediume vetem të ceket burimi i informacionit.
Facebook.com | Instagram.com | Pinterest.com | Twitter.com | Google.com | Alexa.com | Youtube.com | Yahoo.com | Amazon.com | Wikipedia.org | Live.com | Linkedin.com | Ebay.com | Snapchat | Vk.com | Bing.com | Msn.com | Aliexpress.com | Apple.com | Ask.com | Wordpress.com | Reddit.com | Weather | Mail.ru | Paypal.com | Tumblr.com | Microsoft.com | Imdb.com | Go.com | Alibaba.com | Craigslist.org | BBC.co.uk | Dropbox.com | Adcash.com | Dailymotion.com | Booking.com | Dailymail.co.uk | BBC.com | Adobe.com | Huffingtonpost.com | Buzzfeed.com | Theguardian.com | Bank | Aol.com | Xe.com | Office.com | Forbes.com | Gmail Email | Top Channel | Radio | TV Online | Digit Alb | Kuq e Zi | Kombetarja shqiptare | Tirana | Prishtina | Albania | Shqipria | Golf | iPhone | Smasung | Nokia | Apple
All right reserved
Copyright © 2010-15 by Puhia.com