Ditë e hėnė , 19 shkurt 2018 • Puhia.com powered by: Gravitas LLC Puhia Web Site Lajme Lajm info magazina informacion informohu i pari te paret lajmet sporti shendeti sport shneta shnet   MARKETING...

SEX \ Ja disa fantazma seksuale tek femrat ;)

Ja disa fantazma seksuale tek femrat ;)
Publikuar: 28/10/15; 23:01

Jeni kurioze pėr disa fantazi? Mė poshtė do tė lexoni disa nga 10 fantazi tė nxehta pėr tė patur njė fillesė. Mos harroni, fantazia vjen kur jeni tė relaksuara dhe e mendja juaj endet.

Nėnshtrimi seksual

Femrat shepsheherė e imagjinojnė veten tė nėnshtrohen apo t’i marrin nėn kontroll, kjo nuk do tė thotė qė duhet kthyer ne rregullin e primar tė jetės tuaj seksual por ideja ėshtė e bukur. Fantazoni pėr dikė tė fuqishėm, i cili nė mėnyrėn e tij tė egėr mund t’ju eksitojė. Ndoshta imagjinata mund tė pėrfshijė sy tė mbuluar, duar tė lidhura ose surpriza qė vetėm ju i dini.

Spiunimi seksual

Dikush po ju shesh fshehtas teksa bėni seks, apo dikush ju detyron tė bėni seks nė sy tė panjohurve. Ose ju jeni duke spiunuar dikė tjetėr nė ēastet e tija intime. Mund tė jetė kushdo, njė i panjohur ose dikush qė keni pėlqim, ēdokush mund tė jetė pjesė e kėsaj fantazie. Ka shumė mundėsi qė ta pėsoni keq nėse dikush ju kap mat, por kjo ėshtė ajo qė e bėn kėtė aventurė kaq tė bukur.


Princi i Kaltėr

Kjo ėshtė njė fantazi romantike. Mashkulli juaj ideal iu vardiset, josh dhe ju bėn tė pėrjetoni ēdo ndjenjė qė keni dėshiruar ndonjėherė. Ai iu trajton ėn tė gjitha mėnyrat qė partneri juaj nuk mundet. Ai ju ledhaton gjatė, ju kupton dhe ju adhuron. Ai gjithashtu i bėn tė gjitha fantazitė tuaja seksuale realitet, pa qėnė nevoja tė flisni.

Vajzat e kėqia

Femrat qe nė jetėn e pėrditshme ndjekin rregullat me pėrpikmėri mund tė fantazojnė natėn pėr tė nxjerrė jashtė atė tė praptėn. Ndoshta ju zhvisheni nė njė dhomė plot me meshkuj, ose joshni atė djalin e mirė qė sapo patė pėr seks tė rastit. Jeni agresive dhe flirtoni me kėtė doni pa e vrarė shumė mendien.


Kontrolluese

Sikurse tė parat, shumė femra fantazojnė qė tė marrin kontrollin e situatės gjatė aktit seksual. Ju ndoshta mund tė jeni njė femėr alfa qė po fusni njė mashkull nė kurthin tuaj seksual gati pėr t’a shndėrruar nė skllavin tuaj. Keni pėr ta mbajtur tė lidhur derisa ai tė pranojė nėnshtrimin dhe mė pas keni pėr ta urdhėruar se ku dhe si t’ju prekė.

Seks me njė ish

A keni edhe ju njė ish qė seksualisht ishte i pėrkryer, por fatkeqsisht ai iu la juve duke e vendosur nė atė zonė tė zemrės ku qėndrojnė tė gjithė “Po pse mua?”. Imagjinoni sikur krejt papritmas ta takoni dhe tė keni njė natė tė ēmendur, vetėm sepse seksi me tė ėshtė aq i mirė.

Ja cilat jonė 3 mitet e pėrbashkėta pėr seksin?!

Femra

Tė shumtė janė meshkujt qė duan tė provojnė njė treshe me dy femra. Cila do ishte femra qė ju do pranonit bashke me ju nė shtrat? Si do tė ishte trupi i saj, ēfarė do tė bėnit pėr tė stimuluar njėra-tjetrėn?

Seksi ne grup

Ēdo gjė, qė pėrfshin mė shumė se 2, pėrfshihet kėtu, qoftė edhe orgji. Ndoshta jeni duke parė njė grup njerėzish duke bėrė seks. Ndoshta jeni ju edhe dy meshkuj? Dy vajza? Njė ēift? Jeni duke u puthur me diku ndėrsa duart tuaja prekin tjetėrkund.

Emaili qė pėrloti fotografen seksi!

Sex nė Plazh

Si tė doni, edhe cocktail quhet. Jeni me pushime dhe takoni njė djal ekzotik? Ėshtė diell dhe rėra ėshtė e nxehtė, ose keni pirė mjaftueshėm sa pėr tė thyer tabutė tuaja.

Seksi i “pėrdalė”

Ėndėrroni pėr diēka krejtėsisht tė ndaluar? Kjo ėshtė fantazia e dėshirave tuaja mė tė thella, ato qė me shumė mundėsi nuk ka pėr ti marrė vesh askush. Nėse ju eksitojnė, mos i anashkaloni. Ndoshta shkojnė kundra tė gjitha moraleve tuaja apo edhe moralit social. Pėrdorni imagjinatėn, nuk ka pse ta dijė askush. /Puhia

Diskuto:

n'Xhep reklama Puhia.com banneri Puhia nxhep

Taylor Hill

Taylor Hill Victoria's Secret

Bukuroshja dhe modelja, Taylor Marie Hill ka lindur nė mars tė vitit 1996 nė Illinois tė SHBA-sė. Ajo ėshtė njėra nga modelet dhe fytyrat e brendit mė tė madhė tė brendshmėve: Victoria's Secret ...

Video e ditës:
Gravitas LLC Internet Media Solution, Graphic Design, Web Design, Web Hosting, Internet DataBase, Business Network Technlogy, Markting, Email Marketing, SMS Marketing, Call Center Solution
HOME | PARTNER | SEX | MUAJI IM | KUJDES | STIL | MJEKËSI | VIP | HOROSKOPI | KUZHINA | PUSHIME | KINO | FUN

Materialet dhe informacionet në këtë Web Portal guxojn të kopjohen pa ndonjë të drejtë autoriale.
Çdo informacion që ju kopjoni mund ta përdorni kudo nëper mediume vetem të ceket burimi i informacionit.
Facebook.com | Instagram.com | Pinterest.com | Twitter.com | Google.com | Alexa.com | Youtube.com | Yahoo.com | Amazon.com | Wikipedia.org | Live.com | Linkedin.com | Ebay.com | Snapchat | Vk.com | Bing.com | Msn.com | Aliexpress.com | Apple.com | Ask.com | Wordpress.com | Reddit.com | Weather | Mail.ru | Paypal.com | Tumblr.com | Microsoft.com | Imdb.com | Go.com | Alibaba.com | Craigslist.org | BBC.co.uk | Dropbox.com | Adcash.com | Dailymotion.com | Booking.com | Dailymail.co.uk | BBC.com | Adobe.com | Huffingtonpost.com | Buzzfeed.com | Theguardian.com | Bank | Aol.com | Xe.com | Office.com | Forbes.com | Gmail Email | Top Channel | Radio | TV Online | Digit Alb | Kuq e Zi | Kombetarja shqiptare | Tirana | Prishtina | Albania | Shqipria | Golf | iPhone | Smasung | Nokia | Apple
All right reserved
Copyright © 2010-15 by Puhia.com