Ditë e premte , 23 mars 2018 • Puhia.com powered by: Gravitas LLC Puhia Web Site Lajme Lajm info magazina informacion informohu i pari te paret lajmet sporti shendeti sport shneta shnet   MARKETING...

SEX \ Porno nė orar dreke, tashmė e ligjshme!!! :O

Porno nė orar dreke, tashmė e ligjshme!!! :O
Publikuar: 20/10/15; 00:10

Nė Itali tashmė ėshtė e ligjshme shikimi i filmave me pullė tė kuqe nga ana e punonjėsve gjatė orarit tė pushimit tė drekės, transmeton Puhia.

Njė gjykatė italiane i dha tė drejtė njė punonjėsi tė kompanisė sė prodhimit tė automjeteve, Fiat, e cila u pėrpoq tė pushonte nga detyra njė punonjės tė saj pasi e kish zėnė duke parė porno nė orarin e pushimit tė drekės.

Ja cilat jonė 3 mitet e pėrbashkėta pėr seksin?!

Rasti pėrfundoi nė Gjykatėn e Kasacionit, gjykata mė e lartė italiane, ku punonjėsi dėshmoi se shikimi i pornos ishte “thjesht pėr kureshtje” dhe nuk ndikonte nė produktivitetin e tij nė detyrėn e caktuar.

Nė fund, Kasacioni italian i dha tė drejtė punonjėsit duke argumentuar se tė shikosh porno nė orarin e pushimit nuk ėshtė njė shkelje e rregullave tė punės qė mund tė ndėshkohet me pushimin prej saj.


/SHQIP/Puhia

Diskuto:

n'Xhep reklama Puhia.com banneri Puhia nxhep

Taylor Hill

Taylor Hill Victoria's Secret

Bukuroshja dhe modelja, Taylor Marie Hill ka lindur nė mars tė vitit 1996 nė Illinois tė SHBA-sė. Ajo ėshtė njėra nga modelet dhe fytyrat e brendit mė tė madhė tė brendshmėve: Victoria's Secret ...

Video e ditës:
Gravitas LLC Internet Media Solution, Graphic Design, Web Design, Web Hosting, Internet DataBase, Business Network Technlogy, Markting, Email Marketing, SMS Marketing, Call Center Solution
HOME | PARTNER | SEX | MUAJI IM | KUJDES | STIL | MJEKËSI | VIP | HOROSKOPI | KUZHINA | PUSHIME | KINO | FUN

Materialet dhe informacionet në këtë Web Portal guxojn të kopjohen pa ndonjë të drejtë autoriale.
Çdo informacion që ju kopjoni mund ta përdorni kudo nëper mediume vetem të ceket burimi i informacionit.
Facebook.com | Instagram.com | Pinterest.com | Twitter.com | Google.com | Alexa.com | Youtube.com | Yahoo.com | Amazon.com | Wikipedia.org | Live.com | Linkedin.com | Ebay.com | Snapchat | Vk.com | Bing.com | Msn.com | Aliexpress.com | Apple.com | Ask.com | Wordpress.com | Reddit.com | Weather | Mail.ru | Paypal.com | Tumblr.com | Microsoft.com | Imdb.com | Go.com | Alibaba.com | Craigslist.org | BBC.co.uk | Dropbox.com | Adcash.com | Dailymotion.com | Booking.com | Dailymail.co.uk | BBC.com | Adobe.com | Huffingtonpost.com | Buzzfeed.com | Theguardian.com | Bank | Aol.com | Xe.com | Office.com | Forbes.com | Gmail Email | Top Channel | Radio | TV Online | Digit Alb | Kuq e Zi | Kombetarja shqiptare | Tirana | Prishtina | Albania | Shqipria | Golf | iPhone | Smasung | Nokia | Apple
All right reserved
Copyright © 2010-15 by Puhia.com