Ditë e premte , 23 mars 2018 • Puhia.com powered by: Gravitas LLC Puhia Web Site Lajme Lajm info magazina informacion informohu i pari te paret lajmet sporti shendeti sport shneta shnet   MARKETING...

SEX \ Emaili qė pėrloti fotografen seksi!

Emaili qė pėrloti fotografen seksi!
Publikuar: 17/10/15; 22:09

Ėshtė e zakonshme qė femrat tė shqetėsohen pėr pamjen e tyre fizike, por njė bashkėshort ka shkruar njė letėr ku vlerėson ato qė gruaja e tij i sheh si “tė meta” te vetja.

Teksa gruaja e tij bėri njė set fotosh tek fotografja Victoria Caroline ajo i kėrkoi qė tė modifikonte pjesėt e celulitit, rrudhave, strijave e shenja tė tjera tė trupit qė tė mos i dilnin nė foto.

Victoria bėri atė qė i kėrkoi dhe albumin me 30 foto ia dha bashkėshortit tė saj. Tri ditė mė vonė ajo morri njė email nga i shoqi, i cili thoshte se nuk ėshtė i mėrzitur , por dėshironte t’i shprehte diēka.

Victoria Halton of Victoria Caroline Photography posted the email, which included moving lines such as 'When you took away her stretch marks, you took away the documentation of my children', on the company's Facebook page

“Unė njihem me gruan time qė kur kemi qėnė 18 vjeē, dhe kemi dy fėmijė tė bukur bashkė. Kemi pasur disa ulje-ngritje gjatė kėtyre viteve”, nis ai shkrimin e tij.


Mė pas thotė se bashkėshortja i ankohet ndonjėherė se nuk e sheh tėrheqėse, dhe do e mallkonte nėse ai kėrkonte dikė mė tė re. “Por kur hapa albumin qė mė dha, zemra ime u mbyt. Kėto foto... sigurisht qė janė tė bukura, dhe ju jeni shumė e talentuar... por nuk ishte gruaja ime. Ju kishit zhdukur ēdo gjurmė tė saj... dhe ndėrsa jam i sigurtė se njė gjė tė tillė ua ka kėrkuar ajo, aty ėshtė hequr ēdo gjė qė ka krijuar jetėn tonė.

A Texan husband wrote a touching letter to a photographer who did a sexy shoot of his wife complaining that she had Photoshopped out all her flaws

Kur ju i keni hequr strijat, keni hequr dokumentimin e fėmijėve tė mi. Kur keni hequr rudhat e saj, keni hequr dy dekada gėzime dhe hidhėrime tonat.

Kur keni hequr celulitin e saj, ju keni hequr dashurinė e saj pėr gatimin dhe tė gjitha tė mirat qė ka ngrėnė gjatė kėtyre viteve. Nuk po ua them tė gjitha kėto qė tė ndiheni tmerrėsisht keq, ju thjesht po bėni tuaj dhe e bėni shumė mirė. Unė po ju shkruaj qė t’ju falenderoj.

The wife surprised her husband of more than 20 years with the photos as a gift for Christmas - he says with the intention to 'spice things up'. But, the husband writes, when he opened the album, his 'heart sank' and the airbrushed photos were 'not my wife'. Picture posed by model

Duke parė kėto foto mė bėni tė mendoj se ndershmėrisht, nuk i them gruas sime se sa shumė e dua dhe e adhuroj atė ashtu siē ajo ėshtė. Ajo e dėgjon shumė rrallė, dhe mendon se fotot e modifikuara janė ato qė unė dėshiroj dhe kam nevojė qė ajo tė duket.

E di qėduhet tė bėjė mė shumė nė ditėt e ardshme duke festuar me tė nė tė gjithė imperfeksioni e saj. Faleminderit qė ma kujtuat”, pėrfundon letra.

The post of the mail from the unknown man from Texas has so far received 4,615 likes and 1,414 shares. Picture posed by model

Victoria ishte prekur shumė nga kėto komente tė cilat vendosi t’i shpėrndante nė profilin e saj. “Ky email ishte 100% i vėrtetė, dhe kam qarė si fėmijė me faj pėr gjashtė muaj, sa herė qė e lexoja”. Edhe pėrdoruesit nė postimet e tyre shpreheshin mjaft tė prekur nga kėto fjalė tė sinqerta.

A Texas woman hired photographer Victoria Caroline Haltom to take her pictures for a sexy boudoir photo shoot. She wanted the photos to spice things up with her husband.

Diskuto:

n'Xhep reklama Puhia.com banneri Puhia nxhep

Taylor Hill

Taylor Hill Victoria's Secret

Bukuroshja dhe modelja, Taylor Marie Hill ka lindur nė mars tė vitit 1996 nė Illinois tė SHBA-sė. Ajo ėshtė njėra nga modelet dhe fytyrat e brendit mė tė madhė tė brendshmėve: Victoria's Secret ...

Video e ditës:
Gravitas LLC Internet Media Solution, Graphic Design, Web Design, Web Hosting, Internet DataBase, Business Network Technlogy, Markting, Email Marketing, SMS Marketing, Call Center Solution
HOME | PARTNER | SEX | MUAJI IM | KUJDES | STIL | MJEKËSI | VIP | HOROSKOPI | KUZHINA | PUSHIME | KINO | FUN

Materialet dhe informacionet në këtë Web Portal guxojn të kopjohen pa ndonjë të drejtë autoriale.
Çdo informacion që ju kopjoni mund ta përdorni kudo nëper mediume vetem të ceket burimi i informacionit.
Facebook.com | Instagram.com | Pinterest.com | Twitter.com | Google.com | Alexa.com | Youtube.com | Yahoo.com | Amazon.com | Wikipedia.org | Live.com | Linkedin.com | Ebay.com | Snapchat | Vk.com | Bing.com | Msn.com | Aliexpress.com | Apple.com | Ask.com | Wordpress.com | Reddit.com | Weather | Mail.ru | Paypal.com | Tumblr.com | Microsoft.com | Imdb.com | Go.com | Alibaba.com | Craigslist.org | BBC.co.uk | Dropbox.com | Adcash.com | Dailymotion.com | Booking.com | Dailymail.co.uk | BBC.com | Adobe.com | Huffingtonpost.com | Buzzfeed.com | Theguardian.com | Bank | Aol.com | Xe.com | Office.com | Forbes.com | Gmail Email | Top Channel | Radio | TV Online | Digit Alb | Kuq e Zi | Kombetarja shqiptare | Tirana | Prishtina | Albania | Shqipria | Golf | iPhone | Smasung | Nokia | Apple
All right reserved
Copyright © 2010-15 by Puhia.com