Ditë e hėnė , 22 janar 2018 • Puhia.com powered by: Gravitas LLC Puhia Web Site Lajme Lajm info magazina informacion informohu i pari te paret lajmet sporti shendeti sport shneta shnet   MARKETING...

SEX \ Ja ēfarė kėrkon linja ajrore nga pornostarja?!

Ja ēfarė kėrkon linja ajrore nga pornostarja?!
Publikuar: 15/10/15; 22:06

Njė linjė ajrore franceze i ka kėrkuar falje njė aktore porno, pasi njė anėtar i stafit tė saj i ėshtė pėrgjigjur nė Twitter, duke i sugjeruar se mund tė flinin me tė.

Nikita Bellucci kishte shkruar nė profilin nė Twitter tė kompanisė ku kėrkonte tė dinte pse ishte shtyrė fluturimi nga Budapesti.

“Mund tė kemi disa informacione lidhur me fluturimin TO3742. Ai ėshtė shtyrė katėr herė kėtė mėngjes. Nuk ka informacione nė Budapest”, ka shkruar Bellucci nė profilin e TransaviaFR.

Duke e ditur profesionin e saj, njė anėtar i stafit pėrgjigjet nė postim “Fluturimi ėshtė programuar pėr nė 14.30. Vetėm se jeni ju, ne preferojmė tė zgjasė mė shumė. Paēi njė ditė tė mirė. Unė mbetem nė dispozicion”.

E irrituar, nė njė postim qė mė pas u fshi Bellucci ėshtė shprehur se nuk do e pėrdorte mė kurrė kėtė linjė ajrore, raporton Huffington Post. Pas postimeve tė pėrdoruesve nė mbėshtetje tė Nikitės, linja ajrore kėrkoi falje.

“Mė vjen keq qė jeni ofenduar nga kjo shaka. Thjesht po pėrpiqesha tju ngrija humorin. Dhe njė herė, mė falni! Avioni do tė niset sė shpejti”, shkruan Transavia.


/DM/Puhia

Diskuto:

n'Xhep reklama Puhia.com banneri Puhia nxhep

Taylor Hill

Taylor Hill Victoria's Secret

Bukuroshja dhe modelja, Taylor Marie Hill ka lindur nė mars tė vitit 1996 nė Illinois tė SHBA-sė. Ajo ėshtė njėra nga modelet dhe fytyrat e brendit mė tė madhė tė brendshmėve: Victoria's Secret ...

Video e ditës:
Gravitas LLC Internet Media Solution, Graphic Design, Web Design, Web Hosting, Internet DataBase, Business Network Technlogy, Markting, Email Marketing, SMS Marketing, Call Center Solution
HOME | PARTNER | SEX | MUAJI IM | KUJDES | STIL | MJEKËSI | VIP | HOROSKOPI | KUZHINA | PUSHIME | KINO | FUN

Materialet dhe informacionet në këtë Web Portal guxojn të kopjohen pa ndonjë të drejtë autoriale.
Çdo informacion që ju kopjoni mund ta përdorni kudo nëper mediume vetem të ceket burimi i informacionit.
Facebook.com | Instagram.com | Pinterest.com | Twitter.com | Google.com | Alexa.com | Youtube.com | Yahoo.com | Amazon.com | Wikipedia.org | Live.com | Linkedin.com | Ebay.com | Snapchat | Vk.com | Bing.com | Msn.com | Aliexpress.com | Apple.com | Ask.com | Wordpress.com | Reddit.com | Weather | Mail.ru | Paypal.com | Tumblr.com | Microsoft.com | Imdb.com | Go.com | Alibaba.com | Craigslist.org | BBC.co.uk | Dropbox.com | Adcash.com | Dailymotion.com | Booking.com | Dailymail.co.uk | BBC.com | Adobe.com | Huffingtonpost.com | Buzzfeed.com | Theguardian.com | Bank | Aol.com | Xe.com | Office.com | Forbes.com | Gmail Email | Top Channel | Radio | TV Online | Digit Alb | Kuq e Zi | Kombetarja shqiptare | Tirana | Prishtina | Albania | Shqipria | Golf | iPhone | Smasung | Nokia | Apple
All right reserved
Copyright © 2010-15 by Puhia.com