Ditë e hėnė , 19 shkurt 2018 • Puhia.com powered by: Gravitas LLC Puhia Web Site Lajme Lajm info magazina informacion informohu i pari te paret lajmet sporti shendeti sport shneta shnet   MARKETING...

SEX \ Vajza, ja si mund tė ju shmangeni njė aksidenti anal!

Vajza, ja si mund tė ju shmangeni njė aksidenti anal!
Publikuar: 14/10/15; 22:47

Pėr cdo loje tuajen duhet tė pėrdorni ndonjė lodėr e cila duhet tė jetė e pėrshtatshme pėr ju dhe nuk duhet qė tė rezultoj, si pretekst pėr knaqėsi dhe pastaj tė pėrfundoj me pasoja, shkruan Puhia.

Ēdo lodėr seksuale ėshtė e pėrcaktuar pėr vendin e posaqėm seksual.

Njė kujdes tė shtuar duhet pasur, kur bėhėn lojra me lodra tė ndryshme, duke bėrė seks anal. Duke bėrė pėrpjekje qė tė arrinė vetė knaqėsin, apo pėrjetimin e orgazmės, me lojra tė ndryshme, tė cilat janė tė caktuar, por shpeshė herė kemi hasur se janė pėrdorur edhe mjete tė cilat nuk janė shumė tė lakmueshme pėr tu pėrdorur si lodra pėr lojra seksuale, megjithė atė disa pėrsona edhe kanė pėrdorur gjėra tė ndryshme, trasmeton Puhia.

Kur pėrdorėn gjėra tė tilla, tė cilat nuk janė tė dedikuara pėr si lodra, pėr lojra seksuale, atėherė duhėt pasur edhe kujdes me tė madhė apo me tė shtuar, ngase duke u pėrpjekur qė tė arrinė vetė knaqėsin, shpesh herė pėrsonat edhe e lėndojnė vetėn, varesisht se cfarė lloj lodrash kanė pėrdorur ata edhe kanė arritur qė tė kenė lėndime serioze nė organet gjenitale tė tyrė.

Me shumė kujdes duhet pasur gjatė bėrjes sė lojrave anale seksuale, ngase mundėsia pėr tė pasur kujdes sikur nė pjesėt e tjera ėshtė edhe me e paktė edhe kjo pastaj arrinė deri tek lėndimėt, qė pastaj edhe mund tė jenė lėndime serioze tė pjesėve anale. Kujdesi duhet tė jetė shumė i shtuar gjatė bėrjes sė lojrave anale seksuale, me mjetė tė cilat nuk janė tė caktuara pėr kėto gjėra.

Vlen tė theksohet se pėrjashtim nga mjetet apo lodrat pėr lojra seksuale, mardhėnjėt seksuale anale, kur bėnė nuk kanė rrezik tė madhė pėr ndonjė lėndim, pėrveq nė raste tė caktuar, kur qiftet janė disi tė shfrenuar dhe bėjnė mardhėnjė seksuale nė gjendje tė dehur po edhe nė mėnyra tė ndryshme dhe atėherė rreziku pėr njė aksident anal ėshtė i mundshem. Por, prap se prap duhet pasur kujdes ngase mjekimet e pjesėve anale janė mė tė komplikuara pėr mjekim dhe zgjasin kohė me tė gjatė mjekimi i tyre. /Puhia

Diskuto:

n'Xhep reklama Puhia.com banneri Puhia nxhep

Taylor Hill

Taylor Hill Victoria's Secret

Bukuroshja dhe modelja, Taylor Marie Hill ka lindur nė mars tė vitit 1996 nė Illinois tė SHBA-sė. Ajo ėshtė njėra nga modelet dhe fytyrat e brendit mė tė madhė tė brendshmėve: Victoria's Secret ...

Video e ditës:
Gravitas LLC Internet Media Solution, Graphic Design, Web Design, Web Hosting, Internet DataBase, Business Network Technlogy, Markting, Email Marketing, SMS Marketing, Call Center Solution
HOME | PARTNER | SEX | MUAJI IM | KUJDES | STIL | MJEKËSI | VIP | HOROSKOPI | KUZHINA | PUSHIME | KINO | FUN

Materialet dhe informacionet në këtë Web Portal guxojn të kopjohen pa ndonjë të drejtë autoriale.
Çdo informacion që ju kopjoni mund ta përdorni kudo nëper mediume vetem të ceket burimi i informacionit.
Facebook.com | Instagram.com | Pinterest.com | Twitter.com | Google.com | Alexa.com | Youtube.com | Yahoo.com | Amazon.com | Wikipedia.org | Live.com | Linkedin.com | Ebay.com | Snapchat | Vk.com | Bing.com | Msn.com | Aliexpress.com | Apple.com | Ask.com | Wordpress.com | Reddit.com | Weather | Mail.ru | Paypal.com | Tumblr.com | Microsoft.com | Imdb.com | Go.com | Alibaba.com | Craigslist.org | BBC.co.uk | Dropbox.com | Adcash.com | Dailymotion.com | Booking.com | Dailymail.co.uk | BBC.com | Adobe.com | Huffingtonpost.com | Buzzfeed.com | Theguardian.com | Bank | Aol.com | Xe.com | Office.com | Forbes.com | Gmail Email | Top Channel | Radio | TV Online | Digit Alb | Kuq e Zi | Kombetarja shqiptare | Tirana | Prishtina | Albania | Shqipria | Golf | iPhone | Smasung | Nokia | Apple
All right reserved
Copyright © 2010-15 by Puhia.com