Ditë e hėnė , 22 janar 2018 • Puhia.com powered by: Gravitas LLC Puhia Web Site Lajme Lajm info magazina informacion informohu i pari te paret lajmet sporti shendeti sport shneta shnet   MARKETING...

SEX \ Web faqet pornografike dhe kėrkimi i tyre nė Internet!

Web faqet pornografike dhe kėrkimi i tyre nė Internet!
Publikuar: 07/10/15; 22:38

Shumė adoleshentė dhe tė rritur ēmendėn pėr: video, lojėrat dhe rrjetet sociale nė Internet, por janė edhe shumė tjerė qė tėrheqėn nga bota e seksit Online.

Kėshtu rezulton nė njė studim i kryer nė SHBA nga “Symantec”, kompani pėr sigurinė online tė softwerėve, trasmeton Puhia.

Nga monitorimi i 3 bilion kėrkimeve online nga naviguesit nė moshė tė re, rezulton se destinacioni i preferuar ėshtė padiskutim YouTube.

Portali video-sharing i Google pėrdoret si pikė nisjeje pėr argėtimin, por edhe pėr qellime edukative.

Puhia: Kėrkohen: karaoke, kėrcim, video tė panumerta pėr t'i dhėnė pėrgjigje dhjetera pyetjeve... Ndėrkohė nė vend tė gjashtė nė kerkimin nė Internet renditet web faqet pornografike.

Kur bėhet fjalė pėr adoleshentėt, sigurisht qė ata kėrkojnė tė dine gjithcka, ndaj edhe kėrkimi i informacioneve pėr SEX-in, renditet nė top 100.

Mirpo ėshtė edhe njė fenomen tjetėr, njė pjesė e atyre edhe mė tė mushuar nga 35-65vjeē bėjnė kėrkime pėr web sajta pornografik, shumė prej atyre edhe tentoj tė fusin kredit kartelat qė ti shfletojn videot edhe mė tejė dhe hasin nė probleme tė mėtutjeshme, konfirmon “Symantec”. /Puhia

Diskuto:

n'Xhep reklama Puhia.com banneri Puhia nxhep

Taylor Hill

Taylor Hill Victoria's Secret

Bukuroshja dhe modelja, Taylor Marie Hill ka lindur nė mars tė vitit 1996 nė Illinois tė SHBA-sė. Ajo ėshtė njėra nga modelet dhe fytyrat e brendit mė tė madhė tė brendshmėve: Victoria's Secret ...

Video e ditës:
Gravitas LLC Internet Media Solution, Graphic Design, Web Design, Web Hosting, Internet DataBase, Business Network Technlogy, Markting, Email Marketing, SMS Marketing, Call Center Solution
HOME | PARTNER | SEX | MUAJI IM | KUJDES | STIL | MJEKËSI | VIP | HOROSKOPI | KUZHINA | PUSHIME | KINO | FUN

Materialet dhe informacionet në këtë Web Portal guxojn të kopjohen pa ndonjë të drejtë autoriale.
Çdo informacion që ju kopjoni mund ta përdorni kudo nëper mediume vetem të ceket burimi i informacionit.
Facebook.com | Instagram.com | Pinterest.com | Twitter.com | Google.com | Alexa.com | Youtube.com | Yahoo.com | Amazon.com | Wikipedia.org | Live.com | Linkedin.com | Ebay.com | Snapchat | Vk.com | Bing.com | Msn.com | Aliexpress.com | Apple.com | Ask.com | Wordpress.com | Reddit.com | Weather | Mail.ru | Paypal.com | Tumblr.com | Microsoft.com | Imdb.com | Go.com | Alibaba.com | Craigslist.org | BBC.co.uk | Dropbox.com | Adcash.com | Dailymotion.com | Booking.com | Dailymail.co.uk | BBC.com | Adobe.com | Huffingtonpost.com | Buzzfeed.com | Theguardian.com | Bank | Aol.com | Xe.com | Office.com | Forbes.com | Gmail Email | Top Channel | Radio | TV Online | Digit Alb | Kuq e Zi | Kombetarja shqiptare | Tirana | Prishtina | Albania | Shqipria | Golf | iPhone | Smasung | Nokia | Apple
All right reserved
Copyright © 2010-15 by Puhia.com