Ditë e shtunė , 20 janar 2018 • Puhia.com powered by: Gravitas LLC Puhia Web Site Lajme Lajm info magazina informacion informohu i pari te paret lajmet sporti shendeti sport shneta shnet   MARKETING...

SEX \ Femrat e pasura kanė SEX mė tė ngrohtė, apo e kundėrta?!

Femrat e pasura kanė SEX mė tė ngrohtė, apo e kundėrta?!
Publikuar: 05/10/15; 22:14

Tė jesh i/e pasur ka shumė anė positive, si nė aspektin e tė jetuarit apo edhe nė atė social dhe nė pėrgjithėsi gjėra tė tjera pėr tė cilat kemi nevojė dhe tė cilat janė pjesė e jetės sonė.

Puhia ju sjell disa nga kėshillat se a janėto mendime tė verteta apo jo?

Sė fundi nė disa hulumtime tė bėra nga njė grup shkėnctaresh spanjoll, tė cilėt kanė bėrė njė hulumtim me shumė se 10. 000 pėrsona, dhe ata kanė zbuluar se pėrveq ndikimit nė jetėn social, poashtu edhe nė seks ka ndikim shumė ta madhė pasuria, apo vlera e pasuris se njė pėrsoni, luan rol shumė edhe nė jėtėn seksuale, trasmeton Puhia.

Nė bazė tė hulumtimit tė tyre ata kanė ardhur nė konkluzion, se pėrsonat tė cilėt janė me tė pasur, kanė edhe jetė seksuale me tė mirė, ngase pėrsonat e pasur kanė “gjuajtur” fėmra shumė tė mira, apo tė cilat i kanė marė me pagesė dhe kėshtu qė ata pothuajse gjithėmone kanė pasur jetė tė mirė seksuale, dhe ata vetė kanė pranuar se janė tejet tė knaqur me jetėn e tyre seksuale, dhe njė kohėsisht ėshtė ajo tė cilėn edhe ata vetė kanė kėrkuar. qė tė kenė njė jetė me tė mirė.

Mirėpo, nė bazė tė hulumtimeve edhe fėmrat e pasura janė shprehur tejet tė kėnaqura sa I pėrket jetės seksuale ngase pasuria I ka krijuar kushte me tė mira, pėr tė qenė nė formė pėr tė kėrkuar meshkujt qė ato kanė dashur, dhe kėshtu qė ja kanė arritur qėllimit tė tyre, dhe kanė theksuar se janė shumė mirė dhe shumė tė kėnaqura me kėtė jetė seksuale qė janė duke bėrė.

Pra, vlenė tė theksohet se kėto vitet e fundit edhe me shumė vije nė shprehje pasuria e pėrsonave, duke pasur rol vendimtarė nė shumė pjesė tė jetės sė pėrditshme, qoftė ajo edhe duke blerė knaqėsit e tyre. /Puhia

Diskuto:

n'Xhep reklama Puhia.com banneri Puhia nxhep

Taylor Hill

Taylor Hill Victoria's Secret

Bukuroshja dhe modelja, Taylor Marie Hill ka lindur nė mars tė vitit 1996 nė Illinois tė SHBA-sė. Ajo ėshtė njėra nga modelet dhe fytyrat e brendit mė tė madhė tė brendshmėve: Victoria's Secret ...

Video e ditës:
Gravitas LLC Internet Media Solution, Graphic Design, Web Design, Web Hosting, Internet DataBase, Business Network Technlogy, Markting, Email Marketing, SMS Marketing, Call Center Solution
HOME | PARTNER | SEX | MUAJI IM | KUJDES | STIL | MJEKËSI | VIP | HOROSKOPI | KUZHINA | PUSHIME | KINO | FUN

Materialet dhe informacionet në këtë Web Portal guxojn të kopjohen pa ndonjë të drejtë autoriale.
Çdo informacion që ju kopjoni mund ta përdorni kudo nëper mediume vetem të ceket burimi i informacionit.
Facebook.com | Instagram.com | Pinterest.com | Twitter.com | Google.com | Alexa.com | Youtube.com | Yahoo.com | Amazon.com | Wikipedia.org | Live.com | Linkedin.com | Ebay.com | Snapchat | Vk.com | Bing.com | Msn.com | Aliexpress.com | Apple.com | Ask.com | Wordpress.com | Reddit.com | Weather | Mail.ru | Paypal.com | Tumblr.com | Microsoft.com | Imdb.com | Go.com | Alibaba.com | Craigslist.org | BBC.co.uk | Dropbox.com | Adcash.com | Dailymotion.com | Booking.com | Dailymail.co.uk | BBC.com | Adobe.com | Huffingtonpost.com | Buzzfeed.com | Theguardian.com | Bank | Aol.com | Xe.com | Office.com | Forbes.com | Gmail Email | Top Channel | Radio | TV Online | Digit Alb | Kuq e Zi | Kombetarja shqiptare | Tirana | Prishtina | Albania | Shqipria | Golf | iPhone | Smasung | Nokia | Apple
All right reserved
Copyright © 2010-15 by Puhia.com