Ditë e shtunė , 17 mars 2018 • Puhia.com powered by: Gravitas LLC Puhia Web Site Lajme Lajm info magazina informacion informohu i pari te paret lajmet sporti shendeti sport shneta shnet   MARKETING...

SEX \ Ja disa lloje tė seksit qė mund tė shkatrrojnė martesėn?!

Ja disa lloje tė seksit qė mund tė shkatrrojnė martesėn?!
Publikuar: 03/10/15; 22:31

Shpesh herė martesa ėshtė cak i sulmeve tė ndryshmė brenda pėr brenda partnerėve, duke pasur mosmarrveshje nė shumė qėshtje, dhe si pasoj e gjithė kėtyre gjėrave e gjithe jeta e tyre martesore vihet nė rrezik pėr tu shkatrruar, trasmeton Puhia.

Pėrveq kėtyre problemeve martesėn mund ta shkatrrojnė edhe mardhėnjėt seksuale, kjo nga pasiviteti i mardhėnjėve seksuale nė mes partnerėve apo edhe nga mėnyra e bėrjės sė tyre.

E gjithė jeta ėshtė njė sfide nė vetė, me probleme tė ndryshmė nga shtepia, puna, komuniteti dhe poashtu edhe probleme edhe sfida mbrenda jetės sonė. Kjo gjė ndodh edhe gjatė evoluimit tė jetės dhe ngjarjeve tė ndryshme qė na atakojnė.

Jeta seksuale pothuajse luan njė rol shumė tė rendėsishem nė jetėn tonė, ngase kur kemi njė jetė tė mirė seksuale atėherė edhe jemi pa stress, pa depression, jemi me tė relaksuar e kėshtu me radhė, por kur kjo mungon atėherė duket se sfidat dhe problemet vetėm po shtohen dhe nuk po mund tė gjejmė njė zgjidhje pėr to.

Pothuajse pėr tė gjithė partnerėt ėshtė njė sfide nė vetė edhe mosha e tyre, ngase kur ata do arrijnė nė tė 50-at e tutje, ateherė edhe jeta seksuale disa zbehet edhe pėr kundėr dėshirės pėr tė pasur prap njė mardhėnjė tė mirė seksuale, por me moshėn fillojnė edhe disa problem, tė cilat tek femrat shfaqen menopauzat e ndryshme si dhe pjesė tjetėr e rendėsishme tek mardhėnjėt seksuale janė edhe humbja e orgazmės sė tyre, dhe kėshtu qė njė mardhėnjė seksuale pa orgazmė nuk e ka efektin e vetė tė duhur dhe kėshtu qė shpesh herė edhe merė kahje negative tė lidhjės sė tyre, ngase pė rata meshkuj tė cilėt janė tė dhėnė pas seksit dhe kur pėrballėn me gjėra tė tilla atėherė ata fillojnė t’i shmangen njė lloj tė till tė seksit “pa shije”.

Nė disa raste ata kėrkojnė njė partner tjetėr me tė re pėr t’i ofruar njė seks me tė mirė, dhe kėshtu ėe arrije deri tek fundi i njė martesė.

Por ka edhe disa raste kur edhe pėrkundėr problemeve shėndetsore partnerėt arrijnė t’i tejkalojnė kėto dhe prap gjejnė mėnyrė pėr tė arritur atė knaqėsin e tyre qė kanė pasur edhe me herėt edhe pse vitet e tyre pothuajse kanė ikur tutje. /Puhia.com

Diskuto:

n'Xhep reklama Puhia.com banneri Puhia nxhep

Taylor Hill

Taylor Hill Victoria's Secret

Bukuroshja dhe modelja, Taylor Marie Hill ka lindur nė mars tė vitit 1996 nė Illinois tė SHBA-sė. Ajo ėshtė njėra nga modelet dhe fytyrat e brendit mė tė madhė tė brendshmėve: Victoria's Secret ...

Video e ditës:
Gravitas LLC Internet Media Solution, Graphic Design, Web Design, Web Hosting, Internet DataBase, Business Network Technlogy, Markting, Email Marketing, SMS Marketing, Call Center Solution
HOME | PARTNER | SEX | MUAJI IM | KUJDES | STIL | MJEKËSI | VIP | HOROSKOPI | KUZHINA | PUSHIME | KINO | FUN

Materialet dhe informacionet në këtë Web Portal guxojn të kopjohen pa ndonjë të drejtë autoriale.
Çdo informacion që ju kopjoni mund ta përdorni kudo nëper mediume vetem të ceket burimi i informacionit.
Facebook.com | Instagram.com | Pinterest.com | Twitter.com | Google.com | Alexa.com | Youtube.com | Yahoo.com | Amazon.com | Wikipedia.org | Live.com | Linkedin.com | Ebay.com | Snapchat | Vk.com | Bing.com | Msn.com | Aliexpress.com | Apple.com | Ask.com | Wordpress.com | Reddit.com | Weather | Mail.ru | Paypal.com | Tumblr.com | Microsoft.com | Imdb.com | Go.com | Alibaba.com | Craigslist.org | BBC.co.uk | Dropbox.com | Adcash.com | Dailymotion.com | Booking.com | Dailymail.co.uk | BBC.com | Adobe.com | Huffingtonpost.com | Buzzfeed.com | Theguardian.com | Bank | Aol.com | Xe.com | Office.com | Forbes.com | Gmail Email | Top Channel | Radio | TV Online | Digit Alb | Kuq e Zi | Kombetarja shqiptare | Tirana | Prishtina | Albania | Shqipria | Golf | iPhone | Smasung | Nokia | Apple
All right reserved
Copyright © 2010-15 by Puhia.com