Ditë e enjte , 22 shkurt 2018 • Puhia.com powered by: Gravitas LLC Puhia Web Site Lajme Lajm info magazina informacion informohu i pari te paret lajmet sporti shendeti sport shneta shnet   MARKETING...

SEX \ A bie pasioni i ēifteve pas njė viti lidhjeje?!

A bie pasioni i ēifteve pas njė viti lidhjeje?!
Publikuar: 01/10/15; 22:40

Njė studim gjerman ka dalė nė pėrfundimin se njė marrėdhėnie nis tė humbasė pasionin vetėm pas njė viti. Studimi thotė se pasi kalojnė 12 muajt e parė, gjithēka shkon nė rėnie.

Kėrkuesit shkencorė nuk janė tė sigurtė pse njė ēift konsumohet kaq shpejt, por ata mundohen ta shpjegojnė me faktin se me kalimin e kohės ndryshon seksi pėr secilin nga partnerėt.

Nė kėtė pėrfundim dolėn pasi analizuan pėrgjigjet e rreth 3 000 meshkujve dhe femrave tė moshės 25 deri nė 41 vjeē.


Si mendoni ju, a ėshtė ky hulumtim i vertetė apo i gabuar?! Pėr mė shumė mund tė analizoni situaten ciftet tė cilat e kanė kaluar njė periudhė tillė dhe tė komentojn se a ėshtė ashtu apo jo?


/Puhia.com

Diskuto:

n'Xhep reklama Puhia.com banneri Puhia nxhep

Taylor Hill

Taylor Hill Victoria's Secret

Bukuroshja dhe modelja, Taylor Marie Hill ka lindur nė mars tė vitit 1996 nė Illinois tė SHBA-sė. Ajo ėshtė njėra nga modelet dhe fytyrat e brendit mė tė madhė tė brendshmėve: Victoria's Secret ...

Video e ditës:
Gravitas LLC Internet Media Solution, Graphic Design, Web Design, Web Hosting, Internet DataBase, Business Network Technlogy, Markting, Email Marketing, SMS Marketing, Call Center Solution
HOME | PARTNER | SEX | MUAJI IM | KUJDES | STIL | MJEKËSI | VIP | HOROSKOPI | KUZHINA | PUSHIME | KINO | FUN

Materialet dhe informacionet në këtë Web Portal guxojn të kopjohen pa ndonjë të drejtë autoriale.
Çdo informacion që ju kopjoni mund ta përdorni kudo nëper mediume vetem të ceket burimi i informacionit.
Facebook.com | Instagram.com | Pinterest.com | Twitter.com | Google.com | Alexa.com | Youtube.com | Yahoo.com | Amazon.com | Wikipedia.org | Live.com | Linkedin.com | Ebay.com | Snapchat | Vk.com | Bing.com | Msn.com | Aliexpress.com | Apple.com | Ask.com | Wordpress.com | Reddit.com | Weather | Mail.ru | Paypal.com | Tumblr.com | Microsoft.com | Imdb.com | Go.com | Alibaba.com | Craigslist.org | BBC.co.uk | Dropbox.com | Adcash.com | Dailymotion.com | Booking.com | Dailymail.co.uk | BBC.com | Adobe.com | Huffingtonpost.com | Buzzfeed.com | Theguardian.com | Bank | Aol.com | Xe.com | Office.com | Forbes.com | Gmail Email | Top Channel | Radio | TV Online | Digit Alb | Kuq e Zi | Kombetarja shqiptare | Tirana | Prishtina | Albania | Shqipria | Golf | iPhone | Smasung | Nokia | Apple
All right reserved
Copyright © 2010-15 by Puhia.com