Ditë e shtunė , 17 mars 2018 • Puhia.com powered by: Gravitas LLC Puhia Web Site Lajme Lajm info magazina informacion informohu i pari te paret lajmet sporti shendeti sport shneta shnet   MARKETING...

SEX \ Vajza, a e dini ēka janė “fluturat e dashurisė”​?!

Vajza, a e dini ēka janė “fluturat e dashurisė”​?!
Publikuar: 22/09/15; 22:36

Jam njė vajzė 20-vjecare, desha tė tė pyesė a ndodh tė kėnė gazra nga vagina? Ato vajza qė nuk kanė kryer marrdhėnje sexuale me parė(dmth janė tė virgjėra) dhe nga kush shkaktohen?

Kėshilla:

Edhe virgjėreshat mund tė lirojnė gazra vaginale. Ato nuk janė si gazrat e zakonshme qė dalin nga zorrėt e njeriut mirpo janė pak mė ndryshe. Ato nuk kanė erė tė keqe dhe nuk janė pasojė e proceseve putride. Ato janė ajėr qė hyn nė vagine nga jashtė, kur vajza kryen levizje tė caktuara dhe dalin nga vagina, po ashtu kur vajza bėn levizje tė caktuara, vecanerisht, gjatė seksit.

Mos u shqetėso. Francezėt i quajnė “Flutrat e dashurisė”, kur u ndodh vajzave gjatė aktit seksual. Jeto pa brenga njė gjė e tillė nuk ėshtė shkaktar negativ i organizmit tuaj, sukses. /Puhia.com

Diskuto:

n'Xhep reklama Puhia.com banneri Puhia nxhep

Taylor Hill

Taylor Hill Victoria's Secret

Bukuroshja dhe modelja, Taylor Marie Hill ka lindur nė mars tė vitit 1996 nė Illinois tė SHBA-sė. Ajo ėshtė njėra nga modelet dhe fytyrat e brendit mė tė madhė tė brendshmėve: Victoria's Secret ...

Video e ditës:
Gravitas LLC Internet Media Solution, Graphic Design, Web Design, Web Hosting, Internet DataBase, Business Network Technlogy, Markting, Email Marketing, SMS Marketing, Call Center Solution
HOME | PARTNER | SEX | MUAJI IM | KUJDES | STIL | MJEKËSI | VIP | HOROSKOPI | KUZHINA | PUSHIME | KINO | FUN

Materialet dhe informacionet në këtë Web Portal guxojn të kopjohen pa ndonjë të drejtë autoriale.
Çdo informacion që ju kopjoni mund ta përdorni kudo nëper mediume vetem të ceket burimi i informacionit.
Facebook.com | Instagram.com | Pinterest.com | Twitter.com | Google.com | Alexa.com | Youtube.com | Yahoo.com | Amazon.com | Wikipedia.org | Live.com | Linkedin.com | Ebay.com | Snapchat | Vk.com | Bing.com | Msn.com | Aliexpress.com | Apple.com | Ask.com | Wordpress.com | Reddit.com | Weather | Mail.ru | Paypal.com | Tumblr.com | Microsoft.com | Imdb.com | Go.com | Alibaba.com | Craigslist.org | BBC.co.uk | Dropbox.com | Adcash.com | Dailymotion.com | Booking.com | Dailymail.co.uk | BBC.com | Adobe.com | Huffingtonpost.com | Buzzfeed.com | Theguardian.com | Bank | Aol.com | Xe.com | Office.com | Forbes.com | Gmail Email | Top Channel | Radio | TV Online | Digit Alb | Kuq e Zi | Kombetarja shqiptare | Tirana | Prishtina | Albania | Shqipria | Golf | iPhone | Smasung | Nokia | Apple
All right reserved
Copyright © 2010-15 by Puhia.com