Ditë e shtunė , 17 mars 2018 • Puhia.com powered by: Gravitas LLC Puhia Web Site Lajme Lajm info magazina informacion informohu i pari te paret lajmet sporti shendeti sport shneta shnet   MARKETING...

SEX \ Seksi, do ju hap sytė mė shumė ;)

Seksi, do ju hap sytė mė shumė ;)
Publikuar: 14/09/15; 21:54

Njė studim i fundit ka dalė nė pėrfundimin se seksi tė bėn mė tė zgjuar. Kėrkuesit shkencorė tė Universitetit tė Merilendit kanė vėzhguar se minjtė prodhonin mė shumė qeliza truri pasi ēiftėzoheshin.

Ata thonė gjithashtu thonė se aktiviteti i lartė seksual ėshtė i lidhur me aktivitetin e lartė tė trurit.

Faqja Atlantic shkruan: “Tė qenit i zgjuar nuk do tė thotė se do tė bėsh mė shumė seks. Nė fakt, adoleshentėt qė janė mė tė zgjuar e shtyjnė sa mė shumė marrėdhėnien e tyre tė parė seksuale.”


Njė studim i vitit tė kaluar kishte dalė nė pėrfundimin se seksi kundėrvepronte stresin e trurit. Edhe nė kėtė rast studimi ishte bėrė tek minjtė. /Puhia.com


Diskuto:

n'Xhep reklama Puhia.com banneri Puhia nxhep

Taylor Hill

Taylor Hill Victoria's Secret

Bukuroshja dhe modelja, Taylor Marie Hill ka lindur nė mars tė vitit 1996 nė Illinois tė SHBA-sė. Ajo ėshtė njėra nga modelet dhe fytyrat e brendit mė tė madhė tė brendshmėve: Victoria's Secret ...

Video e ditës:
Gravitas LLC Internet Media Solution, Graphic Design, Web Design, Web Hosting, Internet DataBase, Business Network Technlogy, Markting, Email Marketing, SMS Marketing, Call Center Solution
HOME | PARTNER | SEX | MUAJI IM | KUJDES | STIL | MJEKËSI | VIP | HOROSKOPI | KUZHINA | PUSHIME | KINO | FUN

Materialet dhe informacionet në këtë Web Portal guxojn të kopjohen pa ndonjë të drejtë autoriale.
Çdo informacion që ju kopjoni mund ta përdorni kudo nëper mediume vetem të ceket burimi i informacionit.
Facebook.com | Instagram.com | Pinterest.com | Twitter.com | Google.com | Alexa.com | Youtube.com | Yahoo.com | Amazon.com | Wikipedia.org | Live.com | Linkedin.com | Ebay.com | Snapchat | Vk.com | Bing.com | Msn.com | Aliexpress.com | Apple.com | Ask.com | Wordpress.com | Reddit.com | Weather | Mail.ru | Paypal.com | Tumblr.com | Microsoft.com | Imdb.com | Go.com | Alibaba.com | Craigslist.org | BBC.co.uk | Dropbox.com | Adcash.com | Dailymotion.com | Booking.com | Dailymail.co.uk | BBC.com | Adobe.com | Huffingtonpost.com | Buzzfeed.com | Theguardian.com | Bank | Aol.com | Xe.com | Office.com | Forbes.com | Gmail Email | Top Channel | Radio | TV Online | Digit Alb | Kuq e Zi | Kombetarja shqiptare | Tirana | Prishtina | Albania | Shqipria | Golf | iPhone | Smasung | Nokia | Apple
All right reserved
Copyright © 2010-15 by Puhia.com