Ditë e shtunė , 17 mars 2018 • Puhia.com powered by: Gravitas LLC Puhia Web Site Lajme Lajm info magazina informacion informohu i pari te paret lajmet sporti shendeti sport shneta shnet   MARKETING...

SEX \ Qė tė bėhet model, ka hequr dorė nga seksi pėr 6 vite me radhė!

Qė tė bėhet model, ka hequr dorė nga seksi pėr 6 vite me radhė!
Publikuar: 09/09/15; 21:11

A do tė hiqnit dorė nga seksi pėr tė qenė tė bukur? Pėrgjigjja e shumicės dėrrmuese tė njerėzve tė kėsaj pyetje do tė jetė njė "jo". Por, kur nė lojė ėshtė puna, pasioni apo talenti juaj, duhet tė paguani shtrenjtė pėr tė.

Kjo ėshtė ajo qė ka ndodhur me modelin grek, Giorgos Tsetis. Ai ėshtė detyruar tė heqė dorė nga seksi pėr 6 vjet rresht duke mos guxuar tė kryejė akt seksual pėr plot 72 muaj, nė mėnyrė qė tė mos ketė probleme me profesionin e tij.

Historia pothuajse e pabesueshme e modelit, nisi kur ai ishte 21 vjeē dhe punonte nė industrinė e modės nė Nju Jork, kur filluan t’i shfaqeshin problemet e para me rėnien e flokėve.

Ai filloi tė marrė ilaēe pėr tė penguar kėtė problem, por qė, pėr fat tė keq kishin njė numėr tė madh efektesh anėsore, tė tilla si, probleme me oreksin dhe impotencė.

Giorgos u pėrsos nga pikėpamja estetike, por jo nga jeta private.

“Unė jam njė person pozitiv, por jo i aftė pėr tė bėrė seks me tė dashurėn time dhe kjo ishte njė e keqe e madhe”, - shprehet modeli.

Nė kėtė pikė ai vendosi tė ndėrpresė trajtimin dhe tė marrė informacionin e duhur lidhur me efektet anėsore tė ilaēeve qė pėrdorte.

Droga qė ai pėrdori pėr 6 vjet me radhė shkaktonte tek njerėzit impotencė. Pas kėtij zbulimi, modeli vendosi tė padisė kompaninė qė prodhoi kėtė produkt.


Diskuto:

n'Xhep reklama Puhia.com banneri Puhia nxhep

Taylor Hill

Taylor Hill Victoria's Secret

Bukuroshja dhe modelja, Taylor Marie Hill ka lindur nė mars tė vitit 1996 nė Illinois tė SHBA-sė. Ajo ėshtė njėra nga modelet dhe fytyrat e brendit mė tė madhė tė brendshmėve: Victoria's Secret ...

Video e ditës:
Gravitas LLC Internet Media Solution, Graphic Design, Web Design, Web Hosting, Internet DataBase, Business Network Technlogy, Markting, Email Marketing, SMS Marketing, Call Center Solution
HOME | PARTNER | SEX | MUAJI IM | KUJDES | STIL | MJEKËSI | VIP | HOROSKOPI | KUZHINA | PUSHIME | KINO | FUN

Materialet dhe informacionet në këtë Web Portal guxojn të kopjohen pa ndonjë të drejtë autoriale.
Çdo informacion që ju kopjoni mund ta përdorni kudo nëper mediume vetem të ceket burimi i informacionit.
Facebook.com | Instagram.com | Pinterest.com | Twitter.com | Google.com | Alexa.com | Youtube.com | Yahoo.com | Amazon.com | Wikipedia.org | Live.com | Linkedin.com | Ebay.com | Snapchat | Vk.com | Bing.com | Msn.com | Aliexpress.com | Apple.com | Ask.com | Wordpress.com | Reddit.com | Weather | Mail.ru | Paypal.com | Tumblr.com | Microsoft.com | Imdb.com | Go.com | Alibaba.com | Craigslist.org | BBC.co.uk | Dropbox.com | Adcash.com | Dailymotion.com | Booking.com | Dailymail.co.uk | BBC.com | Adobe.com | Huffingtonpost.com | Buzzfeed.com | Theguardian.com | Bank | Aol.com | Xe.com | Office.com | Forbes.com | Gmail Email | Top Channel | Radio | TV Online | Digit Alb | Kuq e Zi | Kombetarja shqiptare | Tirana | Prishtina | Albania | Shqipria | Golf | iPhone | Smasung | Nokia | Apple
All right reserved
Copyright © 2010-15 by Puhia.com