Ditë e premte , 23 mars 2018 • Puhia.com powered by: Gravitas LLC Puhia Web Site Lajme Lajm info magazina informacion informohu i pari te paret lajmet sporti shendeti sport shneta shnet   MARKETING...

SEX \ Ēiklistėt meshkuj, 7x herė mė shumė eriksion se ata pa aktivitet!

Ēiklistėt meshkuj, 7x herė mė shumė eriksion se ata pa aktivitet!
Publikuar: 08/09/15; 21:48

Djem, ju ndoshta edhe do frigsoheni njė cik, pasi tė lexoni kėtė artikull.

E gjithė ngjarja ka filluar, pasi njė qiklist pas shumė xhirovė qė kishte bėrė me bicikleten e tij, kishte vrejt se kishte pasur eriksion pothuajse disa dite tė tėra.

Padyshim se nuk kishin munguar vizitat tek mjeku, dhe na friga se diqka nuk ėshtė nė rregull me trupin apo shėndetin e tij, mjeket I tregojėn se edhe me herėt kanė hasur nė njė gjė tė till, dhe problem nuk qėndronte tek ai, ngase ai ishte shumė mirė mė shėndet, por ky ishte njė proces qė nodhė pothuajse tė cdo qiklist, apo cdo pėrson qė bėnė xhiro tė kohė pas kohshme me biciklet.

Mjeket tregojnė se arsyeja kryesor tek kėto raste isht, ngase xhirot me biciklet do vėjnė nė funksion tėgjithė muskujt e njeriut, por nė kėtė rast me tė ndishem janė atė qė lidhen me organin seksual mashkullor, penisin, dhe pasi e gjithė pasha e trupit tė njeriut do pėrqendrohet nė ulsėn e bicikletės, dhe nė njė farė formė edhe mbi muskujt qė lidhin penisin me pjesėn tjetėr tė muskujve.

Lėvizjet e kohė pas kohshme dhe fėrkimet qė do bėjnė kėmbėt gjatė ngasjes sė bicikletės, do bėjnė qė muskukujt e penisit tė aktivizohen, sa mė e gjatė do jetė shtegu, aq me gjatė do jetė eriksion qė do ndodhė tek meshkujt, ka edhe raste kur ka shkuar deri nė 7 javė, eriksioni mashkullor. Pothuajse xhirot me biciklet kanė efekt shumė tė mirė pėr penisin, ngase mashkulli i till do jetė edhe me i zjarrtė gjatė mardhėnjėve seksuale.

Pra, ėshtė njė gjė e natyrshme xhirot me biciklet, por qė kanė shumė rendėsi pėr organin seksual mashkullor, duke e bėrė atė qė tė jetė me aktiv pėr njė kohė tė gjatė. Meshkuj, sa me shumė xhiro me biciklet pėr tė mos ju munguar as jeta seksuale. /Puhia.com

Diskuto:

n'Xhep reklama Puhia.com banneri Puhia nxhep

Taylor Hill

Taylor Hill Victoria's Secret

Bukuroshja dhe modelja, Taylor Marie Hill ka lindur nė mars tė vitit 1996 nė Illinois tė SHBA-sė. Ajo ėshtė njėra nga modelet dhe fytyrat e brendit mė tė madhė tė brendshmėve: Victoria's Secret ...

Video e ditës:
Gravitas LLC Internet Media Solution, Graphic Design, Web Design, Web Hosting, Internet DataBase, Business Network Technlogy, Markting, Email Marketing, SMS Marketing, Call Center Solution
HOME | PARTNER | SEX | MUAJI IM | KUJDES | STIL | MJEKËSI | VIP | HOROSKOPI | KUZHINA | PUSHIME | KINO | FUN

Materialet dhe informacionet në këtë Web Portal guxojn të kopjohen pa ndonjë të drejtë autoriale.
Çdo informacion që ju kopjoni mund ta përdorni kudo nëper mediume vetem të ceket burimi i informacionit.
Facebook.com | Instagram.com | Pinterest.com | Twitter.com | Google.com | Alexa.com | Youtube.com | Yahoo.com | Amazon.com | Wikipedia.org | Live.com | Linkedin.com | Ebay.com | Snapchat | Vk.com | Bing.com | Msn.com | Aliexpress.com | Apple.com | Ask.com | Wordpress.com | Reddit.com | Weather | Mail.ru | Paypal.com | Tumblr.com | Microsoft.com | Imdb.com | Go.com | Alibaba.com | Craigslist.org | BBC.co.uk | Dropbox.com | Adcash.com | Dailymotion.com | Booking.com | Dailymail.co.uk | BBC.com | Adobe.com | Huffingtonpost.com | Buzzfeed.com | Theguardian.com | Bank | Aol.com | Xe.com | Office.com | Forbes.com | Gmail Email | Top Channel | Radio | TV Online | Digit Alb | Kuq e Zi | Kombetarja shqiptare | Tirana | Prishtina | Albania | Shqipria | Golf | iPhone | Smasung | Nokia | Apple
All right reserved
Copyright © 2010-15 by Puhia.com