Ditë e shtunė , 17 mars 2018 • Puhia.com powered by: Gravitas LLC Puhia Web Site Lajme Lajm info magazina informacion informohu i pari te paret lajmet sporti shendeti sport shneta shnet   MARKETING...

SEX \ 10 shenja qė demaskojn partnerin nga tradhėtia!

10 shenja qė demaskojn partnerin nga tradhėtia!
Publikuar: 07/09/15; 22:58

Zbuloni disa kėshilla te cilat do ju ndihmojnė te zbuloni nėse partneri ju tradhton apo jo.

Ne njė kohe kur rastet e tradhtisė VIP po pushtojnė mediat botėrore, disa gazetare kane menduar te pėrmbledhin ne 9 pika shenjat qe tregojnė se ai qe keni ne krah mund te jete duke ua dredhur. Zbulojini me poshtė ato se bashku me disa kėshilla si te veproninga Puhia.com

Ai nuk e ndan nga dora telefonin

Ndėrkohė qe ai e kishte zakon kur vinte ne shtėpi ta linte diku telefonin, ka disa kohe qe nuk e lėshon pėr asnjė moment atė. Nga ana tjetėr ai e mban zakonisht pa zile ose ndonjėherė edhe te fikur.
Kėshilla: I thoni se nuk keni bateri dhe ju duhet me patjetėr t’i telefononi dikujt duke i kėrkuar t’ua huazoje te tijin. Nėse behet nervoz do te thotė se diēka nuk shkon.

Kujdes me shume se kurrė me pare pėr pamjen

Ai asnjėherė nuk e ka lėnė pas dore pamjen e tij, por ka disa kohe qe rregullohen ne njė tjetėr mėnyrė. Ky ndryshim i pajustifikueshėm mund te tregoje se ai ka dėshirė t’i bjere ne sy dikujt tjetėr.

Ka gjithmonė e me shume pune dhe takime ne orėt e mbrėmjes

Ka disa kohe qe ai ka takime me shumice? Njė ose dy mund te jene te zakonshme, por kėto ndodhin shpesh janė jo te zakonshme.
Kėshilla: Ftojeni pėr te shkuar diku e pėr te pire nga njė birre ne mėnyrė qe te ndryshoni ambient.

Pasion i tepruar pėr diēka ne mėnyrė te papritur

Kur vinte ne shtėpi donte te ēlodhej dhe te rrinte shtrire? Tashme dėshiron te filloje shpejt e shpejt njė aktivitet te ri? Kjo tregon se ai do te merret me diēka tjetėr ne mėnyre qe te ēlirohet paksa nga ju.

Me shume afeksion sesa duhet

Njė person qe tradhton zakonisht ndjehet fajtor dhe dėshiron qe t’iu beje edhe te buzėqeshni ose t’iu gėzojė me dhurata. Kujdes, mos u gėnjeni.

Distance dhe indiference

Keni kohe qe keni vene re se ai ėshtė i shqetėsuar, me nerva apo ka ndryshime te shpeshta humori pa arsye madhore? Nėse tregohet i largėt me ju dhe momentet intime bėhen gjithmonė e me te pakta do te thotė se ka gjetur dike tjetėr.
Kėshilla: E mira ėshtė te flisni drejtpėrdrejt me te dhe t’i jepni zgjidhje problemit.

Intimitet i trazuar ose inekzistent

Nėse partneri nuk ka me dėshirė te kaloje ēaste intime me ju dhe kjo gjė behet e shpeshte duhet te shqetėsoheni.

Dėshirė seksuale ne rritje

Nga ana tjetėr, dėshirat e ēmendura ne shtrat dhe sjellja ne mėnyrė anormale tregojnė gjithashtu se ai ka dike tjetėr qe e stimulon.

Nuk i interesojnė me projektet e pėrbashkėta

Nėse te gjitha projektet qe kishit bere atij nuk i interesojnė me si me pare kjo do te thotė se diēka nuk shkon si duhet.
Duhet te dini se kėto shenja mund te jene edhe pėr femrat tradhtare, prandaj ju meshkuj duhet te bėni kujdes. /Puhia.com

Diskuto:

n'Xhep reklama Puhia.com banneri Puhia nxhep

Taylor Hill

Taylor Hill Victoria's Secret

Bukuroshja dhe modelja, Taylor Marie Hill ka lindur nė mars tė vitit 1996 nė Illinois tė SHBA-sė. Ajo ėshtė njėra nga modelet dhe fytyrat e brendit mė tė madhė tė brendshmėve: Victoria's Secret ...

Video e ditës:
Gravitas LLC Internet Media Solution, Graphic Design, Web Design, Web Hosting, Internet DataBase, Business Network Technlogy, Markting, Email Marketing, SMS Marketing, Call Center Solution
HOME | PARTNER | SEX | MUAJI IM | KUJDES | STIL | MJEKËSI | VIP | HOROSKOPI | KUZHINA | PUSHIME | KINO | FUN

Materialet dhe informacionet në këtë Web Portal guxojn të kopjohen pa ndonjë të drejtë autoriale.
Çdo informacion që ju kopjoni mund ta përdorni kudo nëper mediume vetem të ceket burimi i informacionit.
Facebook.com | Instagram.com | Pinterest.com | Twitter.com | Google.com | Alexa.com | Youtube.com | Yahoo.com | Amazon.com | Wikipedia.org | Live.com | Linkedin.com | Ebay.com | Snapchat | Vk.com | Bing.com | Msn.com | Aliexpress.com | Apple.com | Ask.com | Wordpress.com | Reddit.com | Weather | Mail.ru | Paypal.com | Tumblr.com | Microsoft.com | Imdb.com | Go.com | Alibaba.com | Craigslist.org | BBC.co.uk | Dropbox.com | Adcash.com | Dailymotion.com | Booking.com | Dailymail.co.uk | BBC.com | Adobe.com | Huffingtonpost.com | Buzzfeed.com | Theguardian.com | Bank | Aol.com | Xe.com | Office.com | Forbes.com | Gmail Email | Top Channel | Radio | TV Online | Digit Alb | Kuq e Zi | Kombetarja shqiptare | Tirana | Prishtina | Albania | Shqipria | Golf | iPhone | Smasung | Nokia | Apple
All right reserved
Copyright © 2010-15 by Puhia.com