Ditë e shtunė , 17 mars 2018 • Puhia.com powered by: Gravitas LLC Puhia Web Site Lajme Lajm info magazina informacion informohu i pari te paret lajmet sporti shendeti sport shneta shnet   MARKETING...

SEX \ Ja si ta zbuloni se si ėshtė ajo nė seks?!

Ja si ta zbuloni se si ėshtė ajo nė seks?!
Publikuar: 31/08/15; 22:38

Vetėm me njė shikim nė sisėt e femrės meshkujt mund tė mėsojnė shumėēka pėr femrėn, mes tjerash, do tė mėsojnė edhe se ēfarė seksi do t’u ofrojnė.

Tė kthyera poshtė

Sisėt tė lakuara sikur trampolinė zbulojnė femrėn jashtėzakonisht temperamente dhe mendjehollė. Ky tip i femrave lehtė i pėrshtatet jetės me cilindo mashkull qoftė, sepse janė besnike dhe tė gatshme pėr ndryshime, ndėrkaq ajo qė mė sė shumti do t’ju pėlqejė – i pranojnė tė gjitha lojėrat nė shtrat.

Nė formė trekėndėshi

Sisėt e damave tė cilat kur pėrkulen krijojnė formėn e konit llogariten ndėr femrat mė eksituese dhe mė tė pavarura nė mesin e pjesėtareve tė gjinisė sė dobėt. Ato konsiderojnė qė nė seks asgjė nuk ėshtė e ndaluar dhe jotėrheqėse, ndėrkaq brenda njė dite mund tė ndėrrojnė disa partnerė.

Tė rrumbullakėta sikur mollėt

Shumica e femrave me sisė tė rrumbullakėt janė frigjide (tė ftohta) nė seks dhe nevojitet mjaft angazhim dhe kohė qė t’i bėni tė pėrjetojnė orgazmėn. Janė pozitive sepse janė tė gatshme tė provojnė cilėndo pozė qoftė nė shtrat, vetėm e vetėm qė ta kėnaqin partnerin.

Nė formė patėllxhani

Femrat me sisė tė kėtilla janė tė thjeshta, tė ndjeshme, por nė shtrat e duan klasiken dhe e duan atmosferėn familjare, mirėpo mashkulli i cili martohet me njė femėr tė tillė sigurisht do tė marrė etiketėn e burracakut. Ato, kontrollojnė partnerin e tyre, derisa ta kthejnė nė njė skllav tė vėrtetė tė dashurisė.

Nė formė silikoni

Femrat me sisė tė kėtilla janė formaliste, ofrojnė mjaft, mirėpo edhe kėrkojnė shumė nga partneri, ndėrkaq nė shtrat kurrė nuk do ta lėnė anash veten. Femrat tė cilat vendosin tė ndryshojnė sisėt me shtesa slikoni kanė mundėsi tė kenė inteligjentė dukshėm tė lartė, mirėpo edhe probleme tė natyrės psikike dhe janė me mjaft komplekse.

/SYRI/Puhia.com

Diskuto:

n'Xhep reklama Puhia.com banneri Puhia nxhep

Taylor Hill

Taylor Hill Victoria's Secret

Bukuroshja dhe modelja, Taylor Marie Hill ka lindur nė mars tė vitit 1996 nė Illinois tė SHBA-sė. Ajo ėshtė njėra nga modelet dhe fytyrat e brendit mė tė madhė tė brendshmėve: Victoria's Secret ...

Video e ditës:
Gravitas LLC Internet Media Solution, Graphic Design, Web Design, Web Hosting, Internet DataBase, Business Network Technlogy, Markting, Email Marketing, SMS Marketing, Call Center Solution
HOME | PARTNER | SEX | MUAJI IM | KUJDES | STIL | MJEKËSI | VIP | HOROSKOPI | KUZHINA | PUSHIME | KINO | FUN

Materialet dhe informacionet në këtë Web Portal guxojn të kopjohen pa ndonjë të drejtë autoriale.
Çdo informacion që ju kopjoni mund ta përdorni kudo nëper mediume vetem të ceket burimi i informacionit.
Facebook.com | Instagram.com | Pinterest.com | Twitter.com | Google.com | Alexa.com | Youtube.com | Yahoo.com | Amazon.com | Wikipedia.org | Live.com | Linkedin.com | Ebay.com | Snapchat | Vk.com | Bing.com | Msn.com | Aliexpress.com | Apple.com | Ask.com | Wordpress.com | Reddit.com | Weather | Mail.ru | Paypal.com | Tumblr.com | Microsoft.com | Imdb.com | Go.com | Alibaba.com | Craigslist.org | BBC.co.uk | Dropbox.com | Adcash.com | Dailymotion.com | Booking.com | Dailymail.co.uk | BBC.com | Adobe.com | Huffingtonpost.com | Buzzfeed.com | Theguardian.com | Bank | Aol.com | Xe.com | Office.com | Forbes.com | Gmail Email | Top Channel | Radio | TV Online | Digit Alb | Kuq e Zi | Kombetarja shqiptare | Tirana | Prishtina | Albania | Shqipria | Golf | iPhone | Smasung | Nokia | Apple
All right reserved
Copyright © 2010-15 by Puhia.com