Ditë e shtunė , 20 janar 2018 • Puhia.com powered by: Gravitas LLC Puhia Web Site Lajme Lajm info magazina informacion informohu i pari te paret lajmet sporti shendeti sport shneta shnet   MARKETING...

SEX \ A e dini pėrse dy vajza futen nė tualet?!

A e dini pėrse dy vajza futen nė tualet?!
Publikuar: 27/08/15; 22:44

Nėse ndonjėherė ju ka rėnė tė shihni kallaballėk para WC-ve tė femrave, me siguri keni pasur kureshtje tė dini pėrse pėrnjėherė aq shumė femra duhet patjetėr tė gjenden para dyerve tė WC-ve, Puhia.com: ēfarė bėjnė ato aty brenda dhe pėrse duhet t’i prisni gjatė qė t’ju bashkohen nė tavolinėn tuaj.

Shkuarja nė tualet ėshtė pikėrisht njė mini-party femėrore. Ndodh qė njėra nga vajzat vėrtet tė ketė nevojė tė “vizitojė” WC-nė. Shoqja e saj vendos ta shoqėrojė, thjesht sa pėr tė shėtitur pak, pėr tė parė nė mos ėshtė ndonjė mike e vjetėr, ndėrkaq e shfrytėzon rastin edhe tė pėrmirėsojė grimin e vet, “tė qėndrojė para derės, qė tė mos hyjė dikush brenda.

Kur tė shkojnė nė ndonjė klub apo restorant tė ri, mė parė e lokalizojnė WC-nė. Kur hyjnė brenda, mė parė vlerėsojnė se cila kabinė ėshtė mė e pastėr, ku ka letėr higjienike dhe ku kundėrmon mė pak.

Pasi ta gjejnė kabinėn e lirė, fillon njė fjalosje e vogėl se cila duhet tė hyjė e para, pėrkatėsisht cilės i ėshtė mė “urgjente”. Pastaj shkohet te lavaboja pėr t’i pastruar duart. Mbi lavabo, zakonisht gjendet pasqyra, ku ėshtė rasti mė i mirė qė tė qesin edhe njė shtresė maskaraje dhe buzėkuqi, tė heqin hijesimin e shlyer, tė spėrkatin edhe pak parfum, tė pėrmirėsojnė frizurėn... Natyrisht shoqet shfrytėzojnė rastin qė njėra-tjetrės t’i tregojnė se a ėshtė ēdo gjė nė rregull. Por i japin kėshilla se si ajo tjetra tė duket edhe mė mirė.

Derisa i bėjnė kėto gjėra, patjetėr tregojnė edhe ndonjė thashetheme pėr ekipin me tė cilin janė, pėr vuajtjet dashurore, por edhe pėr planet se ku tė shkohet mė tutje. Jo rrallė mund tė ndodhė tė takojnė ndonjė tė njohur, ish-kolege apo ish-mike.

Zgjidhja mė e mirė pėr vajzat tė cilat vėrtet kanė nevojė t’i kryejnė nevojat fiziologjike ėshtė kabina nė WC-nė e meshkujve. Aty gjithmonė ėshtė qetėsi, e vetmja gjė qė u nevojitet ėshtė tė marrin guximin pėr tė kaluar pranė radhės sė guaskave ku urinojnė meshkujt, tė cilat rrallė mund tė jenė tė zbrazėta. /Puhia.com

Diskuto:

n'Xhep reklama Puhia.com banneri Puhia nxhep

Taylor Hill

Taylor Hill Victoria's Secret

Bukuroshja dhe modelja, Taylor Marie Hill ka lindur nė mars tė vitit 1996 nė Illinois tė SHBA-sė. Ajo ėshtė njėra nga modelet dhe fytyrat e brendit mė tė madhė tė brendshmėve: Victoria's Secret ...

Video e ditës:
Gravitas LLC Internet Media Solution, Graphic Design, Web Design, Web Hosting, Internet DataBase, Business Network Technlogy, Markting, Email Marketing, SMS Marketing, Call Center Solution
HOME | PARTNER | SEX | MUAJI IM | KUJDES | STIL | MJEKËSI | VIP | HOROSKOPI | KUZHINA | PUSHIME | KINO | FUN

Materialet dhe informacionet në këtë Web Portal guxojn të kopjohen pa ndonjë të drejtë autoriale.
Çdo informacion që ju kopjoni mund ta përdorni kudo nëper mediume vetem të ceket burimi i informacionit.
Facebook.com | Instagram.com | Pinterest.com | Twitter.com | Google.com | Alexa.com | Youtube.com | Yahoo.com | Amazon.com | Wikipedia.org | Live.com | Linkedin.com | Ebay.com | Snapchat | Vk.com | Bing.com | Msn.com | Aliexpress.com | Apple.com | Ask.com | Wordpress.com | Reddit.com | Weather | Mail.ru | Paypal.com | Tumblr.com | Microsoft.com | Imdb.com | Go.com | Alibaba.com | Craigslist.org | BBC.co.uk | Dropbox.com | Adcash.com | Dailymotion.com | Booking.com | Dailymail.co.uk | BBC.com | Adobe.com | Huffingtonpost.com | Buzzfeed.com | Theguardian.com | Bank | Aol.com | Xe.com | Office.com | Forbes.com | Gmail Email | Top Channel | Radio | TV Online | Digit Alb | Kuq e Zi | Kombetarja shqiptare | Tirana | Prishtina | Albania | Shqipria | Golf | iPhone | Smasung | Nokia | Apple
All right reserved
Copyright © 2010-15 by Puhia.com