Ditë e shtunė , 17 mars 2018 • Puhia.com powered by: Gravitas LLC Puhia Web Site Lajme Lajm info magazina informacion informohu i pari te paret lajmet sporti shendeti sport shneta shnet   MARKETING...

SEX \ Vetėm ato femra qė kanė gjinjė tė mėdhej i kuptojnė kėto probleme!

Vetėm ato femra qė kanė gjinjė tė mėdhej i kuptojnė kėto probleme!
Publikuar: 25/08/15; 22:47

Atėherė kur kemi ndonjė prezentim para publikut dhe pas pėrfundimit tė manifestimit apo cermonisė, fillojnė komentet dhe thashethemet pėr fėmrat tė cilat kanė gjinjė tė mėdhaj!

Ndoshta pėr tjerėt duke se ato ndihen mirė, mirėpo nė realitet ato kanė njė varg problemesh, qė vetėm fėmrat me gjinjė tė mėdhėnjė i kuptojnė, tani mė posht do paraqesim disa nga komentet qė i bėhen kėtyre fėmrave, apo disa shaka, dhe realiteti me tė cilat kėto fėmra pėrballen shpesh, ja disa nga kėshillat qė ju shfaqė Puhia.com pėr probleme tė tilla:

 • Njė shaka, erdhi tanki i madhė, lirojeni rrugėn,
 • Kur ndodhen nė dyqane pėr shopping, dhe nuk mund tė bėjnė provė bluzėn e tyrė pėrshkak tė gjinjėve tė mėdhaj.
 • Tavolinat e larta janė tė tmerrshme. Ato duken sikur janė rafta, jo tavolina.
 • Kultura, mė mirė harrojeni farė, ngase gjinjėt e mi po dal farė jasht.
 • Nuk mund tė imagjinoj, kur ec shkallėve posht-lartė, ngase me duhet t’i mbajė gjinjėt e mij.
 • Rripi i sigurimit, nė makinė, sidomos pjesa e sipėrme qė vihet tek qafa, ėshtė njė gjė tjetėr e tmerrshme, qė ne fėmrat mė gjinjė tė mėdhaj pėrballem me tė.
 • Poashtu veshja e bluzave tė shkurta dhe tė ngushta, nuk ėshtė farė nė kategorin tonė, ngase duke sikur kemi vendosur ballon, e jo tė jenė gjinjėt tanė tė vėrtet.
 • Poashtu problem tjetėr ėshtė edhe veshja e bluzave shumė tė gjėra, ngase me ato do dukemi sikur jemi shtatzėna, edhe pse ajo gjė nuk ėshtė farė nė rend pėr momentin.
 • Djersitja e gjinjėve ėshtė gjėja ma e keqe.
 • Vėtėm vėndosja e disa sutjenave sportive ėshtė njė zgjidhje e duhur.
 • Dhe pėr fund mund tė themi se, edhe nėsė nuk do kemi ndonjė jastak tė mirė dhe tė pėrshtatshem pėr tė fjetur atėherė kam frig se gjinėt e mijė do ma zėnė frymarrjen.

Kėto janė vetėm disa nga shakat, komentet dhe problemet me tė cilat hasin fėmrat me gjinjė tė mėdhaj, dhe tė cilat vetėm kėto fėmra arrin t’i kuptojnė. /Puhia.com

Diskuto:

n'Xhep reklama Puhia.com banneri Puhia nxhep

Taylor Hill

Taylor Hill Victoria's Secret

Bukuroshja dhe modelja, Taylor Marie Hill ka lindur nė mars tė vitit 1996 nė Illinois tė SHBA-sė. Ajo ėshtė njėra nga modelet dhe fytyrat e brendit mė tė madhė tė brendshmėve: Victoria's Secret ...

Video e ditës:
Gravitas LLC Internet Media Solution, Graphic Design, Web Design, Web Hosting, Internet DataBase, Business Network Technlogy, Markting, Email Marketing, SMS Marketing, Call Center Solution
HOME | PARTNER | SEX | MUAJI IM | KUJDES | STIL | MJEKËSI | VIP | HOROSKOPI | KUZHINA | PUSHIME | KINO | FUN

Materialet dhe informacionet në këtë Web Portal guxojn të kopjohen pa ndonjë të drejtë autoriale.
Çdo informacion që ju kopjoni mund ta përdorni kudo nëper mediume vetem të ceket burimi i informacionit.
Facebook.com | Instagram.com | Pinterest.com | Twitter.com | Google.com | Alexa.com | Youtube.com | Yahoo.com | Amazon.com | Wikipedia.org | Live.com | Linkedin.com | Ebay.com | Snapchat | Vk.com | Bing.com | Msn.com | Aliexpress.com | Apple.com | Ask.com | Wordpress.com | Reddit.com | Weather | Mail.ru | Paypal.com | Tumblr.com | Microsoft.com | Imdb.com | Go.com | Alibaba.com | Craigslist.org | BBC.co.uk | Dropbox.com | Adcash.com | Dailymotion.com | Booking.com | Dailymail.co.uk | BBC.com | Adobe.com | Huffingtonpost.com | Buzzfeed.com | Theguardian.com | Bank | Aol.com | Xe.com | Office.com | Forbes.com | Gmail Email | Top Channel | Radio | TV Online | Digit Alb | Kuq e Zi | Kombetarja shqiptare | Tirana | Prishtina | Albania | Shqipria | Golf | iPhone | Smasung | Nokia | Apple
All right reserved
Copyright © 2010-15 by Puhia.com