Ditë e shtunė , 20 janar 2018 • Puhia.com powered by: Gravitas LLC Puhia Web Site Lajme Lajm info magazina informacion informohu i pari te paret lajmet sporti shendeti sport shneta shnet   MARKETING...

PUSHIME \ Vizitoni ujėvara e mrekullueshme tė​ Libanit ;) (Foto)

Vizitoni ujėvara e mrekullueshme tė​ Libanit ;) (Foto)
Publikuar: 09/05/16; 10:09

Republika e Libanit ose Republika libaneze ėshtė shtet nė Azinė Perėndimore, nė bregun lindor tė Oqeanit Mesdhetar. Kufizohet me Sirinė nė veri dhe lindje dhe me Izraelin nė jug. Ėshtė afėr Qipros pėrtej Oqeanit Mesdhetar.

Nė fotot e mėposhtme tregojnė njė vend tė mrekullueshėm nė veri tė Libanit: ujėvarėn Baatara, pranė Tanurinit, nė veri tė vendit.

Pamjet e jashtėzakonshme janė meritė e Ralph Azar dhe Jack Seikaly, tė dy nga Bejruti.

28-vjeēari Azar thotė: “Kam provuar shumė kėnde. Doja tė tregoja madhėshtinė e kėtij vendi. Jam i lumtur qė e kam parė me sytė e mi kėtė vend dhe qė i jap mundėsinė edhe tė tjerėve ta shikojnė.

Ndėrsa 23-vjeēari Seikaly shton: “E konsideroj Baatarėn si njė nga mrekullitė e Libanit. Ėshtė njė ujėvarė unike, pasi kalon mes 3 formacioneve shkėmbore. Them se fotot, sado tė bukura, nuk e tregojnė tė gjithė bukurinė e kėsaj ujėvare”.

Diskuto:

n'Xhep reklama Puhia.com banneri Puhia nxhep

Taylor Hill

Taylor Hill Victoria's Secret

Bukuroshja dhe modelja, Taylor Marie Hill ka lindur nė mars tė vitit 1996 nė Illinois tė SHBA-sė. Ajo ėshtė njėra nga modelet dhe fytyrat e brendit mė tė madhė tė brendshmėve: Victoria's Secret ...

Video e ditës:
Gravitas LLC Internet Media Solution, Graphic Design, Web Design, Web Hosting, Internet DataBase, Business Network Technlogy, Markting, Email Marketing, SMS Marketing, Call Center Solution
HOME | PARTNER | SEX | MUAJI IM | KUJDES | STIL | MJEKËSI | VIP | HOROSKOPI | KUZHINA | PUSHIME | KINO | FUN

Materialet dhe informacionet në këtë Web Portal guxojn të kopjohen pa ndonjë të drejtë autoriale.
Çdo informacion që ju kopjoni mund ta përdorni kudo nëper mediume vetem të ceket burimi i informacionit.
Facebook.com | Instagram.com | Pinterest.com | Twitter.com | Google.com | Alexa.com | Youtube.com | Yahoo.com | Amazon.com | Wikipedia.org | Live.com | Linkedin.com | Ebay.com | Snapchat | Vk.com | Bing.com | Msn.com | Aliexpress.com | Apple.com | Ask.com | Wordpress.com | Reddit.com | Weather | Mail.ru | Paypal.com | Tumblr.com | Microsoft.com | Imdb.com | Go.com | Alibaba.com | Craigslist.org | BBC.co.uk | Dropbox.com | Adcash.com | Dailymotion.com | Booking.com | Dailymail.co.uk | BBC.com | Adobe.com | Huffingtonpost.com | Buzzfeed.com | Theguardian.com | Bank | Aol.com | Xe.com | Office.com | Forbes.com | Gmail Email | Top Channel | Radio | TV Online | Digit Alb | Kuq e Zi | Kombetarja shqiptare | Tirana | Prishtina | Albania | Shqipria | Golf | iPhone | Smasung | Nokia | Apple
All right reserved
Copyright © 2010-15 by Puhia.com