Ditë e hėnė , 22 janar 2018 • Puhia.com powered by: Gravitas LLC Puhia Web Site Lajme Lajm info magazina informacion informohu i pari te paret lajmet sporti shendeti sport shneta shnet   MARKETING...

PUSHIME \ Ēfarė ka mbetur nga qyteti turistik Palmira!

Ēfarė ka mbetur nga qyteti turistik Palmira!
Publikuar: 29/03/16; 00:45

Fotot tregojnė zgjerimin e shkatėrrimit tė shkaktuar nga grupi terrorist gjatė pushtimit 10-mujor tė kompleksit, qė ėshtė pjesė e trashėgimisė botėrore tė UNESCO-s.

Ndėrsa disa nga monumentet mė tė rėndėsishme janė shkatėrruar, shumica e rrėnojave tė qytetit tė lashtė duken tė paprekura.

Njė zyrtar lokal deklaroi se, autoritetet prisnin “edhe mė keq”, “por terreni nė pėrgjithėsi ėshtė nė gjendje tė mirė”.

Presidenti sirian Bashar al Assad pėrshėndeti rimarrjen e Palmirės nga ISIS, duke e cilėsuar “njė arritje tė madhe nė luftėn kundėr terrorizmit”.

Burime ushtarake deklaruan se, ushtria siriane ka tashmė “kontroll tė plotė” pas ditė tė tėra luftimesh tė mbėshtetura nga sulmet ajrore ruse. Edhe presidenti rus Vladimir Putin uroi Assad pėr kėtė fitore, bėri tė ditur zėdhėnėsi i Kremlinit.

Palmira ndodhet nė njė zonė me rėndėsi strategjike, nė rrugėn mes kryeqytetit Damask dhe qytetit lindor tė kontestuar Deir al Zour. /Wiki/Puhia

Diskuto:

n'Xhep reklama Puhia.com banneri Puhia nxhep

Taylor Hill

Taylor Hill Victoria's Secret

Bukuroshja dhe modelja, Taylor Marie Hill ka lindur nė mars tė vitit 1996 nė Illinois tė SHBA-sė. Ajo ėshtė njėra nga modelet dhe fytyrat e brendit mė tė madhė tė brendshmėve: Victoria's Secret ...

Video e ditës:
Gravitas LLC Internet Media Solution, Graphic Design, Web Design, Web Hosting, Internet DataBase, Business Network Technlogy, Markting, Email Marketing, SMS Marketing, Call Center Solution
HOME | PARTNER | SEX | MUAJI IM | KUJDES | STIL | MJEKËSI | VIP | HOROSKOPI | KUZHINA | PUSHIME | KINO | FUN

Materialet dhe informacionet në këtë Web Portal guxojn të kopjohen pa ndonjë të drejtë autoriale.
Çdo informacion që ju kopjoni mund ta përdorni kudo nëper mediume vetem të ceket burimi i informacionit.
Facebook.com | Instagram.com | Pinterest.com | Twitter.com | Google.com | Alexa.com | Youtube.com | Yahoo.com | Amazon.com | Wikipedia.org | Live.com | Linkedin.com | Ebay.com | Snapchat | Vk.com | Bing.com | Msn.com | Aliexpress.com | Apple.com | Ask.com | Wordpress.com | Reddit.com | Weather | Mail.ru | Paypal.com | Tumblr.com | Microsoft.com | Imdb.com | Go.com | Alibaba.com | Craigslist.org | BBC.co.uk | Dropbox.com | Adcash.com | Dailymotion.com | Booking.com | Dailymail.co.uk | BBC.com | Adobe.com | Huffingtonpost.com | Buzzfeed.com | Theguardian.com | Bank | Aol.com | Xe.com | Office.com | Forbes.com | Gmail Email | Top Channel | Radio | TV Online | Digit Alb | Kuq e Zi | Kombetarja shqiptare | Tirana | Prishtina | Albania | Shqipria | Golf | iPhone | Smasung | Nokia | Apple
All right reserved
Copyright © 2010-15 by Puhia.com