Ditë e hėnė , 22 janar 2018 • Puhia.com powered by: Gravitas LLC Puhia Web Site Lajme Lajm info magazina informacion informohu i pari te paret lajmet sporti shendeti sport shneta shnet   MARKETING...

PUSHIME \ Vizitoni mbretėrinė​ me 11 banorė :O (Foto)

Vizitoni mbretėrinė​ me 11 banorė :O (Foto)
Publikuar: 15/03/16; 09:29

Fare nė jug tė Costa Smeraldas sė famshme tė Sardenjės, ishulli i vetmuar i Tavolaras shtrihet pėrgjatė detit bojė qielli nė njė mal tė dhėmbėzuar.

Aty nuk ka rrugė dhe as hotele, ndėrsa cepi i vetėm i banueshėm ėshtė njė shteg me rėrė tė bardhė, madhėsia e tė cilit mund tė matet me hapa nga njėri skaj nė tjetrin.

Pikėrisht kėtu jeton Antonio Bertoleoni. I njohur mė mirė si “Tonino”, peshkatari i dikurshėm 83-vjeēar ėshtė pronari i restorantit tė vetėm tė Tavolaras dhe sundimtari i ishullit, i cili rastis tė jetė mbretėria me popullatėn mė tė vogėl nė botė, shkruan “BBC”. Gjatė 22 vjetėve tė fundit, Tonino ka komanduar kėtė minimbretėri prej 5 kilometrash katrorė, i veshur me pantallona tė shkurtra dhe me sandale.

Mbreti mė i thjeshtė i botės

“Unė mbase jam mbreti mė i thjeshtė nė tė gjithė botėn”, thotė Tonino, duke i “varrosur” kėmbėt nė rėrė dhe duke shikuar nė drejtim tė restorantit tė tij. “Privilegji i vetėm qė gėzoj si mbret janė shujtat pa pagesė”.

Mbretėria e Tavolaras aktualisht po shėnon pėrvjetorin e tetėmbėdhjetė tė saj. Ndėrsa juve ju mbetet ta vizitoni kėtė vendė atraktivė :)

Diskuto:

n'Xhep reklama Puhia.com banneri Puhia nxhep

Taylor Hill

Taylor Hill Victoria's Secret

Bukuroshja dhe modelja, Taylor Marie Hill ka lindur nė mars tė vitit 1996 nė Illinois tė SHBA-sė. Ajo ėshtė njėra nga modelet dhe fytyrat e brendit mė tė madhė tė brendshmėve: Victoria's Secret ...

Video e ditës:
Gravitas LLC Internet Media Solution, Graphic Design, Web Design, Web Hosting, Internet DataBase, Business Network Technlogy, Markting, Email Marketing, SMS Marketing, Call Center Solution
HOME | PARTNER | SEX | MUAJI IM | KUJDES | STIL | MJEKËSI | VIP | HOROSKOPI | KUZHINA | PUSHIME | KINO | FUN

Materialet dhe informacionet në këtë Web Portal guxojn të kopjohen pa ndonjë të drejtë autoriale.
Çdo informacion që ju kopjoni mund ta përdorni kudo nëper mediume vetem të ceket burimi i informacionit.
Facebook.com | Instagram.com | Pinterest.com | Twitter.com | Google.com | Alexa.com | Youtube.com | Yahoo.com | Amazon.com | Wikipedia.org | Live.com | Linkedin.com | Ebay.com | Snapchat | Vk.com | Bing.com | Msn.com | Aliexpress.com | Apple.com | Ask.com | Wordpress.com | Reddit.com | Weather | Mail.ru | Paypal.com | Tumblr.com | Microsoft.com | Imdb.com | Go.com | Alibaba.com | Craigslist.org | BBC.co.uk | Dropbox.com | Adcash.com | Dailymotion.com | Booking.com | Dailymail.co.uk | BBC.com | Adobe.com | Huffingtonpost.com | Buzzfeed.com | Theguardian.com | Bank | Aol.com | Xe.com | Office.com | Forbes.com | Gmail Email | Top Channel | Radio | TV Online | Digit Alb | Kuq e Zi | Kombetarja shqiptare | Tirana | Prishtina | Albania | Shqipria | Golf | iPhone | Smasung | Nokia | Apple
All right reserved
Copyright © 2010-15 by Puhia.com