Ditë e hėnė , 22 janar 2018 • Puhia.com powered by: Gravitas LLC Puhia Web Site Lajme Lajm info magazina informacion informohu i pari te paret lajmet sporti shendeti sport shneta shnet   MARKETING...

PUSHIME \ Mumbai, vend atraktiv pėr ta vizituar mirpo jo pėr selfie! :O

Mumbai, vend atraktiv pėr ta vizituar mirpo jo pėr selfie! :O
Publikuar: 29/02/16; 10:26

Mumbai ka deklaruar 16 zona ku nuk lejohet tė bėsh selfie, pas rritjes sė numritė tė vdekjeve tė lidhura me maninė pėr tė bėrė kėsi lloj fotosh.

Qytetet mė tė mėdha indiane janė tė populluara me njerėz me telefon nė duar qė bėjnė selfie. Por edhe gjetja e vendeve mė tė rrezikshme pėr njė selfie mund tė ketė pasoja vdekjeprurėse.

Edhe vetė kryeministri Narendra Modi ka postuar ‘selfie’ me liderė tė ndryshėm botėror. India ėshtė vendi qė ka numrin mė tė lartė tė vdekjeve qė kanė patur si shkak pikėrisht pozimin pėr selfie.

Tashmė Mumbai, i alarmuar nga trendi, ka ndaluar fotot ‘selfie’ nė disa zona tė qytetit, duke paralajmėruar njerėzit tė mos ndėrmarrin rreziqe tė panevojshme.

Kėtė muaj njė studente 18-vjeccare humbi jetėn nė njė piknik pėr shkak se humbi barazpeshėn e trupit teksa bėnte selfie nė majė tė njė shkėmbi. Ajo ra nė ujė dhe u mbyt, bashkė me njė koleg klase i cili u pėrpoq ta shpėtonte.

Diskuto:

n'Xhep reklama Puhia.com banneri Puhia nxhep

Taylor Hill

Taylor Hill Victoria's Secret

Bukuroshja dhe modelja, Taylor Marie Hill ka lindur nė mars tė vitit 1996 nė Illinois tė SHBA-sė. Ajo ėshtė njėra nga modelet dhe fytyrat e brendit mė tė madhė tė brendshmėve: Victoria's Secret ...

Video e ditës:
Gravitas LLC Internet Media Solution, Graphic Design, Web Design, Web Hosting, Internet DataBase, Business Network Technlogy, Markting, Email Marketing, SMS Marketing, Call Center Solution
HOME | PARTNER | SEX | MUAJI IM | KUJDES | STIL | MJEKËSI | VIP | HOROSKOPI | KUZHINA | PUSHIME | KINO | FUN

Materialet dhe informacionet në këtë Web Portal guxojn të kopjohen pa ndonjë të drejtë autoriale.
Çdo informacion që ju kopjoni mund ta përdorni kudo nëper mediume vetem të ceket burimi i informacionit.
Facebook.com | Instagram.com | Pinterest.com | Twitter.com | Google.com | Alexa.com | Youtube.com | Yahoo.com | Amazon.com | Wikipedia.org | Live.com | Linkedin.com | Ebay.com | Snapchat | Vk.com | Bing.com | Msn.com | Aliexpress.com | Apple.com | Ask.com | Wordpress.com | Reddit.com | Weather | Mail.ru | Paypal.com | Tumblr.com | Microsoft.com | Imdb.com | Go.com | Alibaba.com | Craigslist.org | BBC.co.uk | Dropbox.com | Adcash.com | Dailymotion.com | Booking.com | Dailymail.co.uk | BBC.com | Adobe.com | Huffingtonpost.com | Buzzfeed.com | Theguardian.com | Bank | Aol.com | Xe.com | Office.com | Forbes.com | Gmail Email | Top Channel | Radio | TV Online | Digit Alb | Kuq e Zi | Kombetarja shqiptare | Tirana | Prishtina | Albania | Shqipria | Golf | iPhone | Smasung | Nokia | Apple
All right reserved
Copyright © 2010-15 by Puhia.com