Ditë e hėnė , 19 shkurt 2018 • Puhia.com powered by: Gravitas LLC Puhia Web Site Lajme Lajm info magazina informacion informohu i pari te paret lajmet sporti shendeti sport shneta shnet   MARKETING...

PUSHIME \ Skijoni nė Courchevel tė Francės

Skijoni nė Courchevel tė Francės
Publikuar: 24/12/15; 02:01

Europa ėshtė njė gur i ēmuar pėr sporte dimėrore dhe rezorte skijimi, me vendet mė tė mira pėr ski nė kontinent shkruan Puhia.

Me distancėn relativisht tė shkurtėr midis vendeve nė Unionin Europian dhe infrastrukturės sė mirė, shumica e kėtyre vendeve pėr ski janė tė mbushur me turistė dhe entuziastė sportesh dimėrore gjatė gjithė sezonit.

Duke ditur sa shumė ky kontinent ėshtė bekuar me kėnaqėsi dimėrore, ėshtė njė detyrė e vėrtetė tė zgjedhėsh disa nga vendet mė tė mira, megjithatė jemi pėrpjekur tė listojmė disa nga destinacionet mė popullore tė sporteve dimėrore..

Courchevel, Francė

Ndėrsa St. Anton shquhet pėr gėrshetimin e jetės sė natės me skijimin, Courchevel ėshtė vendi ku vijnė fanatikėt e skijimit dhe shijohet vetėm skijimi. Shumė sportistė e konsiderojnė kėtė vend si mė tė mirin pėr ski nė tė gjithė botėn. Courchevel gėzon njė reputacion superior tė sportit dimėror dhe kur vizitoni vendin e kuptoni pse.

Kėtu do tė gjeni njė park tė dedikuar pėr “snowboarding”, patinazh nė akull, toboggan dhe ngjitje nė akull, por edhe relaks tė paparė. /Puhia

Diskuto:

n'Xhep reklama Puhia.com banneri Puhia nxhep

Taylor Hill

Taylor Hill Victoria's Secret

Bukuroshja dhe modelja, Taylor Marie Hill ka lindur nė mars tė vitit 1996 nė Illinois tė SHBA-sė. Ajo ėshtė njėra nga modelet dhe fytyrat e brendit mė tė madhė tė brendshmėve: Victoria's Secret ...

Video e ditës:
Gravitas LLC Internet Media Solution, Graphic Design, Web Design, Web Hosting, Internet DataBase, Business Network Technlogy, Markting, Email Marketing, SMS Marketing, Call Center Solution
HOME | PARTNER | SEX | MUAJI IM | KUJDES | STIL | MJEKËSI | VIP | HOROSKOPI | KUZHINA | PUSHIME | KINO | FUN

Materialet dhe informacionet në këtë Web Portal guxojn të kopjohen pa ndonjë të drejtë autoriale.
Çdo informacion që ju kopjoni mund ta përdorni kudo nëper mediume vetem të ceket burimi i informacionit.
Facebook.com | Instagram.com | Pinterest.com | Twitter.com | Google.com | Alexa.com | Youtube.com | Yahoo.com | Amazon.com | Wikipedia.org | Live.com | Linkedin.com | Ebay.com | Snapchat | Vk.com | Bing.com | Msn.com | Aliexpress.com | Apple.com | Ask.com | Wordpress.com | Reddit.com | Weather | Mail.ru | Paypal.com | Tumblr.com | Microsoft.com | Imdb.com | Go.com | Alibaba.com | Craigslist.org | BBC.co.uk | Dropbox.com | Adcash.com | Dailymotion.com | Booking.com | Dailymail.co.uk | BBC.com | Adobe.com | Huffingtonpost.com | Buzzfeed.com | Theguardian.com | Bank | Aol.com | Xe.com | Office.com | Forbes.com | Gmail Email | Top Channel | Radio | TV Online | Digit Alb | Kuq e Zi | Kombetarja shqiptare | Tirana | Prishtina | Albania | Shqipria | Golf | iPhone | Smasung | Nokia | Apple
All right reserved
Copyright © 2010-15 by Puhia.com