Ditë e premte , 23 mars 2018 • Puhia.com powered by: Gravitas LLC Puhia Web Site Lajme Lajm info magazina informacion informohu i pari te paret lajmet sporti shendeti sport shneta shnet   MARKETING...

PUSHIME \ Vizitoni qendrėn turistike tė skijimit St. Anton tė Austrisė

Vizitoni qendrėn turistike tė skijimit St. Anton tė Austrisė
Publikuar: 21/12/15; 03:27

Skijimi me facilitete tė cilėsisė sė lartė dhe shkėlqimi i njerėzve tė famshėm ėshtė atraksioni qė ofron pėr vizitorėt St. Anton nė Austri. Bashkė me shpate mali tė mahnitshme, facilitete dhe leksione skijimi pėr fi llestarėt, St. Anton ka dėborė tė imėt si pluhur qė ju lejon ta shijoni sportin nė maksimum.

I cilėsuar prej shumė njerėzve si njė nga destinacionet mė tė mira pėr ski nė tė gjithė botėn, kėtu do keni shansin tė rrėshqisni nė njė nga shpatet mė tė thepisura dhe tė shijoni edhe ngazėllimin e jetės sė natės.

Poashtu duke pasur nje reputacion ndėrkombėtarė pėr shkėlqim dhe magjepsje, St Anton ėshtė i bekuar mė klasin botėrorė tė skijimit, pluhur tė mahnitshėm dhe mundėsi pėr njė pistė tė madhe nė largėsi.

Pėr ekspertė, skijimi ėshtė aq i vėshtirė sa ju keni dėshirė tė jetė, me rėnie tė pjerrėta duke u kthyer tek Zura, pluhuri svidues vqė vjen nga Valluga dhe disa testime serioze tė shpateve tė ulėta..

Pėr ta vizituar kėtė vend tė bukur turistik ėshtė shumė lehtė, vetėm duhet tė kontaktoni agjensionin turistik: Airtour (038 22 66 36, 044 511 991) ose tė dergoni email: info@airtour.net

/Puhia

Diskuto:

n'Xhep reklama Puhia.com banneri Puhia nxhep

Taylor Hill

Taylor Hill Victoria's Secret

Bukuroshja dhe modelja, Taylor Marie Hill ka lindur nė mars tė vitit 1996 nė Illinois tė SHBA-sė. Ajo ėshtė njėra nga modelet dhe fytyrat e brendit mė tė madhė tė brendshmėve: Victoria's Secret ...

Video e ditës:
Gravitas LLC Internet Media Solution, Graphic Design, Web Design, Web Hosting, Internet DataBase, Business Network Technlogy, Markting, Email Marketing, SMS Marketing, Call Center Solution
HOME | PARTNER | SEX | MUAJI IM | KUJDES | STIL | MJEKËSI | VIP | HOROSKOPI | KUZHINA | PUSHIME | KINO | FUN

Materialet dhe informacionet në këtë Web Portal guxojn të kopjohen pa ndonjë të drejtë autoriale.
Çdo informacion që ju kopjoni mund ta përdorni kudo nëper mediume vetem të ceket burimi i informacionit.
Facebook.com | Instagram.com | Pinterest.com | Twitter.com | Google.com | Alexa.com | Youtube.com | Yahoo.com | Amazon.com | Wikipedia.org | Live.com | Linkedin.com | Ebay.com | Snapchat | Vk.com | Bing.com | Msn.com | Aliexpress.com | Apple.com | Ask.com | Wordpress.com | Reddit.com | Weather | Mail.ru | Paypal.com | Tumblr.com | Microsoft.com | Imdb.com | Go.com | Alibaba.com | Craigslist.org | BBC.co.uk | Dropbox.com | Adcash.com | Dailymotion.com | Booking.com | Dailymail.co.uk | BBC.com | Adobe.com | Huffingtonpost.com | Buzzfeed.com | Theguardian.com | Bank | Aol.com | Xe.com | Office.com | Forbes.com | Gmail Email | Top Channel | Radio | TV Online | Digit Alb | Kuq e Zi | Kombetarja shqiptare | Tirana | Prishtina | Albania | Shqipria | Golf | iPhone | Smasung | Nokia | Apple
All right reserved
Copyright © 2010-15 by Puhia.com