Ditë e hėnė , 22 janar 2018 • Puhia.com powered by: Gravitas LLC Puhia Web Site Lajme Lajm info magazina informacion informohu i pari te paret lajmet sporti shendeti sport shneta shnet   MARKETING...

PUSHIME \ Njė​ vend turistik dimėror i pa harruar: Les Gets, Francė

Njė​ vend turistik dimėror i pa harruar: Les Gets, Francė
Publikuar: 07/12/15; 11:59

Pėr skijatorėt fillestarė, ka mė dicka mė shumė pėr pushimet e skijimit se sa te shkojnė nė shtėpitė e trajnimit me instruktorė pėr skijim, me kodrina tė lehta dhe me gjymtyrė tė lėnduar.

Ta gjesh veten nė fotografi-kartolinė tė strehimores ėshtė me tė vėrtetė bonus dhe Les Gets nė Francq ėshtė e famshme, kurse Portes du Soleil ėshtė po aq fshat skijmi sharmant, sa ju do tė kishit dėshirė ta gjeni.

Njė rezort mirė i pozicionuar me instruktorė shumė tė mirė.

Arritja atje: ‘Equity Ski’ ofron pushim prej 7 netėve tė pėrfshira tė gjitha, tek Chalet Aiguille Blance, nga 495 EUR pėr person, pėrfshirė mėngjesi, caji i pasditės dhe njė darkė me verė, kalim nė teliferik, sigurim tė sporteve dimėrore, pajsijet pėr skijim me qera, shkollim pėr skijim, fluturim e kthimit nga Skupi. /Puhia

Diskuto:

n'Xhep reklama Puhia.com banneri Puhia nxhep

Taylor Hill

Taylor Hill Victoria's Secret

Bukuroshja dhe modelja, Taylor Marie Hill ka lindur nė mars tė vitit 1996 nė Illinois tė SHBA-sė. Ajo ėshtė njėra nga modelet dhe fytyrat e brendit mė tė madhė tė brendshmėve: Victoria's Secret ...

Video e ditës:
Gravitas LLC Internet Media Solution, Graphic Design, Web Design, Web Hosting, Internet DataBase, Business Network Technlogy, Markting, Email Marketing, SMS Marketing, Call Center Solution
HOME | PARTNER | SEX | MUAJI IM | KUJDES | STIL | MJEKËSI | VIP | HOROSKOPI | KUZHINA | PUSHIME | KINO | FUN

Materialet dhe informacionet në këtë Web Portal guxojn të kopjohen pa ndonjë të drejtë autoriale.
Çdo informacion që ju kopjoni mund ta përdorni kudo nëper mediume vetem të ceket burimi i informacionit.
Facebook.com | Instagram.com | Pinterest.com | Twitter.com | Google.com | Alexa.com | Youtube.com | Yahoo.com | Amazon.com | Wikipedia.org | Live.com | Linkedin.com | Ebay.com | Snapchat | Vk.com | Bing.com | Msn.com | Aliexpress.com | Apple.com | Ask.com | Wordpress.com | Reddit.com | Weather | Mail.ru | Paypal.com | Tumblr.com | Microsoft.com | Imdb.com | Go.com | Alibaba.com | Craigslist.org | BBC.co.uk | Dropbox.com | Adcash.com | Dailymotion.com | Booking.com | Dailymail.co.uk | BBC.com | Adobe.com | Huffingtonpost.com | Buzzfeed.com | Theguardian.com | Bank | Aol.com | Xe.com | Office.com | Forbes.com | Gmail Email | Top Channel | Radio | TV Online | Digit Alb | Kuq e Zi | Kombetarja shqiptare | Tirana | Prishtina | Albania | Shqipria | Golf | iPhone | Smasung | Nokia | Apple
All right reserved
Copyright © 2010-15 by Puhia.com