Ditë e shtunė , 20 janar 2018 • Puhia.com powered by: Gravitas LLC Puhia Web Site Lajme Lajm info magazina informacion informohu i pari te paret lajmet sporti shendeti sport shneta shnet   MARKETING...

PUSHIME \ Malet shqiptare pėrtej Jonit! Nė​ fokusin e fotografi italian ;)​

Malet shqiptare pėrtej Jonit! Nė​ fokusin e fotografi italian ;)​
Publikuar: 04/12/15; 10:33

Pėr tė shkrepur fotografinė perfekte pėrveē talentit duhet kohė, durim dhe pak fat. Qė tė gjitha kėto iu bėnė bashkė Cisimo Trono, njė fotograf italian qė fiksoi nga pėrtej brigjeve, plot 70 kilometra distancė, Malėsinė e Labėrisė nė Shqipėri.

Cosimo priti kushtet e duhura klimatike, erėra nga veriu dhe ajėr tė pastėr qė i siguronte njė pamje mė tė pastėr dhe mė tė thellė, trasmeton Puhia.

Pėrveē kėtyre njė ndihmė dha edhe Punata Palascia, pjesa mė e lartė nė Otranto tė Italisė, ku fotografi italian ishte ngjitur herėt nė mėngjes.

Nė foton e shkrepur prej Cosimos shihet Mali i Ēukės i mbuluar nga dėbora dhe poshtė tij disi mė zbehtė Karaburuni.


Malėsia e Labėrisė e fiksuar nga Otranto

Kjo shkrepje ėshtė shpėrndarė me qindra herė nė rrjetet sociale dhe nė mediat online italiane.


/SHQIP/Puhia

Diskuto:

n'Xhep reklama Puhia.com banneri Puhia nxhep

Taylor Hill

Taylor Hill Victoria's Secret

Bukuroshja dhe modelja, Taylor Marie Hill ka lindur nė mars tė vitit 1996 nė Illinois tė SHBA-sė. Ajo ėshtė njėra nga modelet dhe fytyrat e brendit mė tė madhė tė brendshmėve: Victoria's Secret ...

Video e ditës:
Gravitas LLC Internet Media Solution, Graphic Design, Web Design, Web Hosting, Internet DataBase, Business Network Technlogy, Markting, Email Marketing, SMS Marketing, Call Center Solution
HOME | PARTNER | SEX | MUAJI IM | KUJDES | STIL | MJEKËSI | VIP | HOROSKOPI | KUZHINA | PUSHIME | KINO | FUN

Materialet dhe informacionet në këtë Web Portal guxojn të kopjohen pa ndonjë të drejtë autoriale.
Çdo informacion që ju kopjoni mund ta përdorni kudo nëper mediume vetem të ceket burimi i informacionit.
Facebook.com | Instagram.com | Pinterest.com | Twitter.com | Google.com | Alexa.com | Youtube.com | Yahoo.com | Amazon.com | Wikipedia.org | Live.com | Linkedin.com | Ebay.com | Snapchat | Vk.com | Bing.com | Msn.com | Aliexpress.com | Apple.com | Ask.com | Wordpress.com | Reddit.com | Weather | Mail.ru | Paypal.com | Tumblr.com | Microsoft.com | Imdb.com | Go.com | Alibaba.com | Craigslist.org | BBC.co.uk | Dropbox.com | Adcash.com | Dailymotion.com | Booking.com | Dailymail.co.uk | BBC.com | Adobe.com | Huffingtonpost.com | Buzzfeed.com | Theguardian.com | Bank | Aol.com | Xe.com | Office.com | Forbes.com | Gmail Email | Top Channel | Radio | TV Online | Digit Alb | Kuq e Zi | Kombetarja shqiptare | Tirana | Prishtina | Albania | Shqipria | Golf | iPhone | Smasung | Nokia | Apple
All right reserved
Copyright © 2010-15 by Puhia.com