Ditë e premte , 23 mars 2018 • Puhia.com powered by: Gravitas LLC Puhia Web Site Lajme Lajm info magazina informacion informohu i pari te paret lajmet sporti shendeti sport shneta shnet   MARKETING...

PUSHIME \ Vizitoni “sofrėn e Zotit” nė Shqipėri (Video)

Vizitoni “sofrėn e Zotit” nė Shqipėri (Video)
Publikuar: 30/11/15; 10:56

Nė ciklin e radhės tė kėsaj tė diele, tė transmetuar nė orėn 13:00 nė ekranin e Top Channel, “Gjurmė shqiptare” i gazetarit Marin Mema ju ka njohur me njė udhėtim pėr tė zbuluar “sofrėn e Zotit”...

Shpesh mund tė duket e pamundur, apo mė keq ēmenduri, fakti se nė zemėr tė Labėrisė ngrihet “sofra e Zotit”. Por ēfarė ėshtė ky objekt? Njė mit, njė legjendė apo ka diēka tė vėrtetė?

Uudhėtimin pėr tė zbuluar “sofrėn e Zotit”, qė mendohet nga studiues e arkeologė tė jetė ndėrtuar mijėra vite mė parė, tė zhvilluar pėrmes malit tė Perėndive e legjendave pėr njerėzit me krahė, mund ta ndiqni tė plotė nė videon, qė nuk duhet humbur.
/TOP-Channel/Puhia
Diskuto:

n'Xhep reklama Puhia.com banneri Puhia nxhep

Taylor Hill

Taylor Hill Victoria's Secret

Bukuroshja dhe modelja, Taylor Marie Hill ka lindur nė mars tė vitit 1996 nė Illinois tė SHBA-sė. Ajo ėshtė njėra nga modelet dhe fytyrat e brendit mė tė madhė tė brendshmėve: Victoria's Secret ...

Video e ditës:
Gravitas LLC Internet Media Solution, Graphic Design, Web Design, Web Hosting, Internet DataBase, Business Network Technlogy, Markting, Email Marketing, SMS Marketing, Call Center Solution
HOME | PARTNER | SEX | MUAJI IM | KUJDES | STIL | MJEKËSI | VIP | HOROSKOPI | KUZHINA | PUSHIME | KINO | FUN

Materialet dhe informacionet në këtë Web Portal guxojn të kopjohen pa ndonjë të drejtë autoriale.
Çdo informacion që ju kopjoni mund ta përdorni kudo nëper mediume vetem të ceket burimi i informacionit.
Facebook.com | Instagram.com | Pinterest.com | Twitter.com | Google.com | Alexa.com | Youtube.com | Yahoo.com | Amazon.com | Wikipedia.org | Live.com | Linkedin.com | Ebay.com | Snapchat | Vk.com | Bing.com | Msn.com | Aliexpress.com | Apple.com | Ask.com | Wordpress.com | Reddit.com | Weather | Mail.ru | Paypal.com | Tumblr.com | Microsoft.com | Imdb.com | Go.com | Alibaba.com | Craigslist.org | BBC.co.uk | Dropbox.com | Adcash.com | Dailymotion.com | Booking.com | Dailymail.co.uk | BBC.com | Adobe.com | Huffingtonpost.com | Buzzfeed.com | Theguardian.com | Bank | Aol.com | Xe.com | Office.com | Forbes.com | Gmail Email | Top Channel | Radio | TV Online | Digit Alb | Kuq e Zi | Kombetarja shqiptare | Tirana | Prishtina | Albania | Shqipria | Golf | iPhone | Smasung | Nokia | Apple
All right reserved
Copyright © 2010-15 by Puhia.com