Ditë e premte , 23 mars 2018 • Puhia.com powered by: Gravitas LLC Puhia Web Site Lajme Lajm info magazina informacion informohu i pari te paret lajmet sporti shendeti sport shneta shnet   MARKETING...

PUSHIME \ Ja kto janė 29-tė mrekullitė e pabesueshme nėnujore! (Foto)

Ja kto janė 29-tė mrekullitė e pabesueshme nėnujore! (Foto)
Publikuar: 25/11/15; 11:03

Ju mund tė jeni njė entuziast zhytjeje ose, ndoshta vetėm njė pushues kurioz i gatshėm tė ketė njė darkė tė mirė nėn ujė apo, ndoshta do tė donit tė bėni njė shėtitje romantike nė plazh dhe ta admironi shkėlqimin e ujit? trasmeton Puhia.

Kėto janė vetėm disa prej mrekullive tė shumta tė oqeaneve, deteve dhe liqeneve, tė cilat fshehin edhe shumė mrekulli tjera, ku shumė prej tyre janė ende tė pazbuluara, shkruan Ngjyra.com

Hidhni njė sy kėtyre 29 vendeve tė mahnitshme, qė lehtė do tė mund t’ua mbushin mendjen tė ndiqni ndonjė kurs zhytjeje.

29. Qarqet Blowfish, Japoni

nenujore bota 29

28. Korali i madh, Low Tide, Australi

nenujore bota 28

27. Akuariumi Monterey, Kaliforni, SHBA

nenujore bota 27

26. Qyteti i lashtė egjiptian Heracleion

nenujore bota 26

25. Tajlandė

nenujore bota 25

24. Havai

nenujore bota 24

23. Zhytja me peshkaqenė, Bahame

nenujore bota 23

22. Planktonet lumineshente, Ishulli Vaadhoo, Maldive

nenujore bota 22

21. Shkėmbinjtė nėnujorė, Deti i Kuq, Egjipt

nenujore bota 21

20. Porti Shėn Johns, Afrikė e Jugut

nenujore bota 20

19. Vendpushimi turistik Manta, Arkipelagu i Zanzibarit

nenujore bota19

18. Muzeu nėnujor Kankun, Meksikė

nenujore bota 18

17. Liqeni i Meduzės, Ishulli Eil Malk, Palau

nenujore bota 17

16. Rrėnojat nėnujore mė Bahame

nenujore bota 16

15. Liqeni i Kaltėr, Ishulli Jugor, Zelandė e Re

nenujore bota 15

14. Palma Atlantida, Emiratet e Bashkuara Arabe

nenujore bota 14

13. Fernando De Noronha, Brazil

nenujore bota 13

12. Ishujt e Kanalit, Kanali Anglez

nenujore bota 12

11. Bunari i Jakobit, Teksas, SHBA

nenujore bota 11

10. Planktonet lumineshente, Gjiri Jervis, Australi

nenujore bota 10

9. McMurdo Sound, Antarktik

nenujore bota 9

8. Bregu i Egėr, Afrikė e Jugut

nenujore bota 8

7. Vrima e Madhe e Kaltėr, Belize

nenujore bota 7

6. Shpella e zhytjes, Meksikė

nenujore bota 6

5. Shpella Orda, Malet Urale, Rusi

nenujore bota 5

4. Barriera e madhe, Queensland, Australi

nenujore bota 4

3. Restoranti Ithaa, Elif Dhaal Atoll, Maldive

nenujore bota 3

2. Shi Cheng, Qarku Chun’an, Zhejiang, Kinė

nenujore bota 2

1. Ujėvara nėnujore, Mauritani

nenujore bota 1

/Ngjyra.com/Puhia

Diskuto:

n'Xhep reklama Puhia.com banneri Puhia nxhep

Taylor Hill

Taylor Hill Victoria's Secret

Bukuroshja dhe modelja, Taylor Marie Hill ka lindur nė mars tė vitit 1996 nė Illinois tė SHBA-sė. Ajo ėshtė njėra nga modelet dhe fytyrat e brendit mė tė madhė tė brendshmėve: Victoria's Secret ...

Video e ditës:
Gravitas LLC Internet Media Solution, Graphic Design, Web Design, Web Hosting, Internet DataBase, Business Network Technlogy, Markting, Email Marketing, SMS Marketing, Call Center Solution
HOME | PARTNER | SEX | MUAJI IM | KUJDES | STIL | MJEKËSI | VIP | HOROSKOPI | KUZHINA | PUSHIME | KINO | FUN

Materialet dhe informacionet në këtë Web Portal guxojn të kopjohen pa ndonjë të drejtë autoriale.
Çdo informacion që ju kopjoni mund ta përdorni kudo nëper mediume vetem të ceket burimi i informacionit.
Facebook.com | Instagram.com | Pinterest.com | Twitter.com | Google.com | Alexa.com | Youtube.com | Yahoo.com | Amazon.com | Wikipedia.org | Live.com | Linkedin.com | Ebay.com | Snapchat | Vk.com | Bing.com | Msn.com | Aliexpress.com | Apple.com | Ask.com | Wordpress.com | Reddit.com | Weather | Mail.ru | Paypal.com | Tumblr.com | Microsoft.com | Imdb.com | Go.com | Alibaba.com | Craigslist.org | BBC.co.uk | Dropbox.com | Adcash.com | Dailymotion.com | Booking.com | Dailymail.co.uk | BBC.com | Adobe.com | Huffingtonpost.com | Buzzfeed.com | Theguardian.com | Bank | Aol.com | Xe.com | Office.com | Forbes.com | Gmail Email | Top Channel | Radio | TV Online | Digit Alb | Kuq e Zi | Kombetarja shqiptare | Tirana | Prishtina | Albania | Shqipria | Golf | iPhone | Smasung | Nokia | Apple
All right reserved
Copyright © 2010-15 by Puhia.com