Ditë e premte , 23 mars 2018 • Puhia.com powered by: Gravitas LLC Puhia Web Site Lajme Lajm info magazina informacion informohu i pari te paret lajmet sporti shendeti sport shneta shnet   MARKETING...

PUSHIME \ Skijim nė Borovets tė​ Bullgarisė​

Skijim nė Borovets tė​ Bullgarisė​
Publikuar: 23/11/15; 12:13

Nėse e keni shqetėsim buxhetin, dhe hajde tė pėrballemi kur nuk ėshtė me familje, atėherė konsiderojni njė prej destincaioneve mė tė lira ku ju mesiguri nuk do tė pėrplaseni me Backham-in, por bora ėshtė ngjyrė tė njejtėdhe skijimi ėshtė i mire!

Borovets nė Bullgari ka cerdhet e veta, shkollė skijimi fletė kalim nė teliferik-gratis pėr fėmijėt e moshės 8-12, netė folklorike, zgarė dhe testime verash, oh, dhe njė vlerė tė mirė, njė skijim shsumė i mirė.

Pėr mė shumė informata kontaktoni agjensionet turistike: Airtour (038 22 66 36, 044 511 991) ose tė dergoni email: info@airtour.net apo vizitoni kėtė link: Kliko kėtu... /Airtour/Puhia


Diskuto:

n'Xhep reklama Puhia.com banneri Puhia nxhep

Taylor Hill

Taylor Hill Victoria's Secret

Bukuroshja dhe modelja, Taylor Marie Hill ka lindur nė mars tė vitit 1996 nė Illinois tė SHBA-sė. Ajo ėshtė njėra nga modelet dhe fytyrat e brendit mė tė madhė tė brendshmėve: Victoria's Secret ...

Video e ditës:
Gravitas LLC Internet Media Solution, Graphic Design, Web Design, Web Hosting, Internet DataBase, Business Network Technlogy, Markting, Email Marketing, SMS Marketing, Call Center Solution
HOME | PARTNER | SEX | MUAJI IM | KUJDES | STIL | MJEKËSI | VIP | HOROSKOPI | KUZHINA | PUSHIME | KINO | FUN

Materialet dhe informacionet në këtë Web Portal guxojn të kopjohen pa ndonjë të drejtë autoriale.
Çdo informacion që ju kopjoni mund ta përdorni kudo nëper mediume vetem të ceket burimi i informacionit.
Facebook.com | Instagram.com | Pinterest.com | Twitter.com | Google.com | Alexa.com | Youtube.com | Yahoo.com | Amazon.com | Wikipedia.org | Live.com | Linkedin.com | Ebay.com | Snapchat | Vk.com | Bing.com | Msn.com | Aliexpress.com | Apple.com | Ask.com | Wordpress.com | Reddit.com | Weather | Mail.ru | Paypal.com | Tumblr.com | Microsoft.com | Imdb.com | Go.com | Alibaba.com | Craigslist.org | BBC.co.uk | Dropbox.com | Adcash.com | Dailymotion.com | Booking.com | Dailymail.co.uk | BBC.com | Adobe.com | Huffingtonpost.com | Buzzfeed.com | Theguardian.com | Bank | Aol.com | Xe.com | Office.com | Forbes.com | Gmail Email | Top Channel | Radio | TV Online | Digit Alb | Kuq e Zi | Kombetarja shqiptare | Tirana | Prishtina | Albania | Shqipria | Golf | iPhone | Smasung | Nokia | Apple
All right reserved
Copyright © 2010-15 by Puhia.com