Ditë e premte , 23 mars 2018 • Puhia.com powered by: Gravitas LLC Puhia Web Site Lajme Lajm info magazina informacion informohu i pari te paret lajmet sporti shendeti sport shneta shnet   MARKETING...

PUSHIME \ Finlanda, njė tjetėr destinacion i radhės ;)

Finlanda, njė tjetėr destinacion i radhės ;)
Publikuar: 06/11/15; 11:05

Finlanda (Lapland) pėr pushime ofron disa aktivitete tė pabesueshme dhe njė pėrvojė unike pushimesh dimėrore. Ka disa aktivitete fantastike nė ofertė dhe skijim praktikisht nė pragun e derės suaj, shkruan Puhia.

Lapland jo vetėm qė mburret me shtėpinė e tė Atit tė Krishtlindjeve, por kur dielli perėndon, nė qoftė se jeni me shumė me fat, ju mund edhe tė kapni njė paraqitje tė shkurtėr tė Dritave mahnitėse Veriore.

Viti 2013 ka qenė i parashikuar nga disa ekspertė tė NASA-s, si periudhė potencialisht, mė tė mirė pėr vėshtrimin e "Aurora Borealis" nė mė shumė se 50 vjet, (i njohur zakonisht si "dritat Veriore ').

Dy vendpushime mahnitėse, Ruka dhe Iso-Syote, dy peisazhet magjike, duke ofruar njė shtresė tė mrekullueshėm tė dėborės dhe njė rrjet tė gjerė tė aktiviteteve emocionuese Arktike pėr tė shijuar.

Cilindo resort qė ju zgjidhni, nėse ju jeni duke kėrkuar bukuri tė jashtėzakonshme natyrore dhe pėrvojat e pabesueshme. /Puhia

Diskuto:

n'Xhep reklama Puhia.com banneri Puhia nxhep

Taylor Hill

Taylor Hill Victoria's Secret

Bukuroshja dhe modelja, Taylor Marie Hill ka lindur nė mars tė vitit 1996 nė Illinois tė SHBA-sė. Ajo ėshtė njėra nga modelet dhe fytyrat e brendit mė tė madhė tė brendshmėve: Victoria's Secret ...

Video e ditës:
Gravitas LLC Internet Media Solution, Graphic Design, Web Design, Web Hosting, Internet DataBase, Business Network Technlogy, Markting, Email Marketing, SMS Marketing, Call Center Solution
HOME | PARTNER | SEX | MUAJI IM | KUJDES | STIL | MJEKËSI | VIP | HOROSKOPI | KUZHINA | PUSHIME | KINO | FUN

Materialet dhe informacionet në këtë Web Portal guxojn të kopjohen pa ndonjë të drejtë autoriale.
Çdo informacion që ju kopjoni mund ta përdorni kudo nëper mediume vetem të ceket burimi i informacionit.
Facebook.com | Instagram.com | Pinterest.com | Twitter.com | Google.com | Alexa.com | Youtube.com | Yahoo.com | Amazon.com | Wikipedia.org | Live.com | Linkedin.com | Ebay.com | Snapchat | Vk.com | Bing.com | Msn.com | Aliexpress.com | Apple.com | Ask.com | Wordpress.com | Reddit.com | Weather | Mail.ru | Paypal.com | Tumblr.com | Microsoft.com | Imdb.com | Go.com | Alibaba.com | Craigslist.org | BBC.co.uk | Dropbox.com | Adcash.com | Dailymotion.com | Booking.com | Dailymail.co.uk | BBC.com | Adobe.com | Huffingtonpost.com | Buzzfeed.com | Theguardian.com | Bank | Aol.com | Xe.com | Office.com | Forbes.com | Gmail Email | Top Channel | Radio | TV Online | Digit Alb | Kuq e Zi | Kombetarja shqiptare | Tirana | Prishtina | Albania | Shqipria | Golf | iPhone | Smasung | Nokia | Apple
All right reserved
Copyright © 2010-15 by Puhia.com