Ditë e shtunė , 17 mars 2018 • Puhia.com powered by: Gravitas LLC Puhia Web Site Lajme Lajm info magazina informacion informohu i pari te paret lajmet sporti shendeti sport shneta shnet   MARKETING...

PUSHIME \ Qyteti i Berlinit nė muajin e Dhjetorit ;) (Foto)

Qyteti i Berlinit nė muajin e Dhjetorit ;) (Foto)
Publikuar: 01/10/15; 10:36

Nuk do ju flasim pėr muzet dhe arkitekturėn e qytetit tė Berlinit por pėr kabinat qė zhvillohen pėrgjat gjithė muajit tė dhjetorit.

Janė njė mrekulli,nje atmosfer festash ku dhe tė rriturit ndjehen si fėmijė. Njė ambjent qė tė ngrohė zemrėn me ushqimin tipik, mollėt e karamelizuara, frutat e thata me arom kanelle dhe vera e ngrohtė pa harruar harruar birrėn dhe wurstel-at. Nėse doni tė shihni atmosferen tipike tė Krishlindjeve, kėto kabina janė njė destinacion i pėrkryer.

Mė i madhi ndėr to ėshtė tregu i Spandauer Altstadt me 450 kabina tė ndryshme. Ndėrsa sipas mediave, mė i bukuri ėshtė ai i Alexanderplatz i cili zhvillohet rreth njė peme tė madhe ku gėndet dhe njė pist patinazhi pastaj vjen ai qendrori nė sheshin e qytetit Gendarmenmarkt dhe kėtu gjeni njė atmosfer tė ngrohtė me njė sėrė aktivitetesh kulturore.

Nė galerin e mėposhtme po ju vė disa foto nga udhėtimi imė atje.


/Wiki/Puhia

Diskuto:

n'Xhep reklama Puhia.com banneri Puhia nxhep

Taylor Hill

Taylor Hill Victoria's Secret

Bukuroshja dhe modelja, Taylor Marie Hill ka lindur nė mars tė vitit 1996 nė Illinois tė SHBA-sė. Ajo ėshtė njėra nga modelet dhe fytyrat e brendit mė tė madhė tė brendshmėve: Victoria's Secret ...

Video e ditës:
Gravitas LLC Internet Media Solution, Graphic Design, Web Design, Web Hosting, Internet DataBase, Business Network Technlogy, Markting, Email Marketing, SMS Marketing, Call Center Solution
HOME | PARTNER | SEX | MUAJI IM | KUJDES | STIL | MJEKËSI | VIP | HOROSKOPI | KUZHINA | PUSHIME | KINO | FUN

Materialet dhe informacionet në këtë Web Portal guxojn të kopjohen pa ndonjë të drejtë autoriale.
Çdo informacion që ju kopjoni mund ta përdorni kudo nëper mediume vetem të ceket burimi i informacionit.
Facebook.com | Instagram.com | Pinterest.com | Twitter.com | Google.com | Alexa.com | Youtube.com | Yahoo.com | Amazon.com | Wikipedia.org | Live.com | Linkedin.com | Ebay.com | Snapchat | Vk.com | Bing.com | Msn.com | Aliexpress.com | Apple.com | Ask.com | Wordpress.com | Reddit.com | Weather | Mail.ru | Paypal.com | Tumblr.com | Microsoft.com | Imdb.com | Go.com | Alibaba.com | Craigslist.org | BBC.co.uk | Dropbox.com | Adcash.com | Dailymotion.com | Booking.com | Dailymail.co.uk | BBC.com | Adobe.com | Huffingtonpost.com | Buzzfeed.com | Theguardian.com | Bank | Aol.com | Xe.com | Office.com | Forbes.com | Gmail Email | Top Channel | Radio | TV Online | Digit Alb | Kuq e Zi | Kombetarja shqiptare | Tirana | Prishtina | Albania | Shqipria | Golf | iPhone | Smasung | Nokia | Apple
All right reserved
Copyright © 2010-15 by Puhia.com