Ditë e premte , 23 mars 2018 • Puhia.com powered by: Gravitas LLC Puhia Web Site Lajme Lajm info magazina informacion informohu i pari te paret lajmet sporti shendeti sport shneta shnet   MARKETING...

PUSHIME \ Shqipėri: Perla e radhės! Viroi pėrmes syrit tė polumbarėve polakė (Foto)

Shqipėri: Perla e radhės! Viroi pėrmes syrit tė polumbarėve polakė (Foto)
Publikuar: 27/09/15; 08:22

Qė Shqipėria ėshtė njė perlė turistike kjo tashmė ėshtė pėrsėritur disa herė nga tė gjithė turistėt e huaj qė vizitojnė vendin tonė, duke i bėrė jehonė edhe nė mediat ndėrkombėtare.

Por kėtė radhė njė grup prej 7 polumbarėsh tė organizatės polake “TOPR Zakopane” tė ardhur nė Shqipėri nė maj tė kėtij viti, kanė treguar bukuritė mahnitėse tė thellėsive tė ujėrave tė Burimit tė Mėmės nė pikėn turistike tė Viroit nė Gjirokastėr dhe tė shpellės sė Skotinisė, trasmeton Puhia.com

Grupi i zhytėsve nga Polonia synonte tė zbulonte enigmėn e kėtij burimi i cili ka ngjallur pėrherė kureshtjen e polumbarėve profesionistė. Puhia.com: Me njė thellėsi prej 60 m ‘Burimi i Mėmės’ ėshtė pjesė e legjendave tė cilat e lidhin me shpellėn e Skotinisė nė zonėn e Dropullit tė Gjirokastrės dhe Syrin e Kaltėr nė Sarandė.

Dhe pamjet e marrra nga polumbarėt kanė qenė vėrtetė mahnitėse.


/MTSH/Puhia.com

Diskuto:

n'Xhep reklama Puhia.com banneri Puhia nxhep

Taylor Hill

Taylor Hill Victoria's Secret

Bukuroshja dhe modelja, Taylor Marie Hill ka lindur nė mars tė vitit 1996 nė Illinois tė SHBA-sė. Ajo ėshtė njėra nga modelet dhe fytyrat e brendit mė tė madhė tė brendshmėve: Victoria's Secret ...

Video e ditës:
Gravitas LLC Internet Media Solution, Graphic Design, Web Design, Web Hosting, Internet DataBase, Business Network Technlogy, Markting, Email Marketing, SMS Marketing, Call Center Solution
HOME | PARTNER | SEX | MUAJI IM | KUJDES | STIL | MJEKËSI | VIP | HOROSKOPI | KUZHINA | PUSHIME | KINO | FUN

Materialet dhe informacionet në këtë Web Portal guxojn të kopjohen pa ndonjë të drejtë autoriale.
Çdo informacion që ju kopjoni mund ta përdorni kudo nëper mediume vetem të ceket burimi i informacionit.
Facebook.com | Instagram.com | Pinterest.com | Twitter.com | Google.com | Alexa.com | Youtube.com | Yahoo.com | Amazon.com | Wikipedia.org | Live.com | Linkedin.com | Ebay.com | Snapchat | Vk.com | Bing.com | Msn.com | Aliexpress.com | Apple.com | Ask.com | Wordpress.com | Reddit.com | Weather | Mail.ru | Paypal.com | Tumblr.com | Microsoft.com | Imdb.com | Go.com | Alibaba.com | Craigslist.org | BBC.co.uk | Dropbox.com | Adcash.com | Dailymotion.com | Booking.com | Dailymail.co.uk | BBC.com | Adobe.com | Huffingtonpost.com | Buzzfeed.com | Theguardian.com | Bank | Aol.com | Xe.com | Office.com | Forbes.com | Gmail Email | Top Channel | Radio | TV Online | Digit Alb | Kuq e Zi | Kombetarja shqiptare | Tirana | Prishtina | Albania | Shqipria | Golf | iPhone | Smasung | Nokia | Apple
All right reserved
Copyright © 2010-15 by Puhia.com